Jak można było wczoraj zauważyć na fan pejdżu KSW, jeden z najlepszych polskich zawodników wagi półśredniej Borys Mańkowski  (10-4-1, # w rankingu PL) pojawił się w siedzibie KSW by negocjować nową umowę z największa polską federacją MMA:

Dziś w biurze Federacji KSW pojawił się znany z występu w turnieju wagi lekkiej na gali KSW14, Borys Mańkowski. Poznaniak przyjechał do Warszawy, aby rozmawiać o swojej dalszej karierze i ewentualnych startach dla KSW. Oprócz tego zawodnik zapewnił, że przyjedzie 25-ego lutego do Płocka i będzie na żywo oglądać galę KSW18.

Zawodnik Ankosu Poznań po wspaniałym starcie w MMA kiedy to zaliczył  9 zwycięstw  z rzędu, na przełomie 2009 i 2010 roku przeżywał bardzo ciężkie chwile przegrywając 4 razy z rzędu z mocnymi przeciwnikami.  Rok 2011 był jednak  powrotem do wielkiej formy gdy Mańkowski najpierw pokonał przez decyzję innego czołowego zawodnika w naszym kraju Wiktora Sobczyka, a potem na pierwszej gali MMA Attack odniósł jak na razie swój największy sukces w karierze pokonując przez decyzję weterana UFC, Petera Sobotta.  Niestety dla polskiego fightera werdykt w dość kontrowersyjnych okolicznościach, w 8 tygodni po walce został zmieniony przez organizatorów na remis.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.