Holly Holm nie ma zamiaru odpuścić kontrowersyjnych zachowań w klatce Germaine de Randamie.

Przypomnijmy, Holenderka podczas walki z Holm na UFC 208 dwukrotnie zaatakowała Amerykankę po gongu kończącym rundę. Mało tego, były to jedne z najmocniejszych ciosów jakie mogliśmy widzieć w trakcie tego pojedynku. W związku z tym Holly złożyła oficjalny protest do komisji sportowej w Nowym Jorku przeciwko sędziemu Toddowi Andersonowi.

Prawnicy Holm poinformowali, iż chcą, aby NSAC rozpatrzyło zachowania sędziego w oktagonie, który nie odebrał punktów de Randamie za intencjonalne faule. Ich celem jest odwrócenie wyniku walki, poprzez właśnie przekalkulowanie wyniku o dwa ujemne punkty za intencjonalne ataki po gongu. Jeśli komisja uzna ten protest za stosowny, wtedy to Holm wygrałaby pojedynek.

31 KOMENTARZE

 1. Good luck… tak btw kiedys jakikolwiek prostest cos zdzialal ?

  Do tej pory jedynym efektem protestów jest to, że ktoś musi przysiąść nad nimi i je odrzucić.

 2. Komisja zjebała, że do takiej walki wystawili tego sędziego. Już mogli dać Dana Miragliotte, lub Lavigna, którzy również sędziowali tej nocy.

 3. Ja naprawdę nie widziałem tam intencjolanych ciosów po gongu. Ale niech walczy, skoro taki protest ją usatysfakcjonuje to spoko.

 4. Chyba Dan Hardy to powiedział, " typowe muai thai, walczy dopóki sędzia nie rozdzieli". Myśle, że właśnie tak było.

 5. Good luck… tak btw kiedys jakikolwiek prostest cos zdzialal ?

  Huntowi zmienili wynik walki na NC z Brockiem na UFC 200 tylko że on się pruł do UFC nie wiem czy w to zamieszana było NSAC czy jeszcze jakaś inna organizacja.

  Gówno jej to da, ale jakoś trzeba zaistnieć skoro ma się 3 przegrane i ludzie kojarzą Cię tylko z jednej walki.

 6. Dla zawodnika runda się kończy jak sędzia rozdziela zawodników, a nie jak gong zabrzmi (Pamiętacie jak w walce Rumble-Arlovski była awaria gonga i runda trwała 10 sekund dłużej). Tyle w temacie.

 7. Ja naprawdę nie widziałem tam intencjolanych ciosów po gongu. Ale niech walczy, skoro taki protest ją usatysfakcjonuje to spoko.

  Pronto Mordo. Zwłaszcza ta pierwsza sztuka była totalnie "nieintencjonalna" :DC: Pomiędzy gongiem, a ciosem była taka przerwa, że mógłbym w tym czasie dojechać z Gdańska do Zakopca.

 8. Dla zawodnika runda się kończy jak sędzia rozdziela zawodników, a nie jak gong zabrzmi (Pamiętacie jak w walce Rumble-Arlovski była awaria gonga i runda trwała 10 sekund dłużej). Tyle w temacie.

  Spider-Bisping. Szach-mat.:kis:

 9. Huntowi zmienili wynik walki na NC z Brockiem na UFC 200 tylko że on się pruł do UFC nie wiem czy w to zamieszana było NSAC czy jeszcze jakaś inna organizacja.

  Gówno jej to da, ale jakoś trzeba zaistnieć skoro ma się 3 przegrane i ludzie kojarzą Cię tylko z jednej walki.

  Huntowi zmienili, bo Brock był na koksie.

 10. Jak zrobia rewanz( pomimo ze walki nie ogladalem) to ja tez gdzies zloze protest..

  Nie oglądałeś? Polecam, niebywale efektowna:mamed:

 11. Na miejscu komisji wysłałbym jej list informujący o umorzeniu sprawy z powodu niskiej szkodliwości społecznej i dorzucił dwie pary skarpet Reeboka z nadrukiem "Holly".

 12. Pronto Mordo. Zwłaszcza ta pierwsza sztuka była totalnie "nieintencjonalna" :DC: Pomiędzy gongiem, a ciosem była taka przerwa, że mógłbym w tym czasie dojechać z Gdańska do Zakopca.

  No i co z tego skoro sędzia nie przerywał? Przecież zawodnik ma prawo nie słyszeć gongu tak? Tym bardziej, że to nie był pojedynczy cios a GDR leciała całą serią i ostatni cios był po gongu.

  Intencjonalny cios po gongu to Gadelha zajebała JJ w pierwszej walce. I to było ewidentne.

 13. No nie wiem czy zmieniliby na NC jakby Hunt tak nie płakał

  Zmieniliby, chyba za każdym razem dają NC jak ktoś wpadnie, a nie wszyscy tak płaczą 🙂

 14. No i co z tego skoro sędzia nie przerywał? Przecież zawodnik ma prawo nie słyszeć gongu tak? Tym bardziej, że to nie był pojedynczy cios a GDR leciała całą serią i ostatni cios był po gongu.

  Intencjonalny cios po gongu to Gadelha zajebała JJ w pierwszej walce. I to było ewidentne.

  Nie mogę już edytować.

  Obejrzałem jeszcze raz końcówkę drugiej rundy i faktycznie tutaj można się doczepić. O ile ten lewy był jeszcze ok to z prawym wleciała wyraźnie po syrenie.

 15. No i co z tego skoro sędzia nie przerywał? Przecież zawodnik ma prawo nie słyszeć gongu tak? Tym bardziej, że to nie był pojedynczy cios a GDR leciała całą serią i ostatni cios był po gongu.

  Intencjonalny cios po gongu to Gadelha zajebała JJ w pierwszej walce. I to było ewidentne.

  No…kombinacja składająca się z dwóch ciosów, z czego pierwszy był równo z gongiem, a drugi 100 lat świetlnych po nim. Gong był na tyle głośny (polecam obejrzeć sobie jeszcze raz końcówkę 3r), że mój dziadek z aparatem słuchowym by go usłyszał. Jęk Rogana świadczy jednoznacznie, że nawet on zbytnio nie uwierzył w przypadkowość tego ciosu. Drugą chujówkę GDR (po haju Holly) można tłumaczyć kombinacją, ale z tego co pamiętam, to GDR po skończeniu swojej serii wystawiła "agresywnie" język w stronę HH(co imo jest jednoznaczne z celowością jej działań).

  Edit. 2r 😛

 16. No…kombinacja składająca się z dwóch ciosów, z czego pierwszy był równo z gongiem, a drugi 100 lat świetlnych po nim. Gong był na tyle głośny (polecam obejrzeć sobie jeszcze raz końcówkę 3r), że mój dziadek z aparatem słuchowym by go usłyszał. Jęk Rogana świadczy jednoznacznie, że nawet on zbytnio nie uwierzył w przypadkowość tego ciosu. Drugą chujówkę GDR (po haju Holly) można tłumaczyć kombinacją, ale z tego co pamiętam, to GDR po skończeniu swojej serii wystawiła "agresywnie" język w stronę HH(co imo jest jednoznaczne z celowością jej działań).

  Dopisałem kolejny komentarz pod tamtym, w którym się z Tobą zgodziłem.

 17. Dopisałem kolejny komentarz pod tamtym, w którym się z Tobą zgodziłem.

  Tak, tak…sorry za laga 😉 Dla jasności. Nie uważam żeby Holly została oszukana w tej walce. Zawalczyła fatalnie, a za plusy jej występu można uznać jeden cios(który zamroczył GDR) i dociskanie do siatki. Cała reszta, to dno i 5 m mułu.