toquinho-wsof

(Fot. Sherdog.com)

Poniżej pełne wyniki gali WSOF 16: Palhares vs. Fitch, która odbyła się wczoraj w Sacramento w Kaliforni.

Walka wieczoru:

Pojedynek o pas mistrzowski dywizji półśredniej
170 lbs.: Rousimar Palhares pok. Jona Fitcha przez poddanie (skrętówka), runda 1., (1:30).

Karta główna:

Pojedynek o pas mistrzowski dywizji piórkowej
145 lbs: Lance Palmer pok. Ricka Glenna przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 3., (3:09).

135 lbs: Sheymon Moraes pok. Gabriela Solorio przez niejednogłośną decyzję (29-28, 28-29, 30-27).
145 lbs: Josh Berkovic pok. Brensona Hansena przez jednogłośną decyzję (3x 29-28).
155 lbs: Lewis Gonzalez pok. Justina Buchholza przez niejednogłośną decyzję (30-27, 28-29, 29-28).

Karta wstępna:

265 lbs: Dave Huckaba pok. C.J. Leveque przez TKO (uderzenia), runda 2., (1:47).
170 lbs: David Mitchell pok. Justina Baesmana przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 1., (1:44).
170 lbs: Dominic Waters pok. Martina Sano przez jednogłośną decyzję (2x 29-28, 30-27).
145 lbs: Erick Sanchez pok. Dreya Mitchella przez jednogłośną decyzję (2x 29-28, 30-27).
155 lbs: Jason Powell pok. Chrisa Avila przez jednogłośną decyzję (3. 30-27).
145 lbs: Joseph Morales pok. Christiana Espinosa przez jednogłośną decyzję (30-26, 2x 30-27).

23 KOMENTARZE

1. Palhares zabija kolano Fitcha w pierwszej rundzie.* – pomyliles @szady, haha.

kurwa co za łeb!!!

Rousimar Palhares VS Jon Fitch #WSOF16

2. Oglądałem walkę w nocy jednym okiem i wydawało mi się, że znowu przeciągnął lekko. 😉

3. Dla mnie przeciągnął, nie ogarniam typa… dobrze, że Fitchowi się nic nie stało 😉

Tutaj cała walka, od 2:05 powtórka akcji

4. To powinno byc wykluczenie z organizacji. No ja pierdziele, jak mozna byc tak nieodpowiedzialnym debilem, przeciez to dobre 2/2.5 sekndy byly przeciagniecia…

5. Już nie dramatyzujcie, nic nie przeciągnął, sędzia przerwał to puścił. Ale aż mnie zabolało kolano patrząc na tą akcje.

6. Przeciągnął to przeciągnął. Na chuj drążyć temat.

A tak na serio to podejrzewam, że liczba walk Palharesa w UFC to liczba i tak większa od jego IQ.

7. Ciekawe czy i za ile wróci do UFC, bo problemy z łbem swoją drogą, a efektowność, ładny streak za niedługo i popularność swoją.

8. Ten idiota powinien się leczyć! Takich ludzi nie powinni wpuszczać do klatki! On już powinien za to beknąć prawnie.

9. Jakoś jak ktoś wali ground and pound na nieprzytomnym przeciwniku dopóki sędzia nie przerwie to nikt nie pierdoli o przeciąganiu ale jak ktoś przytrzyma dźwignię do momentu rozdzielenia przez sędziego to już jest pierdolenie o przeciąganiu. A nie sorry, to pierdolenie ma miejsce tylko w przypadku Palharesa.

10. mmammag

chyba sie stalo bo znosili Fitcha

11. Charles Bronson

sorry, ale to Ty pierdolisz, po reakcji sedziego bylo z 1.5 sekundy zanim pniak puscil noge, przy skretowce to nie jest malo czasu
    i nie wiesz to nie gadaj glupot, ze nie krytykuje bicia nieprzytomnego rywala

12. Charles Bronson

Ja rozumiem raz, drugi. Ale u niego to notoryczne.

13. mat01

Tym bardziej, że to recydywa i Pniak na miał wiele razy zwracaną na to uwagę. Po prostu jest niedojebany i powinien mieć zakaz uprawiania tego sportu. Zachowuje się jakiś upośledzony debil z pistoletem w ręku, który nie zdaje sobie sprawy z tego, że może zrobić komuś potworną krzywdę.

14. Jezeli Fitchowi zrobił duże AŁA to sprawę rozwiązałby bojkot …poprostu zawodnicy odmawialiby walki z Pniakiem i po sprawie

15. Większą krzywdę robią czysto walone młotki na nieprzytomnym zawodniku i jakoś nie widzę tutaj takiego bólu dupy o to. Puścił odpowiednio po przerwaniu przez sędziego – sekunda na rekację? Jaka to różnica, skoro więzadła już dawno poszły się jebać?
    Pniak tylko 3 razy w życiu wygrał przez decyzję więc sędziowie powinni wiedzieć czego się spodziewać po nim.

16. To się nazywa skrętówka, skręcił te kolano jak precla:D Ale ten typ jest niereformowalny, najlepiej dla porównania zobaczyć jak Held przy poddaniach reaguje na przerwania sędziego.

17. Chcialbym zeby ktos Pniakowi wyjebal kolano w kosmos przeciagnieta skretowka. Najlepiej, zeby ktos mu ja przeciagnal o kumulatywny czas ktory on przeciagal innym rywalom.

18. A ja sie dziwie jak on robi wage przy takich gabarytach.Co do dzwigni to rywale wiedza w co sie pakuja ,kiedy wchodza z nim do klatki.