Przed nami solidnie obsadzony weekend ze sportami walki! W nocy z piątku na sobotę odbędzie się zwieńczenie dwudziestej ósmej edycji programu The Ultimate Fighter – gala TUF 28 Finale. Równolegle odbędzie się gala Bellator 210, gdzie w walce wieczoru Chidi Njokuani zmierzy się z Johnem Salterem. W sobotnie popołudnie w Szwecji odbędzie się gala Superior Challange z udziałem Marcina Bandla – a to tylko przedsmak przed tym co odbędzie się tego samego wieczora: poczynając od najważniejszej dla polskiej publiczności, hitowej gali KSW 46 z rewanżowym pojedynkiem pomiędzy Mamedem Khalidovem, a Tomaszem Narkunem, przez włoską galę Bellatora 211, kończąc na australijskiej gali UFC Fight Night 142, gdzie wystąpi Polak Salim Touahri.

Sobota (01.12.2018)

TUF 28 Finale

Data: Sobota, 1 grudnia
Transmisja: UFC Fight Pass (Od 00:30) / Polsat Sport (Od 04:00)
Miejsce: The Pearl at the Palms, Las Vegas, USA
Liczba walk: 9

Walka wieczoru
170 lbs: Rafael dos Anjos (MMA 28-10-0) vs. Kamaru Usman (MMA 13-1-0) | 5 rund

Karta główna
135 lbs: Pedro Munhoz (MMA 16-3-0) vs. Bryan Caraway (MMA 21-8-0) | 3 rundy
185 lbs: Edmen Shahbazyan (MMA 7-0-0) vs. Darren Stewart (MMA 9-3-0) | 3 rundy
125 lbs: Antonina Shevchenko (MMA 6-0-0) vs. Ji Yeon Kim (MMA 8-1-2) | 3 rundy

Karta wstępna
155 lbs: Roosevelt Roberts (MMA 6-0-0) vs. Darrell Horcher (MMA 13-3-0) | 3 rundy
170 lbs: Tim Means (MMA 27-10-1) vs. Ricky Rainey (MMA 13-5-0) | 3 rundy
145 lbs: Rick Glenn (MMA 21-5-1) vs. Kevin Aguilar (MMA 15-1-0) | 3 rundy
125 lbs: Joseph Benavidez (MMA 25-5-0) vs. Alex Perez (MMA 21-4-0) | 3 rundy
135 lbs: Raoni Barcelos (MMA 12-1-0) vs. Chris Gutierrez (MMA 12-2-1) | 3 rundy

_________________________

Superior Challange 18 

Data: Sobota, 1 grudnia
Miejsce: Victoriahallen, Sztokholm, Szwecja
Transmisja: Viaplay / TV10 / Fite.TV (Od 19:00)
Liczba walk: 12

Walka wieczoru: 
135 lbs: Simon Skold (MMA 8-6-0) vs Jerry Kvarnstrom (MMA 14-10-0) | 5 rund

Karta główna:
170 lbs: David Bielkheden (MMA 25-12-0) vs Marcin Bandel (MMA 18-5-1) | 5 rund |
170 lbs: Nicholas Musoke (MMA 13-5-1) vs Daniel Acacio (MMA 31-18-0) | 3 rundy
205 lbs: Karl Albrektsson (MMA 7-2-0) vs Joshua Stansbury (MMA 8-4-0) | 3 rundy
135 lbs: Michel Ersoy (MMA 6-4-0) vs Athinodoros Michailidis (MMA 8-7-0)  | 3 rundy
154 lbs: Guram Kutateladze (MMA 9-2-0) vs Guilherme Cadena (MMA 22-14-0) | 3 rundy

Karta wstępna: 
170 lbs: Rostem Akman (MMA 3-0-0) vs Shah Hussein (MMA 11-13-0) | 3 rundy
125 lbs: Serdar Altas (MMA 2-0-0) vs Bilal Musa (MMA 2-3-0) | 3 rundy
135 lbs: Bartosz Wójcikiewicz (MMA 1-0-0) vs Lucas Tenorio (MMA 6-8-1) | 3 rundy
265 lbs: Irman Smajic (MMA Am 14-3-0) vs Malik Jahmaze (MMA Am 1-0-0) *
115 lbs: Anna Astvik (MMA Am 7-3-0) vs Elin Oberg (MMA Am 1-1-0) *
170 lbs: Adam Westlund (MMA Am 2-1-0) vs Christopher Basauri (MMA Am 2-1-0) *

_________________________

KSW 46 – Narkun vs Khalidov 2

Data: Sobota, 1 grudnia
Transmisja: PPV (Od 19:00)
Miejsce: Arena Gliwice, Gliwice, Polska
Liczba walk: 9

Walka wieczoru
203 lbs: Tomasz Narkun (MMA 15-2-0) vs. Mamed Khalidov (MMA 34-5-2) | 3 rundy

Karta główna
145 lbs: Mateusz Gamrot (MMA 14-0-0) vs. Kleber Koike Erbst (MMA 24-4-1) | walka o pas | 5 rund
145 lbs: Marcin Wrzosek (MMA 13-4-0) vs. Salahdine Parnasse (MMA 11-0-1) | 3 rundy
170 lbs: Roberto Soldić vs. Vinicius Bohrer | 3 rundy
145 lbs: Roman Szymański (MMA 10-4-0) vs. Daniel Torres (MMA 7-3-0) | 3 rundy
155 lbs: Grzegorz Szulakowski (MMA 9-2-0) vs. Marian Ziółkowski (MMA 19-7-1) | 3 rundy
155 lbs: Artur Sowiński (MMA 18-10-0) vs. Kamil Szymuszowski (MMA 16-5-0) | 3 rundy

Karta wstępna
135 lbs: Sebastian Przybysz (MMA 4-1-0) vs. Antun Račić (MMA 21-8-1) | 3 rundy
170 lbs: Michał Michalski (MMA 6-3-0) vs. Krystian Kaszubowski (MMA 6-0-0) | 3 rundy

_________________________

Bellator 210

Data: Sobota, 1 grudnia
Transmisja: Paramount Network (Od 03:00)
Miejsce: WinStar World Casino and Resort, Thackerville, Oklahoma, USA
Liczba walk w MMA: 11

Walka wieczoru
185 lbs: Chidi Njokuani (MMA 18-5-0) vs. John Salter (MMA 15-4-0) | 3 rundy

Karta główna
170 lbs: David Rickels (MMA 19-5-0) vs. Guilherme Vasconcelos (MMA 10-4-0) | 3 rundy
145 lbs: Juan Archuleta (MMA 20-1-0) vs. Jeremy Spoon (MMA 21-4-0) | 3 rundy
125 lbs: Bruna Ellen (MMA 4-1-0) vs. Kristina Williams (MMA 2-1-0) | 3 rundy

Karta wstępna
185 lbs: Joe Schilling (MMA 2-5-0) vs. Jose Leija (MMA 5-3-0) | 3 rundy
185 lbs: Chris Honeycutt (MMA 11-2-0) vs. Costello van Steenis (MMA 10-1-0) | 3 rundy
185 lbs: Mike Shipman (MMA 12-1-0) vs. Scott Futrell (MMA 11-6-0) | 3 rundy
155 lbs: Daniel Weichel (MMA 39-10-0) vs. Goiti Yamauchi (MMA 22-4-0) | 3 rundy
135 lbs: Dominic Mazzotta (MMA 14-2-0) vs. Brandon Phillips (MMA 8-3-0) | 3 rundy
145 lbs: Adil Benjilany (MMA 4-1-0) vs. Daniel Carey (MMA 6-2-0) | 3 rundy
205 lbs: Anthony Ruiz (MMA 35-22-0) vs. Jordan Young (MMA 9-0-0) | 3 rundy

_________________________

Bellator 211

Data: Sobota, 1 grudnia
Transmisja: Paramount Network (Od 20:00)
MiejsceRDS StadiumGenoa, Italy
Liczba walk: 7

Walka wieczoru
205 lbs: Alessio Sakara (MMA 19-12-0) vs. Kent Kauppinen (MMA 10-4-0) | 3 rundy

Karta główna
265 lbs: Hesdy Gerges (MMA 0-0-0) vs. Domingos Barros (MMA 5-0-0) | 3 rundy
170 lbs: Kiefer Crosbie (MMA 4-0-0) vs. Orlando D’Ambrosio (MMA 7-3-0) | 3 rundy
185 lbs: Ibrahim Mané (MMA 7-1-0) vs. Alen Amedovski (MMA 7-0-0) | 3 rundy
155 lbs: Luca Vitali (MMA 11-4-0) vs. Luka Jelčić (MMA 10-3-0) | 3 rundy

Karta wstępna
170 lbs: Walter Pugliesi (MMA 4-0-0) vs. Andrea Fusi (MMA 6-4-0) | 3 rundy
170 lbs: Giorgio Pietrini (MMA 14-4-1) vs. Nemanja Milaković (MMA 5-3-0) | 3 rundy

_________________________

Niedziela (02.12.2018)

UFC Fight Night 142 – Dos Santos vs Tuivasa

Data: Niedziela, 2 grudnia
Transmisja: UFC Fight Pass (Od 01:00) / Polsat Sport (Od 04:00)
Miejsce: Adelaide Entertainment Center, Adelaide, Australia
Liczba walk: 12

Walka wieczoru
265 lbs: Junior dos Santos (MMA 19-5-0) vs. Tai Tuivasa (MMA 10-0-0) | 5 rund

Karta główna
265 lbs: Mark Hunt (MMA 13-13-1) vs. Justin Willis (MMA 7-1-0) | 3 rundy
205 lbs: Maurício Rua (MMA 25-11-0) vs. Tyson Pedro (MMA 7-2-0) | 3 rundy
170 lbs: Jake Matthews (MMA 14-3-0) vs. Anthony Rocco Martin (MMA 14-4-0) | 3 rundy
145 lbs: Sodiq Yusuff (MMA 7-1-0) vs. Suman Mokhtarian (MMA 8-0-0) | 3 rundy
205 lbs: Jim Crute (MMA 8-0-0) vs. Paul Craig (MMA 10-2-0) | 3 rundy

Karta wstępna
170 lbs: Alexey Kunchenko (MMA 19-0-0) vs. Yushin Okami (MMA 35-11-0) | 3 rundy
125 lbs: Wilson Reis (MMA 22-9-0) vs. Ben Nguyen (MMA 17-7-0) | 3 rundy
170 lbs: Keita Nakamura (MMA 33-9-2) vs. Salim Touahri (MMA 10-2-0)| 3 rundy
135 lbs: Kai Kara-France (MMA 17-7-0) vs. Elias Garcia (MMA 6-1-0) | 3 rundy
155 lbs: Mizuto Hirota (MMA 18-9-2) vs. Christos Giagos (MMA 15-7-0) | 3 rundy
155 lbs: Damir Ismagulov (MMA 16-2-0) vs. Alex Gorgees (MMA 7-0-0) | 3 rundy

16 KOMENTARZE

  1. Znowu baba będzie wkurwiona :dance:

    Weekned MMA :beer:

    Hehe skąd ja to znam, jeszcze do tego |Wilder – Fury

  2. KSW ma nawet ciekawe zestawienia od strony sportowej na tej gali,.

    Prucz walki wieczoru ,Soldić,Wrzosek i Gamrot

    Nie wiem dla czego ciągle ciśnięcie bekę z tej organizacji?

  3. Nie wiem co u was z tymi wkurwionymi babami, moja baba ogląda ze mną, albo siedzi cicho bo inaczej "bo zupa była za słona".

  4. KSW ma nawet ciekawe zestawienia od strony sportowej na tej gali,.

    Prucz walki wieczoru ,Soldić,Wrzosek i Gamrot

    Nie wiem dla czego ciągle ciśnięcie bekę z tej organizacji?

    Chyba niedlugo jestes na forum… Ale nie martw sie.. Dorosniesz,  zrozumiesz :goldi:

  5. KSW ma nawet ciekawe zestawienia od strony sportowej na tej gali,.

    Prucz walki wieczoru ,Soldić,Wrzosek i Gamrot

    Nie wiem dla czego ciągle ciśnięcie bekę z tej organizacji?

    Bo jest.

  6. Nie wiem co u was z tymi wkurwionymi babami, moja baba ogląda ze mną, albo siedzi cicho bo inaczej "bo zupa była za słona".

    :rutekajak:

  7. 🙂 no właśnie, a jaszcze gdzieś?

    Dobre wyjscie to isc do kanjpy,  jak nie pojesz za wiele to wyjdzie ci taniej niz ppv

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.