Walka w środku posta

specjalne podziękowanie dla olawa69!

19 KOMENTARZE

  1. B. fajne KO ! Jedynie, nie zgodze sie z kometarzem p. Janisza „że te style bazowe, nie bedą absolutnie istotne”.

  2. bylem z nim razem w szatni byl z Mamedem Kerimem i Zelimem w szatni, bardzo spokojny, widzalem jak on boksowal w rozgrzewce, mocne ma ciosy i celne!

  3. jezu, spokojnie, myślisz, że od tak można to zripować ? i wrzucić na YT?

  4. ja sie nie zgodze z głosami typu że ciosy takie w ufc sa nieprzypadkowe a antek miał szczęsie ,zaprezentował sie dobrze próby highkickow i nawet backfista,szukał szansy i celnego ciosu bardzo fajne ko i nikt mi wielce nie wmowi ze rashad tez nie miał szczescia ze tak trafił liddela…bo tego rodzaju bzdury czytałem wczesniej,w tym sporcie liczy sie refleks ,umiejetności,siła i nierzadko duzo szczescia

  5. Admini – kolega olawa wrzucił na yt walkę Jurasa. Wrzućcie na mmarocks.

  6. Brawo Antek Chmielewski! Takie twarde KO to chyba ostatnia rzecz jakiej się spodziewałem, widać że są jakieś postępy.

  7. Zgadzam się ze SPARTANEM !!! Żadne to szczęście – moim zdaniem Antoni zapracował/wypracował ten cios! Celnie trafił i po sprawie 🙂

  8. po drugim obejrzeniu przyznam ze sie mylilem mowiac o lucki punchu. celnie trafiony cios!

  9. ))) takie ripi robia, odrazu po acji ciecie….przecierz megabajty za darmo ))

  10. popo

    Konfitura to produkt spożywczy uzyskiwany poprzez gotowanie owoców lub części owoców w syropie cukrowym lub zagęszczonym soku winogron. Do przygotowania konfitur selekcjonuje się najlepszej jakości owoce. Nie nadają się owoce uszkodzone, niedojrzałe lub niewybarwione. Ponadto owoce używane do sporządzenia konfitur muszą być bardzo słodkie (zawierać ponad 60% cukru). W konfiturach nie używa się środków konserwujących, wystarczającym konserwantem jest cukier. Przeciętnie na 1 kg owoców stosuje się nawet 2 kg cukru. Syrop cukrowy przyrządza się poprzez rozpuszczenie w wodzie dużej ilości cukru a następnie odparowywanie wody aż do uzyskania gęstego syropu. Podobnie odparowuje się soki wyciśnięte z winogron. Najszybsza metoda polega na gotowaniu syropu w szerokich, płaskich garnkach. W trakcie gotowania należy usuwać pojawiającą się pianę (szumowinę). Syrop powinien mieć taką konsystencję by tworzył nitki w czasie powolnego przelewania. Do gotowego syropu dodaje się powoli wyselekcjonowane, umyte i koniecznie osuszone owoce. Jednorazowo dodaje się tyle, żeby ustało wrzenie, ale tak by temperatura syropu nie spadła zbytnio. Konfiturę mieszamy co pewien czas poprzez poruszanie kolistymi ruchami naczyniem. Jeśli zbiera się piana należy ją bardzo delikatnie usunąć. Owoce nie powinny być uszkodzone dlatego do mieszania nie używamy narzędzi a zbieranie szumowin przeprowadzamy bardzo ostrożnie. Konfitura jest gotowa gdy owoce zajmują całą objętość syropu i nie wypływają. W niektórych przepisach można znaleźć zalecenie, by gotowanie konfitur przerywać na parę godzin a następnie ponownie podgrzewać przez kilka do kilkunastu minut. Konfitury przechowujemy w małych słoikach wypełnionych gorącymi konfiturami po same brzegi. Nakrętki i brzegi słoików warto zabezpieczyć poprzez posmarowanie koniakiem.

  11. Sędzia rzeczywiście pełna profeska, Czech dostaje ciężki knockout, po czym sędzia pozwala mu samemu wstać. To ja podziękuje ! Kto go zatrudnia ? Caritas Polska ? WTF ?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.