Ojciec Khabiba Nurmagomedova ma pomysł na kolejną walkę dla swojego syna, jeśli mistrzowie kategorii lekkiej zostaną ze sobą zestawieni. Abdulmanap przy ewentualnej walce Tony’ego Fergusona z Conorem McGregorem chętnie zobaczy Khabiba w zestawieniu z byłym mistrzem, Eddiem Alvarezem o czym dał znać w wywiadzie dla MatchTV.ru.

Myślę, że McGregor, Diaz czy Ferguson będą woleli być zestawieni ze sobą 30 razy zamiast walczyć z Khabibem. Jeśli Conor w następnym pojedynku zmierzy się z Tonym to dajcie nam Alvareza. Mówił, że przygotowywał Barbozę na walkę z moim synem… Zobaczmy więc jak sobie poradzi sam w klatce z Khabibem.

Jak dobrze wiemy Rosjanin bez większych problemów poradził sobie z Brazylijczykiem, który przygotowywał się do walki razem z Eddiem Alvarezem. Amerykanin w ostatnim swoim występie w oktagonie UFC pokonał przez nokaut Justina Gaethje. Zestawienie go z Nurmagomedovem byłoby więc logicznym krokiem w przypadku potencjalnej walki McGregora z Fergusonem.

21 KOMENTARZE

 1. Dlaczego starzy moga byc ogoleni a mlokosy musza miec te ciapacko muslimskie brody?

  Przecież zawsze mówili mi, że nie warto się golić, bo potem odrastają mocniejsze. Może taka strategia. :>

  Walkę z Alvarezem to bym przytulił, dej!

 2. Dobrze, niech walczy póki nie ma kontuzji jak najczęściej. Dobrze że nie kalkulują tylko biorą co możliwe z góry stawki, takie zachowanie się chwali

 3. Rozsądna opcja. McGregor walczy z tymczasowym mistrzem, a Khabib pozostaje w gazie i nie musi czekać bezczynnie przez kilka miesięcy.

 4. Dlaczego starzy moga byc ogoleni a mlokosy musza miec te ciapacko muslimskie brody?

  Bo jeszcze nie zasłużyli na maszynkę.

 5. Na szali znajdzie się tytuł najbrutalniejszego zawodnika w UFC, potem unifikacja tytułów ze zwycięzcą Conor – Tony, sprytnie to sobie UFC wymyśliło.

 6. Myślę, że McGregor, Diaz czy Ferguson będą woleli być zestawieni ze sobą 30 razy zamiast walczyć z Khabibem

  Co ty pierdolisz kozochwalco. Jakby się kebab nie sypal jak pojebion to już dawno by zawalczyl z tonym. Ale czego się spodziewać innego po muslimach niż kłamstwa

 7. Zdjęcie jak z polskiej domówki. Wszyscy bez butów :mamed:

  no z polskiej nie bardzo 😉 brakuje cioci zosi i wnuczki kazimiery

 8. Chujowo, bo takie rozwadnianie kategorii prowadzi do większych możliwości mcKnura,by lawirować i udawać, że chce mu się jeszcze walczyć.

  Fergusona zaczynają przymierzać do mcKnura, Alvarez przestał imponowac.

  Czyli mcKnur poudaje dalej, że szekspirowsko myśli, czy walczyć czy nie walczyć.

  Diaz, wiadomo, Diaz ma czas.

  Słabo to przemyśleli, słabo to chyba rozegrają. I obym się kurna pomylił w końcu, i by mcKnur został rozjechany walcem na dżem, przez kogokolwiek w tym roku.

 9. no z polskiej nie bardzo 😉 brakuje cioci zosi i wnuczki kazimiery

  Kobiety podkuwają kozy w międzyczasie.

 10. no z polskiej nie bardzo 😉 brakuje cioci zosi i wnuczki kazimiery

  Oj tam, oj tam. Pewnie siedzą w kuchni :crazy:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.