Jay Silva, zawodniki dobrze pamiętanym z trzech pojedynków z Michałem Materlą, spotkał się niedawno z Martinem Lewandowskim, współwłaścicielem organizacji KSW. Wygląda na to, że spotkanie to zaowocowało kolejną propozycją walki dla polskiej organizacji. Zawodnik poinformował o tym za pośrednictwem Twittera pisząc, że nadchodzą dobre wieści w sprawie jego kolejnej walki i przeciwnika, z którym się zmierzy w KSW.

Co ciekawe, na Instagramie, Jay Silva wrzucił również informację o tym, że przygotowuje się do starcia w wadze ciężkiej:

Przygotowuję się teraz na dużych chłopaków. Wago ciężka nadchodzę!

Silva walczył po raz ostatni dla KSW w roku 2015, podczas gali KSW 31 i przegrał wówczas przez szybki nokaut z Azizem Karaoglu. Od tego czasu stoczył tylko dwa pojedynki w MMA, z których jeden wygrał i jeden przegrał.

41 KOMENTARZE

 1. Przecież w ciężkiej to nawet Waluś by mu najebał. A tak całkiem serio to z obecnie zakontraktowanych ciężkich w KSW nie ma najmniejszych szans z nikim oprócz Popka i Burneiki.

 2. jay prawdziwy kozak każda polka ma na jego widok mokro taka prawda chciałbym byc nim

  Polska dla Polaków, Polski dla Arabów? :mamedwhat:

  SPOILER
  Polacy dla Ukrainek :kis:

 3. Myślałem że zawodnicy z ujemnymi rekordami tylko na PLMMA walczą. Jak widać nie tylko…

  W UFC tez już taki jeden jest, nawet świeżo zakontraktowany. 😆

 4. Nie rozumiem porownywania i zrownywania zawodnika, ktory mial jakis tam romans z UFC i Bellatorem do freakow pokroju Burneiki. Say Jilva jak sie nie podklada to sklada wiekszosc zawodnikow KejeSDabljiu, nawet na chwile obecna.

 5. Say Jilva jak sie nie podklada to sklada wiekszosc zawodnikow KejeSDabljiu, nawet na chwile obecna.

  To ponury żart, no nie?

 6. nie

  Przecież czarnego dwa razy porobił Materla, w tej drugiej walce nawet został zdominowany w pierwszej rundzie. Karaoglu go zabił, a jedyną podkładkę jaką można zarzucić Jayowi to ten remis z poprzednim wcieleniem Strusa, bo ta walka w jego wykonaniu była co najmniej dziwna. Choć uważam, że aktualnie Strus by go zrobił na punkty. Silva to zwykły średniak, w Polsce jako tako wybił się tylko za sprawą trylogii z Michałem i tego laki pancza. Ulanego Silve zrobiłby nawet Pudziao, a jedyne wątpliwości co do werdyktu miałbym tylko w starciu z Janikowskim czy Jurasem.

 7. Przecież czarnego dwa razy porobił Materla, w tej drugiej walce nawet został zdominowany w pierwszej rundzie. Karaoglu go zabił, a jedyną podkładkę jaką można zarzucić Jayowi to ten remis z poprzednim wcieleniem Strusa, bo ta walka w jego wykonaniu była co najmniej dziwna. Choć uważam, że aktualnie Strus by go zrobił na punkty. Silva to zwykły średniak, w Polsce jako tako wybił się tylko za sprawą trylogii z Michałem i tego laki pancza. Ulanego Silve zrobiłby nawet Pudziao, a jedyne wątpliwości co do werdyktu miałbym tylko w starciu z Janikowskim czy Jurasem.

  no tak, ja nie twierdze, ze Jay na dzien dzisiejszy to jakis wybitny zawodnik ale zrownanie go z Pudzianem, Koksem czy Popkiem uwazam cytujac Zbyszka za kurwa jakies nieporozumienie 😉 Oni, w moich oczach to w ogole zawodnikami nie sa, nie byli i nie beda.

 8. Nie rozumiem porownywania i zrownywania zawodnika, ktory mial jakis tam romans z UFC i Bellatorem do freakow pokroju Burneiki. Say Jilva jak sie nie podklada to sklada wiekszosc zawodnikow KejeSDabljiu, nawet na chwile obecna.

  czysta brudna prawda

 9. no tak, ja nie twierdze, ze Jay na dzien dzisiejszy to jakis wybitny zawodnik ale zrownanie go z Pudzianem, Koksem czy Popkiem uwazam cytujac Zbyszka za kurwa jakies nieporozumienie 😉 Oni, w moich oczach to w ogole zawodnikami nie sa, nie byli i nie beda.

  Nie no, ja tam bym Pudziana nawet nie stawiał w jednym szeregu z Popkiem czy Koksem. Mariusz te ciosy nadal wypycha, ale w porównaniu z tą dwójką rozpykał takiego Spartana czy Grejsiego, a jego ostatnia walka wyglądała przyzwoicie. A Silva w KSW w ogóle mnie nie interesuje, chyba że właśnie z Janikowskim czy Jurasem. Choć Jurasa w klatce też niespecjalnie chciałbym oglądać…

 10. Przecież czarnego dwa razy porobił Materla, w tej drugiej walce nawet został zdominowany w pierwszej rundzie. Karaoglu go zabił, a jedyną podkładkę jaką można zarzucić Jayowi to ten remis z poprzednim wcieleniem Strusa, bo ta walka w jego wykonaniu była co najmniej dziwna. Choć uważam, że aktualnie Strus by go zrobił na punkty. Silva to zwykły średniak, w Polsce jako tako wybił się tylko za sprawą trylogii z Michałem i tego laki pancza. Ulanego Silve zrobiłby nawet Pudziao, a jedyne wątpliwości co do werdyktu miałbym tylko w starciu z Janikowskim czy Jurasem.

  a to, że jest wielkim murzynem? co powiesz, gdy zapuści wąsa, hę?

 11. teraz juz tylko odpady beda zbierac, tudziez jakis 'celebrytow' i ex bokserow

  końcóweczka ksw, narodowy to było imo ostatnie ruszenie na haj$

 12. a to, że jest wielkim murzynem? co powiesz, gdy zapuści wąsa, hę?

  To wtedy Pudzian go nie porobi, trudno :fjedzia:

 13. To wtedy Pudzian go nie porobi, trudno :fjedzia:

  no w sumie nikomu innemu go nie dzadzą, chyba że walka o pas Silva – Narkus

 14. Pudzian nie dostanie Jaya. Bardziej bym obstawil jego walkę z Bedorfem lub Longerem. Dla Jaya (idąc w ślad za tokiem myślenia Kawula i Lewego) będzie Popek^^ trash talk level epic ::snoopd::

 15. Nie no Popek nie ma szans z Silvą w żadnej płaszczyźnie. Obstawiam że walka będzie z Jurasem w wadze ciężkiej. Ewentualnie z Fernando.

 16. Nie no Popek nie ma szans z Silvą w żadnej płaszczyźnie. Obstawiam że walka będzie z Jurasem w wadze ciężkiej. Ewentualnie z Fernando.

  Juras jakiś czas temu pokazywał ile wnosi na wagę. Z tego co pamiętam to było 106 ale ręki sobie uciąć nie dam za to. Można to sprawdzić na fb. Teraz wrzucał, że koniec z byciem grubym i znowu dieta itd. Gdbyby miał walczyć w ciężkiej to raczej by nie schodził z wagi.

 17. no tak, ja nie twierdze, ze Jay na dzien dzisiejszy to jakis wybitny zawodnik ale zrownanie go z Pudzianem, Koksem czy Popkiem uwazam cytujac Zbyszka za kurwa jakies nieporozumienie 😉 Oni, w moich oczach to w ogole zawodnikami nie sa, nie byli i nie beda.

  ja Popieram całkowicie @Scurvol , chyba zapomnieliście o umiejętnościach Silvy w stójce , i porównywanie go to kompletnych noobów MMA jest zupełnie nie na miejscu , ciekaw jestem jak poradzi sobie w HW

 18. A ja tam myślę, że takiego Tyberiana to by mógł pyknąć. A jak już szykują to pewnie dla Pudziana i z nim też bym go nie skreślał

 19. Ja bym Go z tym Brazolem zestawił,co Go ostatnio Różal najebał, a później zejście do swojej wagi i rewanż z Azizem.

  Dobry murzyn,to śpiący murzyn (chociaż z Azizem double K.O. by się przydało).