Rose Namajunas jest pewna siebie przed walką z mistrzynią kategorii słomkowej UFC, Joanną Jędrzejczyk. Młodsza z zawodniczek w wywiadzie dla Flo Combat skomentowała  postawę przeszłych rywalek Polki oraz oceniła jej zestawienie z Jędrzejczyk.

Myślę, że jej rywalki przegrywały te walki jeszcze przed samym pojedynkiem. Widać to po wszystkich najlepszych zawodnikach… Sprawiają, że ich przeciwnicy są przestraszeni, nie bez powodu. To nie są tylko i wyłącznie jakieś gierki. Mogą wyczuć strach u swoich rywali. Nie ma z nimi żartów. Myślę, że większość z jej przeszłych przeciwniczek była po prostu przestraszona.

Jestem zdecydowanie jej najbardziej kompletną rywalką. Mam też doświadczenie w walkach o pas mistrzowski. Myślę, że te aspekty działają na moją korzyść. Wszystko sprowadza się do pożądania zdobycia tytułu oraz motywacji. Stałam się zawodniczką, którą ciężko będzie pokonać.

Namajunas zmierzy się z Jędrzejczyk już 4 listopada na UFC 217 w Nowym Jorku.

23 KOMENTARZE

 1. @baju :deniro: Świetnie grasz tytułami i zdjęciami w newsach, dobrze wiesz jak sprowokować gorące dyskusję pod wpisami. Doceniam to :corn:

  SPOILER
  Nie zgadzam się z nią i przegra bo jest słabsza

 2. @baju :deniro: Świetnie grasz tytułami i zdjęciami w newsach, dobrze wiesz jak sprowokować gorące dyskusję pod wpisami. Doceniam to :corn:

  SPOILER
  Nie zgadzam się z nią i przegra bo jest słabsza

 3. Stałam się zawodniczką, którą ciężko będzie pokonać

  I dlatego stałaś się zawodniczką która została pokonana przez Esparze i Kowalkiewicz – zawodniczki, które Aśka zjadła

 4. Jestem zdecydowanie jej najbardziej kompletną rywalką.

  Czy bardziej kompletna niż np. Klaudiusz? Nie sądzę. :śmiech:

 5. Karolina jest zawodniczką bardziej kompletną skoro ją pokonała, a wszyscy wiem jak skończyła z Asią ;P

 6. Co ta kobieta plecie. Naprawdę przeciwniczki Joanny przegrały przed walką? Serio? Które? bo poza Esparzą, która była nieco zdziwiona prowokacjami (a raczej nie przestraszona) to sobie nie przypominam żadnej z UFC.

  Lima? Nie. Gadelha 1. Nie. Esparza. Może (ale jakby była przestraszona to nie próbowałaby obalać 15 razy Joanny). Valerie? Nie. Gadelha 2. Nie. Kowalkiwiecz? Nie. Andrade? Bądźmy poważni. Ładną legendę Rose tworzy.

  Prowokacje przed walką nie temu służą, żeby się przeciwnik przestraszył. Trzeba zrobić przedstawienie, podkurwić nieco przeciwnika i tyle.

  Kompletna zawodniczka? Też jestem kompletny, przy czym moja stójka i zapasy są równie beznadziejne.

  Ma doświadczenie w walkach o pas? No ja pierdolę. I to działa na jej korzyść? Ile walk o pas mistrzowski ma Jędrzejczyk?

  "Wszystko sprowadza się do pożądania zdobycia tytułu oraz motywacji." Nie kurwa nie wszystko, bo w ten sposób pani Miecia z mięsnego byłaby mistrzynią UFC.

  Jedno jest pewna Jędrzejczyk jest dużo bardziej inteligentna od Rose, im częściej słucham tego hipsterskiego buntownika z wyboru, tym bardziej jestem tego pewien.

 7. Wkurwiająca jest na Namajunas , te jej aktorzenie , zachowuje się jakby na prochach była

  Hipsterski buntownik , JJ jej pokaże miejsce w szeregu , a jej miejsce jest za Brazolskimi transami i nawet za Karoliną . Namajunas jest wszechstronna ale też w niczym nie jest wybitna , ta przecietność to za mało .

 8. Jak to zwykle u dziewczyn, dużo opowiadania o emocjach i innych fju-bdziu,  na końcu przyjdzie Asia i zleje ją na zimno, jak facet.

 9. :śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech::śmiech:

  Ale ubaw z rana.

 10. Mam też doświadczenie w walkach o pas mistrzowski. Myślę, że te aspekty działają na moją korzyść.

  Stoczyłaś 1 taką walkę, a Aśka 6. Rzeczywiście doświadczenie na twoją korzyść. :śmiech:

 11. Wiem, że Seba nie ma teoretycznie argumentów na Szefową i teraz jestem spokojny ale przyjdzie walka a i tak będę oglądał to na stojąco z emocji.

 12. A ja tam bym aż tak bardzo nie skreślał Namajunas. Jestem ciekaw co będzie w stanie z siebie wykrzesać aby Aśce jakkolwiek zagrozić

 13. Najbardziej kompletna? Chyba bo najbardziej kompletny wpierdol zbierze 😀

  Rose to dowód na to, że wprowadzenie gimnazjów było błędem

 14. Namajunas, nie masz włosów, jesteś niekompletna :lol:.

  Nie ma tez cyckow, jak inne amerykanki, ani jąd… znaczy muskulatury jak brazylijki. Ma za to luki w pamieci bo o pas walczyla tylko raz i tylko trzy rundy, wiec doswiadczenie to zadne.