O potencjalnych debiutach w KSW Tomasza Oświecińskiego  i Artura Szpilki jest głośno od dłuższego czasu. Dyskutuje się o ich potencjalnym starciu z „Popkiem”, ale właśnie pojawiła się nowa opcja. Dlaczego nie mieliby stanąć w klatce na przeciw siebie?

Taką propozycję rzucił przed chwilą aktor. Oświeciński skomentował dzisiaj post Martina Lewandowskiego, który pytał fanów na Facebooku o ich pomysły na rywala dla Artura Szpilki. Aktor znany z roli „Stracha” z filmu „Pitbull” jest otwarty na pojedynek z popularnym pięściarzem w KSW.

Boks vs Judo? Macie numer do mojego menadżera… 🥊🥊

Publié par Tomasz Oświeciński sur mercredi 9 août 2017

28 KOMENTARZE

 1. Będą kusić Szpilke ale gość mimo wszystko wydaje się mieć jakieś ambicje. Nie weźmie takiej walki.

 2. Będą kusić Szpilke ale gość mimo wszystko wydaje się mieć jakieś ambicje. Nie weźmie takiej walki.

  Ile mógł zarabiać w boksie? Bo to jest podstawowe pytanie w tej branży 😀

 3. Ile mógł zarabiać w boksie? Bo to jest podstawowe pytanie w tej branży 😀

  Za walkę z Wilderem 250k$.

 4. Ku*wa, niech nie przesadzają. Obaj nie walczyli jeszcze w MMA, ale Szpilka to jest jednak doświadczony bokser, który zapewne uwaliłby niejednego pretendenta do pasa kategorii ciężkiej KSW, nie mówiąc już co zrobiłby z Oświęcimskim :siara:.

 5. Za walkę z Wilderem 250k$.

  Inna sprawa, że teraz dostanie Góra 100. Ale raczej za te druga walkę, a nie te na przetarcie.

 6. Ile mógł zarabiać w boksie? Bo to jest podstawowe pytanie w tej branży 😀

  za kownackiego 150 k$ za jenningsa 100k$

 7. Z tego co wiem Pan Szpilka zawiesił karierę bokserska, teraz będzie budował dom w Warszawie i zakłada hodowle psów rasowych, rozwija się także jako biznesmen w branży odziezowej. Ale być może za milion złotych zgodzi się wystapic w drugiej organizacji świata. Przydałoby nam się takie wielkie nazwisko z boksu. Liczę, że włodarze KSW to załatwia i będzie kolejna gala na Narodowym.

  Pozdrawiam Pan Maciej.

 8. Ku*wa, niech nie przesadzają. Obaj nie walczyli jeszcze w MMA, ale Szpilka to jest jednak doświadczony bokser, który zapewne uwaliłby niejednego pretendenta do pasa kategorii ciężkiej KSW, nie mówiąc już co zrobiłby z Oświęcimskim :siara:.

  A czy według ciebie aktualnie panujący mistrz który uwielbia wymieniać cepy na start i jebac parter miałby szansę z Arturkiem ? Też byłoby CIĘŻKIE KO w parę sek.

 9. Na miejscu Szpilki dałbym komunikat w stylu, że w ostatniej walce zrobił z siebie bałwana i za to przeprasza, ale żeby takie sportowe gówna pokroju Oświecińskiego i Najmana byli tak mili i nie wypowiadali mojego nazwiska w ich kontekście to byłoby mi miło.

  Szpilki i tak nikt nie lubi, więc nie widzę nic złego w takim komunikacie, u mnie by mocno zaplusował.

 10. Jeszcze troche to wiecej bedzie zestawien w ksw freakow niz normalnych zawodnikow… Beka w chuj::clintdis::

 11. Ile mógł zarabiać w boksie? Bo to jest podstawowe pytanie w tej branży 😀

  Za walke z Kownackim tą którą ostatnio przegrał dostał jakieś 150 000 $. KSW na pewno Artur bierze pod uwage ale jeszcze będzie próbował swoich sił w boksie. Na mma ma jeszcze czas i zbuduje się marketingowo bardziej do czasu debiutu ale osobiście sam jestem na NIE dla emerytowanych bokserów w mma.

 12. A czy według ciebie aktualnie panujący mistrz który uwielbia wymieniać cepy na start i jebac parter miałby szansę z Arturkiem ? Też byłoby CIĘŻKIE KO w parę sek.

  Andryszak by Szpilke rozszarpal

 13. Andryszak by Szpilke rozszarpal

  Proszę cię:rutekajak:

  Z całym oczywiście szacunkiem dla Longera bo go lubię ale nie jest MISTRZEM na tą chwili a w wymiarach stojkowych z kimś takim jak szminka to raczej w KSW nikt nie będzie miał szans. Tylko jak obali to po zawodach.

 14. dobra juz zebyscie sie nie zdziwili . Mma to nie boks a boks to nie mma . Chcialbym zobaczyc jak |zpilka przyjmuje kilka lowkickow z takiej rapety jak ma Michal .

 15. Stary aktor gotowy na walkę z zawodowym bokserem wagi ciężkiej. 

  Pozostałe filary drugiej najsmieszniejszej organizacji na świecie to: piosenkarz, dwaj strongmani i inne dziwolągi .

 16. A czy według ciebie aktualnie panujący mistrz który uwielbia wymieniać cepy na start i jebac parter miałby szansę z Arturkiem ? Też byłoby CIĘŻKIE KO w parę sek.

  Tak, ale lubię Różala ; )

 17. Panowie ignorujcie to i badzcie gotowi na to, ze gdy oficjalnie ogloszony zostanie pojedynek Karoliny na tapecie pojawi sie Porczyk albo jakas rownie zjawiskowa postac.

 18. Czy Szpilka w ogole cos wie na temat tych rewelacji? odnosze wrazenie, ze nie i calosc jest fantazja i gdybaniem rodem z Pudelka

 19. Nie oglądam i właściwie nie lubię boksu. Ale zestawianie tego typa z – było nie było – pretendentem do pasa mistrzowskiego w wadze ciężkiej, poważnej organizacji "to jest jakieś nieporozumienie". W wymyślaniu freak fightów nie ma granic, szczególnie nie ma granic żenady i głupoty…