Co roku nasz portal wręcza Heraklesy – najważniejsze nagrody w krajowej branży MMA. Prócz statuetek przyznawanych według głosów kapituły przyznajemy również nagrodę publiczności: Heraklesa dla Zawodnika Roku Publiczności. Zachęcamy do wspierania swoich ulubieńców w tegorocznej edycji!

Kto według Was zasłużył na miano Zawodnika Roku 2016? Dajcie znać!

Głosy na swoich faworytów oddawać możecie oddawać przez trzy dni w poniższej ankiecie:

lub na naszym Faceboku w komentarzach pod poniższym zdjęciem.

VI edycja Heraklesów po raz drugi organizowana jest na „PGE Narodowym” podczas Forum MMA – dorocznego spotkania branży. Wydarzenie odbędzie się 25 marca i będzie to świetna okazja do spotkania osobistości ze świata MMA. Bilety na wydarzenie można nabyć na stronie organizatora.

Chief Financial Officer | Shareholder of MMAROCKS. Columnist. Does not avoid political topics. Radical for Capitalism.

50 KOMENTARZE

 1. Z przyczyn technicznych prosimy o głosowanie z poziomu strony głównej (ankiety na forum nie są odpowiednio przystosowane)

  dodaj odnosnik na glowna mordo

 2. @Laikike1 może udostępnisz post u siebie na FB i dasz cynk, że jest jedyny prawilny wybór? Dla Krzycha chyba to zrobisz?

  SPOILER
  :mamed:

  Dziękuję za oznaczenie Kuba.

  Po długim i merytorycznym monologu z samym sobą(cenię sobie opinie ekspertów) zdecydowałem, że moj miecz głos wędruje do Mateusza Gamrota.

  SPOILER
  Chuja tam!! KRZYSZTOF JOTKO SKURWYSYNY

 3. Tutaj są potwierdzone gwiazdy, niestety Asia ani Krzychu nie widnieją. Ale jest pare innych ciekawych nazwisk, np. Piotrek Hallmann,który dał kibicom mase radości swoimi występami w UFC. http://forum-mma.pl/gwiazdy

  stoi jak byk Jotko panie

 4. Tutaj są potwierdzone gwiazdy, niestety Asia ani Krzychu  (Krzychu jest) nie widnieją. Ale jest pare innych ciekawych nazwisk, np. Piotrek Hallmann,który dał kibicom mase radości swoimi występami w UFC. http://forum-mma.pl/gwiazdy

  Kuba..zawsze chciałem fotę z kimś ważnym w Polskim MMA.

  SPOILER
  Zrobisz mi fotę z Krzychem?

 5. Tybura albo Omielańczuk( brak dwóch najlepszych ciężkich, występujących w dodatku w ufc to żart), ale że nie było to KK.

 6. Co roku nasz portal wręcza Heraklesy – najważniejsze nagrody w krajowej branży MMA. Prócz statuetek przyznawanych według głosów kapituły przyznajemy również nagrodę publiczności: Heraklesa dla Zawodnika Roku Publiczności. Zachęcamy do wspierania swoich ulubieńców w tegorocznej edycji!

  Kto według Was zasłużył na miano Zawodnika Roku 2016? Dajcie znać!

  Głosy na swoich faworytów oddawać możecie oddawać przez trzy dni w poniższej ankiecie:

  [total-poll id=158213]

  lub na naszym Faceboku w komentarzach pod poniższym zdjęciem.

  VI edycja Heraklesów po raz drugi organizowana jest na "PGE Narodowym" podczas Forum MMA – dorocznego spotkania branży. Wydarzenie odbędzie się 25 marca i będzie to świetna okazja do spotkania osobistości ze świata MMA. Bilety na wydarzenie można nabyć na stronie organizatora.

  Błąd w nazwisku Marcina Prachnio z poziomu głównej. 5!

 7. Wczoraj kliknąłbym na Krzyśka, ale dziś jednak głos na JJ. Dziewczyna jest mistrzynią. Poradziła sobie z trudną Gadelhą. Walka z Karoliną też nie była spacerkiem. To była 2 zwycięstwa w 2016 o większym ciężarze niż Jotko.

 8. Fajnie jakby przy tych nagrodach był podział na kobiety i mężczyzn, bo niby wiadomo, Aśka ma pas UFC, rozkurwia przeciwniczki itd. Krzychu natomiast wjechał do top 10, więc z januszowego punktu widzenia bez podjazdu do niej, ale jednak męskie mma i kobiece to 2 inne sporty.