Kamila Porczyk

(foto: Facebook.com/pages/Kamila-Porczyk) Jak podaje oficjalna strona federacji KSW, do głównej karty marcowej gali dołączy utytułowana zawodniczka fitness Kamila Porczyk, która w zeszłym roku zaliczyła zawodowy debiut MMA.

Informacja prasowa od organizatora:

Zaczynamy uzupełniać kartę walk gali KSW26, która już 22 marca odbędzie się w warszawskiej hali Torwar. Do anonsowanych wcześniej m.in. Michała Materli, Karola Bedorfa, Marcina Różalskiego i innych dołączyła Kamila Porczyk!

Kamila Porczyk to ikona kobiecego fitness sylwetkowego w Polsce. Na swoim koncie ma trzykrotne zwycięstwo w zawodach Miss Universe Fitness w latach 2003, 2006 i 2010 oraz liczne sukcesy w mistrzostwach Europy i Polski. W 2013 roku Porczyk stoczyła swoją debiutancką walkę w formule MMA. Na gali Mix Fight 14 w Niemczech pokonała przez poddanie Janę Wagenhuber po niespełna trzech minutach walki. Federacja KSW postanowiła zakontraktować Kamilę i dać jej możliwość pokazania się w ojczyźnie.

KAMILA PORCZYK

Wiek: 37 lat

Wzrost: 169 cm

Waga: 55 kg

Osiągnięcia:

* Miss Universe Fitness 2010

* Mistrzostwo Świata Federacji NABBA 2006

* Miss Universe Fitness WFF 2006

* Mistrzostwo Świata International Fitness Federation 2003 

* Miss Fitness of Poland 2002 

*II Vice Miss Fitness World 2001 

* Mistrzostwo Świata International Federation of Body Builders 2001 

* Mistrzostwo Świata International Federation of Body Builders 2000 

* Miss Fitness of Poland 1999 

* II Vice Miss Fitness of Europe 1999   

„To gi or not to gi” to jeden z ważniejszych dylematów w jego życiu. Zarywa noce dla walk technicznych i przekrojowych zawodników. Zainteresowany przebiegiem przygotowań na macie i otoczką biznesową. Realista, ze zrozumieniem znosi kompromisy w polskim MMA.