Właściciel organizacji KSW, Maciej Kawulski zdementował na swoim Twitterze wczorajsze informacje portalu sport.pl dotyczącej walki Pudzianowski vs Bedorf. Według szefa KSW, walka jest planowana ale jej termin na gali KSW 42 nie jest jeszcze potwierdzony. Pewne jest jednak, że stawką w walce nie będzie mistrzowski pas KSW w wadze ciężkiej:

Dementujemy medialne plotki, że walka Pudziana z Bedorfem jest już potwierdzona, a jej stawką miałby być pas. Pierwszy w kolejce do tytulu będzie zwyciezca starcia Andryszak vs Rodrigues

 

Bedorf (MMA 14-3) był w KSW niepokonany od 2012 roku i ośmiu kolejnych walk. Gorycz porażki poczuł dopiero w grudniu ubiegłego roku, kiedy w walce z Fernando Rodriguesem stracił mistrzowski pas, który dzierżył najdłużej ze wszystkich mistrzów.

Pudzianowski (MMA 12-5) ma obecnie serię trzech zwycięstw z rzędu. Ostatnią walkę stoczył w październiku, na gali KSW 40 w Dublinie. Jednogłośną decyzją sędziów pokonał wtedy Jay’a Silvę.

 

98 KOMENTARZE

 1. Jak podał na swojej stronie portal sport.pl, w oparciu o rozmowy z bliskim źródłem KSW, na początku przyszłego roku może dojść do bardzo ciekawej walki w kategorii ciężkiej federacji. Na gali KSW 42, o pas mają się ze sobą zmierzyć były mistrz organizacji, Karol Bedorf, a także najsilniejszy człowiek świata, Mariusz Pudzianowski. Informacja nie została jednak nigdzie potwierdzona.

  :beczka:

 2. Czego miał by się obawiać Bedorf w tej walce ze strony Pudziana? W stójce jak Mariusz dostanie ze dwa kopy to odechce mu się walczyć, parteru też Karol na pewno nie będzie się obawiał. Mogli prowadzić Pudziana osobnym torem, od Bedorfa odbije się jak od ściany i znowu będą musieli go budować. No chyba że chcą Karola trochę podpromować, żeby przed następnymi walkami ogłaszać go jako pogromca Pudziana. Ciekawe jakie będą kursy u buka w tej walce

 3. Jak Pudzix zgodzi się na 5 rund, gdy chwilę temu niemal zaliczył zgon po 3, to naprawdę szacun. Nie uwierzę jednak póki nie podadzą tego oficjalnie.

 4. Powiem tak, troszeczkę czasu to zajęło, kroczków to już nawet nie liczę bo głowa rozboli hehe ale tak jak mówiłem powoli powoli, a cierpliwy to i kamień ugotuje. Teraz zawalczę o pas z Karolem, Karol, może i jesteś Brucem Lee, ale moim pięściom to jest obojętne kogo biją hehehehehe a jak wejdziemy do klatki, to zobaczysz co to znaczy siła. Waga ciężka rządzi się swoimi prawami i wiadomo wszystko się może zdarzyć, ale to ja zdobędę ten pas, a co będzie dalej, to już czas pokaże.

 5. Co Wy ludzie pierdolicie 😀 Bedorf na pewno jest w każdym elemencie lepszym zawodnikiem ale ten koleś ma kondycję na minutę rundy 😀 Gość pływa bardziej po półtorej minuty niż Mariusz po 3 z Silvą. Jak dla mnie taki Pudzian jak przeczeka Karola i pójdzie w parter to kto wie. Dla mnie Mario faworytem minimalnym.

 6. Powiem tak, troszeczkę czasu to zajęło, kroczków to już nawet nie liczę bo głowa rozboli hehe ale tak jak mówiłem powoli powoli, a cierpliwy to i kamień ugotuje. Teraz zawalczę o pas z Karolem, Karol, może i jesteś Brucem Lee, ale moim pięściom to jest obojętne kogo biją hehehehehe a jak wejdziemy do klatki, to zobaczysz co to znaczy siła. Waga ciężka rządzi się swoimi prawami i wiadomo wszystko się może zdarzyć, ale to ja zdobędę ten pas, a co będzie dalej, to już czas pokaże.

  KOOCHAM TO.

 7. Powiem tak, troszeczkę czasu to zajęło, kroczków to już nawet nie liczę bo głowa rozboli hehe ale tak jak mówiłem powoli powoli, a cierpliwy to i kamień ugotuje. Teraz zawalczę o pas z Karolem, Karol, może i jesteś Brucem Lee, ale moim pięściom to jest obojętne kogo biją hehehehehe a jak wejdziemy do klatki, to zobaczysz co to znaczy siła. Waga ciężka rządzi się swoimi prawami i wiadomo wszystko się może zdarzyć, ale to ja zdobędę ten pas, a co będzie dalej, to już czas pokaże.

  To się nawet czyta głosem Pudziana hehe

 8. Ok, ale za co ten title shot dla Mariusza? Czy zwycięstwa nad Popkiem, Tyberiuszem i zaciągniętym z niższej kategorii Silvą nobilitują na tyle, by mógł walczyć o pas? Wątpię. Pudzianowski powinien walczyć w eliminatorze. W ogóle kiepska to decyzja szefostwa KSW. Wakat pasa daje możliwość turnieju, a jego przebieg pozwoliłby zweryfikować rankingową drabinkę  wagi ciężkiej.

 9. Ok, ale za co ten title shot dla Mariusza? Czy zwycięstwa nad Popkiem, Tyberiuszem i zaciągniętym z niższej kategorii Silvą nobilitują na tyle, by mógł walczyć o pas? Wątpię. Pudzianowski powinien walczyć w eliminatorze. W ogóle kiepska to decyzja szefostwa KSW. Wakat pasa daje możliwość turnieju, a jego przebieg pozwoliłby zweryfikować rankingową drabinkę  wagi ciężkiej.

  Czy Ty w tym momencie zasugerowałes sportowe rozwiązanie problemu zwakowanego pasa w KSW :beczka:? Mamy 2017 rok, UFC ma w dupie drabinki sportowe, logikę i sensowny matchmaking, a wymagasz tego od KSW które poszło w cyrk jak dzik w szyszki? O skurwesyn.

 10. Kurwa Mario musiał się tyle bić i tyle walk wygrać żeby dostać szansę walki o pas, a Bedorf wraca po przegranej i od razu titleshot? Z dupy decyzja

 11. Powiem tak, troszeczkę czasu to zajęło, kroczków to już nawet nie liczę bo głowa rozboli hehe ale tak jak mówiłem powoli powoli, a cierpliwy to i kamień ugotuje. Teraz zawalczę o pas z Karolem, Karol, może i jesteś Brucem Lee, ale moim pięściom to jest obojętne kogo biją hehehehehe a jak wejdziemy do klatki, to zobaczysz co to znaczy siła. Waga ciężka rządzi się swoimi prawami i wiadomo wszystko się może zdarzyć, ale to ja zdobędę ten pas, a co będzie dalej, to już czas pokaże.

  Na końcu zabrakło: "Możecie być pewni, tanio skóry nie sprzedam"

 12. Jak Pudzianotti wygra, to sobie wytatuuję na sercu żabę bez skrzydeł, ale z płaszczem mięśniowym, siedzącą na rozgotowanym kamieniu i trzymająca motykę z zamiarem rzucenia się na księżyc.

  War Mario Pudzianelli!!!!!!

 13. Kurwa Mario musiał się tyle bić i tyle walk wygrać żeby dostać szansę walki o pas, a Bedorf wraca po przegranej i od razu titleshot? Z dupy decyzja

  Oprócz Pudziana tylko Andryszak ma ostatnią walkę wygraną.. a to by się nie sprzedało

 14. Czy Ty w tym momencie zasugerowałes sportowe rozwiązanie problemu zwakowanego pasa w KSW :beczka:? Mamy 2017 rok, UFC ma w dupie drabinki sportowe, logikę i sensowny matchmaking, a wymagasz tego od KSW które poszło w cyrk jak dzik w szyszki? O skurwesyn.

  W takim wypadku i wilk syty i owca cała. Turniej (w stylu Grand Prix) świetnie by się sprzedał, bo nigdy u nas nie było czegoś takiego, a dodatkowo by uporządkował dywizje. Normalnie zgodziłbym się na rozwiązanie, że walczą x i y, ale nie przy takim burdlu w dywizji, że to wydaje się czysto uznaniowe (przynajmniej w przypadku Maria).

  No i mamy 2017 rok i Bellator robi tak, jak napisałem 😛

 15. W takim wypadku i wilk syty i owca cała. Turniej (w stylu Grand Prix) świetnie by się sprzedał, bo nigdy u nas nie było czegoś takiego, a dodatkowo by uporządkował dywizje. Normalnie zgodziłbym się na rozwiązanie, że walczą x i y, ale nie przy takim burdlu w dywizji, że to wydaje się czysto uznaniowe (przynajmniej w przypadku Maria).

  No i mamy 2017 rok i Bellator robi tak, jak napisałem 😛

  Ja się z Tobą zgadzam i w pełni popieram, ale niestety sport zrobił się nudny, zrozumiało to KSW, UFC też odchodzi od sportu, a Bellator też się jorgnie.

 16. Jak Pudzianotti wygra, to sobie wytatuuję na sercu żabę bez skrzydeł, ale z płaszczem mięśniowym, siedzącą na rozgotowanym kamieniu i trzymająca motykę z zamiarem rzucenia się na księżyc.

  War Mario Pudzianelli!!!!!!

  Screen zrobiony, trzymamy za słowo.

 17. Jak Pudzianotti wygra, to sobie wytatuuję na sercu żabę bez skrzydeł, ale z płaszczem mięśniowym, siedzącą na rozgotowanym kamieniu i trzymająca motykę z zamiarem rzucenia się na księżyc.

  War Mario Pudzianelli!!!!!!

  Wyobraziłem sobie ..To byłby najlepeszy Tatuaż ever!

 18. W takim wypadku i wilk syty i owca cała. Turniej (w stylu Grand Prix) świetnie by się sprzedał, bo nigdy u nas nie było czegoś takiego, a dodatkowo by uporządkował dywizje. Normalnie zgodziłbym się na rozwiązanie, że walczą x i y, ale nie przy takim burdlu w dywizji, że to wydaje się czysto uznaniowe (przynajmniej w przypadku Maria).

  No i mamy 2017 rok i Bellator robi tak, jak napisałem 😛

  Jak nie teraz to kiedy Jacku? Pudzian co zbudował jakiś streak to wdupił, to z McCorklem, potem Graham i Różalski mu przerwali dobrą passę. K&L muszą jeszcze na nim zarobić trochę pieniedzy, a nic nie pobudzi ludzi jak Pudzian w walce o pas drugiej organizacji na świecie.

 19. Bedorf na pewno jest w każdym elemencie lepszym zawodnikiem ale ten koleś ma kondycję na minutę rundy 😀 Gość pływa bardziej po półtorej minuty niż Mariusz po 3 z Silvą.

  Obaj mają wyjątkowej klasy cardio.

 20. Jak Pudzix zgodzi się na 5 rund, gdy chwilę temu niemal zaliczył zgon po 3, to naprawdę szacun. Nie uwierzę jednak póki nie podadzą tego oficjalnie.

  Bo Karol to ma kondyche na wiecej jak 3rundy:beczka:

 21. Bawi mnie strasznie, kiedy ludzie wymyślają jacy to zawodnicy mieliby pokonać Karola :mjsmile: Słuchajcie, Karol w formie to jest czołówka kategorii ciężkiej na świecie, właściwie jedynym zawodnikiem, który byłby nieznacznym faworytem w walce z nim jest Stipe Miocic, cała reszta najprawdopodobniej zostałaby skopana po ryjach albo uwalona na glebę i bezlitośnie zależana. Ok – w ostatniej walce poległ w kiepskim stylu, ale to tylko dlatego, że wyszedł chory, nieprzygotowany i z kontuzją pleców. Wróci zdrowy, podrzeźbiony, z poprawionym cardio przejedzie się po Mariuszu jak walec. Jak walec kurwa, rozumiecie? A potem przejedzie się po każdym kolejnym przeciwniku jaki stanie na jego drodze.

 22. Jednogłośną decyzją sędziów pokonał wtedy Jay'a Silvę.

  większościową

  Powiem tak, troszeczkę czasu to zajęło, kroczków to już nawet nie liczę bo głowa rozboli hehe ale tak jak mówiłem powoli powoli, a cierpliwy to i kamień ugotuje. Teraz zawalczę o pas z Karolem, Karol, może i jesteś Brucem Lee, ale moim pięściom to jest obojętne kogo biją hehehehehe a jak wejdziemy do klatki, to zobaczysz co to znaczy siła. Waga ciężka rządzi się swoimi prawami i wiadomo wszystko się może zdarzyć, ale to ja zdobędę ten pas, a co będzie dalej, to już czas pokaże.

  Klatka wszystko zweryfikuje. Wejdziemy do klatki, wrota się zamkną i będziemy się bić.

 23. Bawi mnie strasznie, kiedy ludzie wymyślają jacy to zawodnicy mieliby pokonać Karola :mjsmile: Słuchajcie, Karol w formie to jest czołówka kategorii ciężkiej na świecie, właściwie jedynym zawodnikiem, który byłby nieznacznym faworytem w walce z nim jest Stipe Miocic, cała reszta najprawdopodobniej zostałaby skopana po ryjach albo uwalona na glebę i bezlitośnie zależana. Ok – w ostatniej walce poległ w kiepskim stylu, ale to tylko dlatego, że wyszedł chory, nieprzygotowany i z kontuzją pleców. Wróci zdrowy, podrzeźbiony, z poprawionym cardio przejedzie się po Mariuszu jak walec. Jak walec kurwa, rozumiecie? A potem przejedzie się po każdym kolejnym przeciwniku jaki stanie na jego drodze.

  A jak juz wszystkich przejedzie walcem do pierdolnie reszte s3 do Szczecina…

 24. Słuchajcie, Karol w formie to jest czołówka kategorii ciężkiej na świecie, właściwie jedynym zawodnikiem, który byłby nieznacznym faworytem w walce z nim jest Stipe Miocic

  :damjan:

 25. Jak Pudzianotti wygra, to sobie wytatuuję na sercu żabę bez skrzydeł, ale z płaszczem mięśniowym, siedzącą na rozgotowanym kamieniu i trzymająca motykę z zamiarem rzucenia się na księżyc.

  War Mario Pudzianelli!!!!!!

  Mialem napisac cos w stylu NIEOFICJALNIE w ogole mnie to nie obchodzi. Ale po tym wpisie jak nic War Mario

 26. Co Wy ludzie pierdolicie 😀 Bedorf na pewno jest w każdym elemencie lepszym zawodnikiem ale ten koleś ma kondycję na minutę rundy 😀 Gość pływa bardziej po półtorej minuty niż Mariusz po 3 z Silvą. Jak dla mnie taki Pudzian jak przeczeka Karola i pójdzie w parter to kto wie. Dla mnie Mario faworytem minimalnym.

  hahahaah ale to jest dobre 😀 no tak mariusz mistrz parteru, przeczeka i pojdze z bedorfem, ta walka jest bez sensu pudzian powinien isc innym torem, odbije sie od sciany.

 27. :damjan:

  Wymień 5 zawodników, którzy są Twoim zdaniem lepsi od Karola i jakie mieliby na niego argumenty. Czekam.

 28. Każdy rodzic kocha swoje dziecko i gotowy jest dla swojej pociechy zrobić wszystko. Wybacza nawet największe przewinienia, gdy widzi żal i skruchę. Tak jest również z największą gwiazdą Federacji KSW, Karolem Bedorfem. Bardzo zależy mu na każdej zabłąkanej owieczce, która nieświadomie kibicuje rywalom Karola i cieszy się z jej powrotu. Zostało to ukazane w przypowieści o synu marnotrawnym, gdzie ojciec wybaczył synowi, że go opuścił i przepuścił majątek na swoje hulanki. Tak więc bez wątpienia można powiedzieć, że Karol jest kochającym i przebaczającym nam Ojcem. Wystarczy wejść na Cohones do tematu sig-betting i postawić domy na naszego Pana. Niezależnie kto będzie jego morderczym oponentem, on zrobi wszystko, byśmy dalej wysławiali jego imię pod niebiosa.

 29. Wymień 5 zawodników, którzy są Twoim zdaniem lepsi od Karola i jakie mieliby na niego argumenty. Czekam.

  Nie wymieni, bo to jest wiadome, że K.B. to jeden z czołowych zawodników mma na świecie, którego największą zaletą jest brak wad.

 30. @Karol Bedorf bądź cierpliwy w walce z Mariuszem, a ugotujesz kamień. Uważaj tylko, bo Pudzian z pewnością tanio skóry nie sprzeda i jeśli dotleni płaszcz mięśniowy, to krok po kroczku będzie zbliżał się do upragnionego tytułu.

 31. Karol w formie to jest czołówka kategorii ciężkiej na świecie,

  Szkoda, ze nigdy w tej formie nie był :DC:

 32. Jak widać wreszcie udało mi się dojść krok po kroczku do walki o pas, jak ja to zawsze powtarzam cierpliwy i kamień ugotuje, w strongmanie kilkanaście lat pracy tam byłem najlepszy, a MMA to całkowicie inny sport myślałem że sobie pobiegam w lasku tutaj potrenuje rok,dwa i będzie dobrze ale to tak nie jest , na wszystko po trzeba czasu, teraz wreszcie po 9 latach treningów mogę powiedzieć że jestem gotowy o walkę o pas. Czy wygram ? Nie wiem , jak ja zawsze powtarzam ja nic już nie muszę, ja mogę. To czy Karol jest lepszy na papierze czy nie to mnie nie interesuje, wrota klatki się zamkną i pięści przemówią i zobaczymy który wyjdzie z klatki o własnych siłach.

 33. Niby Karol król, wiadomo, no ale Mariusz… to Mariusz. Jest najpiękniejszy. Nie mam pojęcia komu kibicować, przerasta mnie to. A co jeśli będę musiał avatar zmienić? Kawul ch@j# pomyślałeś o tym!?

 34. hahahaah ale to jest dobre 😀 no tak mariusz mistrz parteru, przeczeka i pojdze z bedorfem, ta walka jest bez sensu pudzian powinien isc innym torem, odbije sie od sciany.

  Nie zdziw sie jak Pudzian go pierdolnie lujem jak Graciego

 35. Bo Karol to ma kondyche na wiecej jak 3rundy:beczka:

  Większość ciężkich nie ma, ale nie o nich mówię tylko o Pudzixie, który walczył w dwurundówkach kiedy wszyscy pozostali w krs1 walczyli już na dystansie 3. Jak teraz zrobi przeskok w kontrakcie aż o 2 rundy to będę w szoku, szczególnie po ostatniej walce.

 36. Niby Karol król, wiadomo, no ale Mariusz… to Mariusz. Jest najpiękniejszy. Nie mam pojęcia komu kibicować, przerasta mnie to. A co jeśli będę musiał avatar zmienić? Kawul ch@j# pomyślałeś o tym!?

  Udam, że tego nie przeczytałem.

 37. Co jak co, ale Pudzian tyle zrobił dla rozpromowania KSW i polskiego mma, choć czasem "mma", że szansa na walkę o pas mu się należy z powodu dokonań 🙂

  Dzięki Pudzianowi zacząłem sie powoli interesować mma, jak myślę dużo osób.

 38. Jak Pudzianotti wygra, to sobie wytatuuję na sercu żabę bez skrzydeł, ale z płaszczem mięśniowym, siedzącą na rozgotowanym kamieniu i trzymająca motykę z zamiarem rzucenia się na księżyc.

  War Mario Pudzianelli!!!!!!

  to będzie lepsze niż goryl rudego…

  ps. WAR PUDZILLA !

 39. Jak Pudzianotti wygra, to sobie wytatuuję na sercu żabę bez skrzydeł, ale z płaszczem mięśniowym, siedzącą na rozgotowanym kamieniu i trzymająca motykę z zamiarem rzucenia się na księżyc.

  War Mario Pudzianelli!!!!!!

  Wszystko pieknie, ale to musi byc siekiera, nie motyka.

 40. Ok, ale za co ten title shot dla Mariusza? Czy zwycięstwa nad Popkiem, Tyberiuszem i zaciągniętym z niższej kategorii Silvą nobilitują na tyle, by mógł walczyć o pas? Wątpię. Pudzianowski powinien walczyć w eliminatorze. W ogóle kiepska to decyzja szefostwa KSW. Wakat pasa daje możliwość turnieju, a jego przebieg pozwoliłby zweryfikować rankingową drabinkę  wagi ciężkiej.

  A za co title shot dla Bedorfa? Pudzian ma chociaż win steak.

 41. Pudzian odbija ogóry, a w ostatniej walce prawie umiera. Dostaje TS. Przyjeżdża koleś z Afryki bez walki u nas. Dostaje TS. Przyjeżdża gość którego zwolnili z UFC. Dostaje TS. Przyjeżdża cała fawela brazylijskich królów nokałtów autobusem napędzanym na marchewki. Wszyscy dostają TSy. Legit.

  BTW, jaka jest oficjalna nazwa tytułu KSW? Mistrz Świata Federacji KSW, czy po prostu mistrz KSW?

 42. Udam, że tego nie przeczytałem.

  Miałem nadzieję, że tego nie zobaczysz. Trochę mi głupio teraz

 43. Powinni poczekać na wygraną Oświęcima nad Popkiem (by flying armbar). Wtedy Bedorf-Oświęcim o tytuł najlepszego ememaki wśród aktorów połączony z pasem KSW (pasem mistrza drugiego świata). I wygrany takiej walki miałby pierwszą obowiązkową obronę z Alem Bundy – były futbolista (cztery przyłożenia w jednym meczu!) oraz czarny pas BJJ.

 44. O wiele lepsza opcja by była gdyby to był eliminator do walki tak samo jak Andryszak vs Rodrigues. Karol ostatnio nie walczył, wątpię by był w mega sztosie treningowym przez ostatni rok. Pudzian już o wiele bardziej zasłużył na walkę o pas, wygrał z Silvą i co by nie mówić ze umierał w ostatniej rundzie pierwsze dwie zdecydowanie na korzyść Mariusza + charakter i serce mimo braku kondycji w trzeciej. Po za tym Mariusz cały czas ciężko trenuje. Zdecydowanie #TeamPudzilla

 45. Będę kibicował obu, a w Typerze postawię na remis :razz:enn:.

  W KSW chyba nie ma remisów, tylko są rundy dogrywkowe. :beczka:

 46. Przegrałeś ostatnią walkę? Gość, z którym przegrałeś padł w kolejnej walce w ciągu 15 sekund? Jesteś nieaktywny od roku?

  KRS1 uważa, że zasłużyłeś na title shot :dance:

 47. Wymień 5 zawodników, którzy są Twoim zdaniem lepsi od Karola i jakie mieliby na niego argumenty. Czekam.

  Z KSW czy Europy czy Świata (poza UFC) ?

 48. Z KSW czy Europy czy Świata (poza UFC) ?

  :beczka: A to jest bardzo dobra riposta, złośliwości na takim poziomie szanuję jak najbardziej.

  SPOILER
  ŻARTY ŻARTAMI, ALE DOSKONALE WIESZ, ŻE W TEJ DYSKUSJI JESTEŚ BEZ SZANS!

 49. :beczka: A to jest bardzo dobra riposta, złośliwości na takim poziomie szanuję jak najbardziej.

  SPOILER
  ŻARTY ŻARTAMI, ALE DOSKONALE WIESZ, ŻE W TEJ DYSKUSJI JESTEŚ BEZ SZANS!

  Bedorf przegrywa z Fernando Ogórinho Jr, następnie król balasów robi Fernando Ogórinho w 15 sekund. Gdzie ten bedorf ? Wychodzi na to, że król balasów pokonałby króla cardio w niecałe 2 sekundy. Król balasów mistrzem wszechświata, ale król balasów odmawia rewanżu z gotującym kamień, dlaczego ? Może dlatego, że kamień został ugotowany.

  :z bani:

 50. Bawi mnie strasznie, kiedy ludzie wymyślają jacy to zawodnicy mieliby pokonać Karola :mjsmile: Słuchajcie, Karol w formie to jest czołówka kategorii ciężkiej na świecie, właściwie jedynym zawodnikiem, który byłby nieznacznym faworytem w walce z nim jest Stipe Miocic, cała reszta najprawdopodobniej zostałaby skopana po ryjach albo uwalona na glebę i bezlitośnie zależana. Ok – w ostatniej walce poległ w kiepskim stylu, ale to tylko dlatego, że wyszedł chory, nieprzygotowany i z kontuzją pleców. Wróci zdrowy, podrzeźbiony, z poprawionym cardio przejedzie się po Mariuszu jak walec. Jak walec kurwa, rozumiecie? A potem przejedzie się po każdym kolejnym przeciwniku jaki stanie na jego drodze.

  😮 o::tease::fingers:

 51. W KSW chyba nie ma remisów, tylko są rundy dogrywkowe. :beczka:

  No jak nie, jak tak 😉

  Przecież runda dogrywkowa może być bardzo wyrównana, wtedy sędziowie ogłoszą remis, a pas zostanie u mistrza. W przypadku,  gdy nie ma mistrza, prawdopodobnie pas nie pozna nowego właściciela 😉

 52. To waga ciężka, Bedorf nie jest Werdumem, a Pudzian Popkiem amatorem więc wszystko jest możliwe, nawet zwycięstwo Tego Który Gotuje Kamienie,.

 53. KSW sprawdza reakcje jak przyjmie się to ewentualne zestawienie i jak widać świetnie. Zrobią duży błąd jeśli teraz nie doprowadzą do tej walki

  SPOILER
  War Pudziao! :shy:

 54. @Karol Bedorf ,zobaczysz co dla Ciebie przygotowalem w klatce,a moge powiedziec ze moje piesci wazą dużo,juz za czasow stronkmena mialem pierdolniecie jak niedzwiedz,takze badz gotowy!Chyba nie musze wyjasniac ze animuszu doda mi wejscie w akompanamencie Krystiego z hitem Dawaj na ring.Pozdrawiam

 55. Jakby popatrzyc to Mario stoczyl prawie tyle samo walk co Karol i wygrywal z tymi samymi zawodnikami. 60/40 dla Bedorfa ale czuje ze Pudzian moze nas zaskoczyc.

 56. KSW zaczyna robić drabinki i eliminatory:razz:enn:

  Tylko nie wiem co znaczy pierwszeństwo. Pas jest niczyj więc wygrany Andryszak vs Fernando z wygranym Karol vs Mariusz o pas! Jakie pierwszeństwo?

 57. Pudzian odbija ogóry, a w ostatniej walce prawie umiera. Dostaje TS. Przyjeżdża koleś z Afryki bez walki u nas. Dostaje TS. Przyjeżdża gość którego zwolnili z UFC. Dostaje TS. Przyjeżdża cała fawela brazylijskich królów nokałtów autobusem napędzanym na marchewki. Wszyscy dostają TSy. Legit.

  BTW, jaka jest oficjalna nazwa tytułu KSW? Mistrz Świata Federacji KSW, czy po prostu mistrz KSW?A nie chcą przyjąć bądź co bądź mocnego jak na nasze warunki Omielańczuka, tłumacząc za dużą ilością porażek w UFC. Później się dziwią, że ludzie się z nich śmieją :DC:

 58. Powiem tak, troszeczkę czasu to zajęło, kroczków to już nawet nie liczę bo głowa rozboli hehe ale tak jak mówiłem powoli powoli, a cierpliwy to i kamień ugotuje. Teraz zawalczę o pas z Karolem, Karol, może i jesteś Brucem Lee, ale moim pięściom to jest obojętne kogo biją hehehehehe a jak wejdziemy do klatki, to zobaczysz co to znaczy siła. Waga ciężka rządzi się swoimi prawami i wiadomo wszystko się może zdarzyć, ale to ja zdobędę ten pas, a co będzie dalej, to już czas pokaże.

  Mariusz? To Ty?

  Ok, ale za co ten title shot dla Mariusza? Czy zwycięstwa nad Popkiem, Tyberiuszem i zaciągniętym z niższej kategorii Silvą nobilitują na tyle, by mógł walczyć o pas? Wątpię. Pudzianowski powinien walczyć w eliminatorze. W ogóle kiepska to decyzja szefostwa KSW. Wakat pasa daje możliwość turnieju, a jego przebieg pozwoliłby zweryfikować rankingową drabinkę  wagi ciężkiej.

  "Znawcy" z niektórych portali piszą, że walka o pas dla Mariusza jest już obowiązkowa. Czym zasłużył? Pokonał dwóch ogórków i z jednego kelnera.

  Jak Pudzianotti wygra, to sobie wytatuuję na sercu żabę bez skrzydeł, ale z płaszczem mięśniowym, siedzącą na rozgotowanym kamieniu i trzymająca motykę z zamiarem rzucenia się na księżyc.

  War Mario Pudzianelli!!!!!!

  Pamiętaj, w internecie nic nie ginie 😀