ian_mccall

UFC planuje bardzo ekscytujące starcie w kategorii muszej na galę UFC 201. Na ten moment kontrakty nie są podpisane, jednakże obaj zawodnicy zgodzili się słownie na ten pojedynek. Informacje potwierdził portal MMAFighting.com.

McCall (MMA 13-5-1), który bardzo długo jest czołowym zawodnikiem tej kategorii, wraca do oktagonu po porażce z Johnem Linekerem ze stycznia 2015 roku. Będzie to jego pierwsza walka po 18-miesięcznej przerwie.

Scoggins (11-2) wygrał swoje dwa ostatnie starcia, w tym z Rayem Borgiem w lutym. Potencjalna wygrana z „Uncle Creepy” byłaby bez wątpienia największym sukcesem w karierze młodego zawodnika.

I'm baaack!!!! July 30th against @scogginsdragonhouse in Atlanta @ufc #201

A photo posted by Ian Mccall (@unclecreepymma) on

10 KOMENTARZE

  1. Zobaczymy czy Justin będzie pokazać swoją dobrą pracę na nogach w stójce. UFC oglądam regularnie dopiero od roku, więc nie miałem okazji widzieć Iana na żywo, ale zobaczę co potrafi.

  2. Kurde w Scogginsie widzę potencjał, a Wujka lubię od dawna. No, ale niech wygra to Justin i trochę namiesza, bo tej dywizji tego trzeba jak żadnej 😀

  3. @K7oN liczne kontuzje. McCall nawet mówił w jakimś wywiadzie że mocno zastanawia się nad zakończeniem kariery bo tak jest rozbity kontuzjami. No ale widać że się pozbierał. Ciekawe starcie!