Fot: Esther Lin / MMAFighting

Po znakomitym występie Joanny Jędrzejczyk na gali UFC 211 kibice MMA zaczęli zastanawiać się, czy w dywizji słomkowej znajdzie się w końcu zawodniczka, która dałaby radę pokonać naszą mistrzynię. Niektórzy dają szansę Claudii Gadelhi w trzecim starciu – o ile do niego dojdzie. Pojawiają się też głosy, że Rose Namajunas może coś „wyczarować” w parterze. Wyliczenia na tym się w zasadzie kończą.

Dziś na giełdzie nazwisk pojawiło się kolejne, podane przez mistrzynię z wyższej wagi Amandę Nunes. „Królowa” dywizji koguciej, która trenuje w tym samym klubie, co Jędrzejczyk, jako potencjalną pogromczynię Joanny wskazała… Ninę Ansaroff. Powiedziała o tym w programie UFC Tonight:

Ciężko te słowa traktować poważnie, gdyż Ansaroff prywatnie jest partnerką życiową Nunes. 31-letnia Amerykanka jeszcze niedawno była zagrożona zwolnieniem z UFC. Przegrała dwie pierwsze walki w największej organizacji MMA na świecie (z Julianą Limą i Justine Kish), ale wróciła na zwycięski szlak w boju z Jocelyn Jones-Lybarger na styczniowej gali UFC Fight Night 103: Rodriguez vs. Penn.

52 KOMENTARZE

 1. Babka przegrała z Julianą Limą, którą Aśka pokonała, a jej największym skalpem jest drewno dywizji Jocelyn Jones-Lybarger. Ok. Na pewno tak będzie. Boże, co za dywizja.

 2. Poki sie nie trafi jakas zawodniczka z tak swietnym backgroundem stojkowym jak Joanny albo jakis demon kondycji i zapasow tak dlugo nie bedzie mocnych na nasza mistrzynie.

 3. Czizas chłopak załadował wazeliną w stronę swojej dziewczyny żeby wieczorem zamoczyć, a Wy tu biedaka linczujecie. Chill:beer:

 4. Niech ta walka dojdzie do skutku. Aśka zmasakruje lesbę, a Amanda będzie mogła tylko się przyglądać. Aśka by bdsm i dominację :lizoremotmaly2:.

 5.  jako potencjalną pogromczynię Joanny wskazała… Ninę Ansaroff.

  Excuse me Miss, but i diddn't catch your name…

  #Sagestyle

 6. Chyba w formule walki w kisielu…

  Niech ta walka dojdzie do skutku. Aśka zmasakruje lesbę, a Amanda będzie mogła tylko się przyglądać. Aśka by bdsm i dominację :lizoremotmaly2:.

  Hahaha made my day, flacha za to!:irish:

 7. Kompletnie nie mam pojecia jak idzie Asi  gra w bierki. Kurde moze faktycznie ta Smirnoff znalazla jakas dziedzine w ktorej moze pokonac nasza Mistrzynie.

 8. Nie wiem o co spina. Pewnie tak jak reszta myśli, że JJ jest nie do ogarnięcia na dzień dzisiejszy ale żeby być oryginalna i trochę dla beki podała swojego partnera. Nie oglądałem ufc tonight ale przypuszczam, że było to raczej humorystyczne wskazanie, a nie pełne powagi stwierdzenie.