Pojawiły się pierwsze kursy bukmacherskie na galę KSW Colosseum na stronie naszego sponsora LV BET. Póki co, do wyboru są cztery zestawienia.

W pojedynku mistrz kontra mistrz, który będzie walką wieczoru gali na PGE Stadionie Narodowym, faworytem jest posiadacz tytułu w wadze średniej Mamed Chalidow. Bukmacherzy oszacowali jego szanse kursem 1.51. Przy nazwisku mistrza wagi półśredniej Borysa Mańkowskiego widnieje liczba 2.40. To oznacza, że po postawieniu 100 złotych na underdoga, w razie sukcesu zarobimy 140 zł. Analogicznie w przypadku faworyta jest to kwota 51 złotych.

W boju o tytuł mistrza wagi ciężkiej  rozstrzał kursowy jest znacznie większy. Pogromca Karola Bedorfa, Fernando Rodrigues Jr. jest ogromnym faworytem z kursem 1.14. Dużo ciekawiej wygląda mnożnik na potencjalne zwycięstwo pretendenta. Wygraną Marcina Różalskiego można obstawiać po kursie 4.90.

Najbardziej zbliżone szanse na zwycięstwo portal LV BET widzi w boju o tytuł mistrza wagi półciężkiej. Aktualny posiadacz tytułu, Tomasz Narkun jest nieznacznym faworytem z kursem 1.63. Jego rywal, Marcin Wójcik ma kurs 2.16.

W czwartej walce o tytuł, tym razem dywizji piórkowej, mistrz jest underdogiem. Zwycięstwo Marcina Wrzoska można obstawiać po kursie 2.25, a jego rywal Kleber Koike Erbst ma kurs 1.57.

Niebawem pojawi się pełna oferta kursów na galę KSW na PGE Stadionie Narodowym. Na LV BET znajdziecie też kursy na zbliżające się gale UFC.

27 KOMENTARZE

  1. Mało płacą za Borys. Chciałem wjechać na ostro i postawić moje oszczędności życia na reprezentanta ANKOS MMA ale te 45zł wydam na coś innego.

  2. Tak, jak jestem całym sercem za Borysem, tak postawię na Mameda. Pytanie tylko, czy Mańkowski jest w stanie być dla niego większym zagrożeniem niż Karaoglu.

  3. Khalidov – Mankowski to jednym słowem mismatch.

    Oczywiście. Jednak dobrze wiemy, że Borysowi chodzi tylko o rozgłos. Tego, że przegra, spodziewa się każdy. Przegrana z Mamedem ujmy nie przynosi. Zwykły skok na hajs i rozpoznawalność a za tym sponsorzy przynoszą jeszcze więcej hajsu.