Jak informuje MMAjunkie.com, po potwierdzeniu tego z organizacją UFC, pojedynek Henry’ego Cejudo z TJ Dillashawem został przeniesiony z gali UFC 233 na pierwszą galę na ESPN. Organizacja planuje w tym momencie inne zestawienie jako walkę wieczoru numerowanej gali, którego stawką będzie pas mistrzowski. Warto zaznaczyć, iż do wydarzenia zostały niespełna dwa miesiące.

Dillashaw (16-3 MMA) wygrał dwie ostatnie walki z Codym Garbrandtem przez TKO. 32-latek wygrał swoje cztery pojedynki z rzędu. W swojej karierze mierzył się on z m.in. Renanem Barao, Dominickiem Cruzem, Johnem Linekerem czy Raphaelem Assuncao.

Cejudo (13-2 MMA) w ostatniej walce wygrał z Demetriousem Johnsonem przez niejednogłośną decyzję sędziowską, tym samym kończąc świetną serię Mighty Mouse’a. Złoty medalista olimpijski w zapasach w swojej karierze przegrał tylko z wcześniej wymienionym DJ’em oraz Josephem Benavidezem.

Tak na ten moment wygląda rozpiska pierwszego wydarzenia transmitowanego na ESPN+:

 • Henry Cejudo vs. T.J. Dillashaw
 • Rachael Ostovich vs. Paige VanZant
 • Geoff Neal vs. Belal Muhammad
 • Ion Cutelaba vs. Glover Teixeira
 • Alonzo Menifield vs. Vinicius Moreira
 • Randy Brown vs. Chance Rencountre
 • Joanne Calderwood vs. Ariane Lipski
 • Allen Crowder vs. Greg Hardy

8 KOMENTARZE

 1. To ciekawe co chcą  w zamian zestawić. Woodley – Covington? :zakręcony:

  Tak mi sie wydaje. Ale nie mogli zostawic tej walki i dolozyc 2 o pas? Toc to kurwa nr gala i 2 walki o pas to powinien byc standard.

 2. Tak mi sie wydaje. Ale nie mogli zostawic tej walki i dolozyc 2 o pas? Toc to kurwa nr gala i 2 walki o pas to powinien byc standard.

  ESPN może chce mocno wejść a walka o pas nawet taki to zawsze coś.

 3. najpierw ariane – calderwood, teraz to, co oni odpierniczają, zwłaszcza, że to walka o dwa pasy dla jednego zawodnika, ładnie promują ten deal z espn

 4. Tak mi sie wydaje. Ale nie mogli zostawic tej walki i dolozyc 2 o pas? Toc to kurwa nr gala i 2 walki o pas to powinien byc standard.

  Jest przecież jeszcze walka o miano Stuleja Champion

  :fjedzia:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.