Tomasz Oświeciński postanowił nieco urozmaicić konferencję prasową przed galą KSW 41. Popularny aktor wręczył niespodziankę swojemu najbliższemu rywalowi, Popkowi. Prezentem był słynny „sweter Kononowicza”.

 

55 KOMENTARZE

 1. Sweter Kononowicza, Popek w ujebanej marynarce, Kawul jak zwykle porażony poczuciem humoru zawodników, rekordy się sypią, wszystko na swoim miejscu :mamed:

 2. Ja pierdole zenada w chuj,czyli wszystko w normie.A jak pierdolnal o atucie jakim jest wzrok to czulem sie zażenowany do granic,co sprawia ze juz nie moge sie doczekac az odpale chat i wiz1 dnia23 grudnia.

 3. Ktoś ma pojęcie czy Oświęcimskiego ktoś przygarnął po odstrzale u Jocza?

  indywidualne treningi ze strusem

 4. To może nadrobię magiel i zapytam o co kaman? Dlaczego aktor już nie jest u Jocza ( z wywiadu z trenerem niewiele wynika jak dla mnie). jest agentem złodziejem czy kim do krwy nędzy? bo nie wiem kogo szanować

 5. To może nadrobię magiel i zapytam o co kaman? Dlaczego aktor już nie jest u Jocza ( z wywiadu z trenerem niewiele wynika jak dla mnie). jest agentem złodziejem czy kim do krwy nędzy? bo nie wiem kogo szanować

  KMWTW PDK

 6. zwyklym konfidentem:wink:

  Aha spoko. Czyli klub jest bandycki i zrzesza tylko prawilniaków co by mi rower ukradli jakbym zostawił pod salą. Spoko spoko. Dilerzy i złodzieje zawsze na propsie.

 7. Czyli klub jest bandycki i zrzesza tylko prawilniaków

  bandyckim to moze nie ale widac ze nie lubia jak ktos sie pruje na komendzie

 8. Mam ochotę przypierdolić w cymbał temu Panu za pierdolenie nieśmiesznych głupot, jak ten typ mnie drażni… ❓

 9. bandyckim to moze nie ale widac ze nie lubia jak ktos sie pruje na komendzie

  jezu jaka dziecinada ja pierdole. banda pojebów. niby poważni ludze a sie gównami zajmują. Jest ktoś w tym polskim mma kto nie kradnie nie sprzedaje lewych fajek nie diluje i nie napierdala sie na ustawkach? jakiś normalny sportowiec czy sami idioci i skurwysyny tylko?

 10. Jest ktoś w tym polskim mma kto nie kradnie nie sprzedaje lewych fajek nie diluje i nie napierdala sie na ustawkach?

  chlopacy z arrachionu:lol:

 11. jezu jaka dziecinada ja pierdole. banda pojebów. niby poważni ludze a sie gównami zajmują. Jest ktoś w tym polskim mma kto nie kradnie nie sprzedaje lewych fajek nie diluje i nie napierdala sie na ustawkach? jakiś normalny sportowiec czy sami idioci i skurwysyny tylko?

  :beczka::happy dance::mamedwhat::śmiech:

  :z bani::kis:

 12. jezu jaka dziecinada ja pierdole. banda pojebów. niby poważni ludze a sie gównami zajmują. Jest ktoś w tym polskim mma kto nie kradnie nie sprzedaje lewych fajek nie diluje i nie napierdala sie na ustawkach? jakiś normalny sportowiec czy sami idioci i skurwysyny tylko?

 13. Ktoś ma pojęcie czy Oświęcimskiego ktoś przygarnął po odstrzale u Jocza? gdzie trenuje?

  Aktualnie chyba u Vegi.

 14. To może nadrobię magiel i zapytam o co kaman? Dlaczego aktor już nie jest u Jocza ( z wywiadu z trenerem niewiele wynika jak dla mnie). jest agentem złodziejem czy kim do krwy nędzy? bo nie wiem kogo szanować

  Zacytuje Szpile- jest zwyklym kondonem:beczka:

 15. jezu jaka dziecinada ja pierdole. banda pojebów. niby poważni ludze a sie gównami zajmują. Jest ktoś w tym polskim mma kto nie kradnie nie sprzedaje lewych fajek nie diluje i nie napierdala sie na ustawkach? jakiś normalny sportowiec czy sami idioci i skurwysyny tylko?

  Zatrudniłbyś do swojej firmy gościa o którym  który np. donosi do skarbówki  lub trzepie z ucha psiarni bo mają go na smyczy. Ja nie bo lubię mieć komfort pracy a nie żyć z presją , że ktoś czeka na twój zły ruch.

 16. Zatrudniłbyś do swojej firmy gościa o którym  który np. donosi do skarbówki  lub trzepie z ucha psiarni bo mają go na smyczy. Ja nie bo lubię mieć komfort pracy a nie żyć z presją , że ktoś czeka na twój zły ruch.

  Najchętniej zatrudniłbym kogoś kto ma załatwić fajki bez akcyzy i w razie czego odbierze dług.  Dobrze jakby miał skołować po taniości jakieś części do bryki albo radio chociaż.

  No ale pan Jocz taki mądry jest i prawilny i chyba dziecko można oddać do niego na judo. Może przekaże jakieś mądrości że ijojio to kurwy psy jebane a złodzieje to dobre. Lecę mu dzieciaka podesłać na wychowanie.

 17. Najchętniej zatrudniłbym kogoś kto ma załatwić fajki bez akcyzy i w razie czego odbierze dług.  Dobrze jakby miał skołować po taniości jakieś części do bryki albo radio chociaż..

  No widzisz nie wiesz co powiedzieć.

  Tu nie chodzi o to , że ktoś do czegoś się przyznał tylko ,że musisz na kogoś uważać bo taki ktoś  stara się coś przynosić regularnie swojemu panu.

  Tacy ludzie się w każdym środowisku , wśród księży, kierowców tirów,  taryfiarzy, w fabryce i w szkole.Kto ma trochę oleju w głowie ten się od nich odsuwa bo prędzej czy później to pewne kłopoty.

 18. Czy mmarocks ma zamiar w najbliższym czasie rozszerzyć swoją tematykę na całą branże cyrkową i np: można się będzie spodziewać informacji o cyrku zalewskim albo korona? Szczerzy mówiąc to brakuje polskiego portalu który by szerzej zajmował się tą tematyką a skoro redakcja zajmuję się już KRS1 to można by po prostu pójść za ciosem.

 19. Czy mmarocks ma zamiar w najbliższym czasie rozszerzyć swoją tematykę na całą branże cyrkową i np: można się będzie spodziewać informacji o cyrku zalewskim albo korona? Szczerzy mówiąc to brakuje polskiego portalu który by szerzej zajmował się tą tematyką a skoro redakcja zajmuję się już KRS1 to można by po prostu pójść za ciosem.

  :beczka:

 20. Cyrk czy tam nie cyrk, jak kto uważa… Ja mam tylko pytanie do tych wszystkich oburzony i tą walką i ogólnie rzecz biorąc funkcjonowaniem KSW: jeżeli ktoś ma to wszystko w dupie, wyjebane w tą organizację, czy nawet pojawiają się hasła "JKSW" to czemu te osoby które tak piszą w dużej części są następnie pierwszymi wypowiadającymi się w tematach związanych z każdą pierdołą związaną z KSW? Co to za przyjemności napisać po raz setny że ma się coś w piździe i wstawić słynnego Stonogę, albo że to tylko cyrk i nic więcej? Serio pytam, bo jak obserwuje to forum i niektórych użytkowników to nadal nie mogę pojąć tego fenomenu.

 21. Cyrk czy tam nie cyrk, jak kto uważa… Ja mam tylko pytanie do tych wszystkich oburzony i tą walką i ogólnie rzecz biorąc funkcjonowaniem KSW: jeżeli ktoś ma to wszystko w dupie, wyjebane w tą organizację, czy nawet pojawiają się hasła "JKSW" to czemu te osoby które tak piszą w dużej części są następnie pierwszymi wypowiadającymi się w tematach związanych z każdą pierdołą związaną z KSW? Co to za przyjemności napisać po raz setny że ma się coś w piździe i wstawić słynnego Stonogę, albo że to tylko cyrk i nic więcej? Serio pytam, bo jak obserwuje to forum i niektórych użytkowników to nadal nie mogę pojąć tego fenomenu.

  Rozumiem że to po części to do mnie to pytanie więc odpowiem, bo mogę i mam na to ochotę.

 22. To jest takie gówno, ze tam wszyscy którzy biorą w tym udział muszą czuć zażenowanie, o oglądających nie wspominam. Pewnie nawet K&L czują się jakie tanie lafiryndy.  Szkoda kilku dobrych mord, które muszą tam siedzieć, bo ewidentnie wykręca im mordy w grymasie politowania.

  Spierodlony "trasztok" z finałem w postacie przewidywalnej chujowej cepeliady jak z spod monopolowego, niewiarygodne ze to ludzi jeszcze interesuje….

 23. Tomasz Oświeciński postanowił nieco urozmaicić konferencję prasową przed galą KSW 41. Popularny aktor wręczył niespodziankę swojemu najbliższemu rywalowi, Popkowi. Prezentem był słynny "sweter Kononowicza".

  :damjan:

 24. Napisałbym, że ostatnia konferencja osiągnęła apogeum żenady, ale znając zamiłowanie KSW do bicia rekordów wolę tego nie robić.

 25. Czyli Oswiecinski kogoś sprzedał na policji? No to teraz chyba wiem za co mi nos połamali 3 lata temu…

 26. Czyli Oswiecinski kogoś sprzedał na policji? No to teraz chyba wiem za co mi nos połamali 3 lata temu…

  Za niewinność?

 27. W sumie nie moja sprawa, ale jeśli jest to związane z najnowszym nabytkiem największej organizacji w Europie, to może przyblizysz temat?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.