Zarządy światowej (www.iska.com) oraz europejskiej (www.iska-europe.com) federacji kick-boxingu przyznały Polsce prawo do organizacji pucharu Europy ISKA w formułach muay thai i K-1 rules. Przy okazji pucharu odbędzie się również zawodowa międzynarodowa gala K-1 w kategorii do 75 kilogramów, w której Polskę reprezentował będzie Bartłomiej Kubiak zawodnik Arkadia Team Sport.

Puchar Europy odbędzie się w Kaliszu w dniach 10-12 października 2008 r. Zarówno puchar Europy, jak i zawodowa gala K-1 rules odbędą się w kaliskiej hali sportowej „Winiary Arena” www.osir.kalisz.pl/winiaryarena).

Zawodowy turniej K-1 rules (-75kg):

* 1. Iliar Irtegov (Ukraina)
* 2. Manuel Kotz (Austria)
* 3. Gorbaczev Yury (Białoruś)
* 4. Ludovic Pays (Francja)
* 5. Riro Aty (Szwecja)
* 6. Kevin Reno (Łotwa)
* 7. Ernestas Dapkus (Litwa)
* 8. Bartlomiej Kubiak (Polska)

Superfights:
Piątek:
Przemek Zygmuntowicz (Polska) – Douglas Edwardas (USA)
Sobota:
Piotr Niedzielko (Polska) – Andy Zerger (USA)

Otwarty Puchar Europy (lista dotychczas zgłoszonych zawodników) w środku posta:

Juniorzy:

54 kg
1. Eismant Yauheni (Białoruś) MuayThai

57 kg
1. Selcuk Cavus (Turcja)

63,5 kg
1. Mikołaj Polakowski (Samolewski Team Poznań) K-1
2. Bartołomiej Botwina (Husarz Białystok) MuayThai
3. Tomasik Rafał (Target Niepołomice) MuayThai
4. Hrystenko Pavlo (Ukraina) K-1, MuayThai

67 kg
1. Kavaliou Aliaksei (Białoruś) MuayThai
2. Bartlomiej Machowski (Camel Olsztyn) K-1
3. Adrian Kupaj (Arkadia Kalisz) K-1
4. Laurynas Papeckys (Litwa) MuayThai
5. Tomas Vosylius (Litwa) MuayThai
6. Sebastian Miller (Sirocco Fight Club Łódź) K-1
7. Panasiuk Sylwek (Kuba Ustka) K-1
8. Rogowski Adam (FCK-Bydgoszcz) K-1
9. Cristian Dorel (Mołdawia) K-1

71 kg
1. Jarosz Jakub (Target Niepołomice) MuayThai
2. Mateusz Ciesielski (Sirocco Fight Club Łódź) K-1
3. Wojciech Krawiec (Wałbrzyski Klub Sportów Walki)

75 kg
1. Radosław Demczuk (Samolewski Team Poznań) K-1
2. Damian Kachniarz (Triada Piekary Ślaskie) K-1
3. Arkadiusz Lewandowski (FCK-Bydgoszcz) MuayThai

81 kg
1. Gołebiewski Krzysztof (FCK-Bydgoszcz)
2. Łukasz Przybyłek (Absortio Gym) MuayThai

Seniorzy:

51 kg
1. Martin Andrei (Mołdawia) MuayThai
2. Ufuk Anayurtlu (Turcja)

54 kg
1. Predka Vitali (Białoruś) K-1
2. Brighatii Artem (Mołdawia) K-1
3. Onur Aker (Turcja)

57 kg
1. Cernat Serghei (Mołdawia) K-1
2. Łukasz Kubiak (Absortio Gym) K-1

60 kg
1. Michał Kobyliński (Samolewski Team Poznań) K-1
2. Beghiryanu Aurel (Mołdawia) K-1
3. Bilinskyy Petro (Ukraina) K-1, MuayThai
4. Hasan Goren (Turcja)

63,5 kg
1. Carpovici Andrei (Mołdawia) K-1
2. Vaskaboinikau Artsiom (Białoruś) K-1
3. Ngo Iten Bernadette (Kamerun) K-1
4. Bitomo Yannick Zobel (Kamerun) K-1
5. Ndzie Sabine Gladyne (Kamerun) K-1
6. Szurczak Arkadiusz (Arkadia Kalisz) MuayThai
7. Aleksej Bozigancius (Litwa) MuayThai
8. Topor Vladimir (Mołdawia) MuayThai
9. Przemysław Szynkielewski (Kuba Ustka) K-1
10. Michał Grabarek (FCK-Bydgoszcz) K-1
11. Lutsak Andriy (Ukraina) K-1
12. Krzysztof Gutowski (Rosomak Warszawa) Muay Thai
13. Fatih Coskunyurek (Turcja)
14. Cuma Kizilkanat (Turcja)

67 kg
1. Ombe Lydie Stephanie (Kamerun) K-1
2. Sylvain Chambaudry (Francja) K-1
3. Mariusz Kurek (Camel Olsztyn) K-1
4. Marcin Trzasko (Husarz Białystok) MuayThai
5. Lucjan Owczarek (Boran Łódź)
6. Krystia Krygiel (K-1 Team Konin) K-1
7. Wytwer Sebastian (Arkadia Kallisz) MuayThai
8. Abdurazakov Abdukarim (Uzbekistan) K-1
9. Ilhombekov Ulugbeg (Uzbekistan) MuayThai
10. Remigiusz Fabich (Sirocco Fight Club Łódź) MuayThai
11. Piotr Baran (Kuba Ustka) K-1
12. Yildiray Demir (Turcja)

71 kg
1. Tayou Djeteng Michel Desiras (Kamerun) K-1
2. Mathieu Pays (Francja) K-1
3. Acristinei Adrian (Mołdawia) MuayThai
4. Adrian Zieliński (Camel Olsztyn) K-1
5. Ślęczek Maciej (Target Niepołomice) MuayThai
6. Hohlov Oleg (Mołdawia) K-1
7. Nemat Bobomuhamedov (Uzbekistan) K-1
8. Fabian Malinowski (Kuba Ustka) K-1
9. Trela Emil (Czarni Słupsk) MuayThai
10. Bielicki Waldemar (FCK-Bydgoszcz)
11. Kavchak Maksym (Ukraina) K-1, MuayThai
12. Ogar Ivan (Ukraina) K-1
13. Rafal Antończak (Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM) MuayThai
14. Metehan Kara (Turcja)

75 kg
1. Abozny Pavel (Białoruś) K-1
2. Sorin Asandi (Francja) K-1
3. Sławomir Szymkowiak (Koloseum Poznań) MuayThai
4. Michał Czubak (Target Niepołomice) MuayThai
5. Szydłowski Dawid (Target Niepołomice) MuayThai
6. Arama Ivan (Mołdawia) K-1
7. Marek Rudziewicz (Kuba Ustka) K-1
8. Marcin Bujok (Kuba Ustka) K-1
9. Bąbel Krzysztof (Czarni Słupsk) MuayThai
10. Hubert Filipczak (Oyama-Darłówek) K-1
11. Kanchuha Vitaliy (Ukraina) K-1
12. Filip Galuszka (Rosomak Warszawa) Muay Thai
13. Ali Karakus (Turcja)

81 kg
1. Nedas Bruzas (Litwa) MuayThai
2. Śledziowski Łukasz (Target Niepołomice) MuayThai
3. Krystian Machulski (Triada Piekary Śląskie) MuayThai
4. Marcin Sidowski (Sirocco Fight Club Łódź) MuayThai
5. Vdovyak Taras (Ukraina) K-1
6. Rak Yuriy (Ukraina) K-1
7. Mehmet Altuncu (Turcja)

86 kg
1. Rafał Kotz (Koloseum Poznań) MuayThai
2. Mantvedas Svegzda (Litwa) MuayThai
3. Henry Banert (Austria) K-1
4. Radosław Klisko (Oyama-Darłówek) K-1
5. Łukasz Demuth ( Kuba Ustka) K-1
6. Vivcharchin Vitaliy (Ukraina) K-1, MuayThai
7. Michał Olaś (Rosomak Warszawa) K-1
8. Pawel Bednarczyk (Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM) Muay Thai
9. Jaroslaw Zawodni (Wałbrzyski Klub Sportów Walki)

91 kg
1. Mantas Peciulis (Litwa) MuayThai
2. Sołtysiak Daniel (Czarni Słupsk) MuayThai
3. Stelmach Tomasz (Arkadia Kalisz) Muay Thai

+91 kg
1. Yahlouski Anton (Białoruś) MuayThai
2. Piotr Sawa (Szczecin) K-1
3. Mindaugas Sakalauskas (Litwa) MuayThai
4. Jachowicz Marcin (Czarni Słupsk) K-1
5. Mchał Ostrowski (FCK-Bydgoszcz) K-1
6. Krzysztof Pańka (Oyama-Darłówek) K-1

Seniorki:

48 kg
1. Kazunina Olena (Ukraina) K-1, MuayThai

54 kg
1. Monika Opak (Camel Olsztyn) K-1
2. Eva Vorabegre (Austria) K-1
3. Mujgan Disli (Turcja)

57 kg
1. Sikora Anna (Arkadia Kalisz) K-1
2. Ovchynnikova Olena (Ukraina) K-1, MuayThai
3. Fadime Unal (Turcja)

60 kg
1. Vanessa Nogaj (Arkadia Kalisz) K-1
2. Evin Elcioglu (Turcja)