Jeszcze nie odbył się rewanż Normana Parke’a Mateuszem Gamrotem, a już kolejny zawodnik wagi lekkiej chce sprawdzić się w starciu ze „Storminem”. Jedna z najbardziej barwnych postaci KSW, Grzegorz Szulakowski, wdał się z Normanem w krótką wymianę zdań na Facebooku, w której ciężko szukać uprzejmości między tymi zawodnikami. Czyżby walka tej dwójki była tylko kwestią czasu?

 

Gala KSW 40, na której odbędzie się rewanż mistrza wagi lekkiej z Normanem Parke’em, będzie miała miejsce 22 października w Dublinie. Będzie to jedna z walk wieczoru tego wydarzenia. Czy starcie zawodnika z Wysp z „Szulim” byłoby ciekawe dla fanów MMA?

23 KOMENTARZE

 1. Szuli na razie szczeka, a nikogo mocnego nie pokonał. Najpierw niech ogarnie Szymka, a potem dopiero można zerkać w stronę Gamera czy jego pogromcy.

 2. Jeśli Parke przegra teraz to może i z Szulakowskim się bić. Ale tak coraz bardziej czuję w kościach że będzie nowy mistrz.

 3. Szuli na razie szczeka, a nikogo mocnego nie pokonał. Najpierw niech ogarnie Szymka, a potem dopiero można zerkać w stronę Gamera czy jego pogromcy.

  To prawda, ale Szuli ma kontrakt z KSW, gdzie kolejnosc zdarzen o ktorej wspominasz nie do konca obowiazuje, nie tylko tam z reszta. Grzechu powinien szlifowac angielski na rowni z umiejetnosciami sportowymi, bo walke z Normanem predzej sobie wykrzyczy przed kamera niz wywalczy w klatce.

 4. Dla mnie samo zestawienie tych dwóch nazwisk to jakaś herezja. Wybacz Grzechu, ale to nie puchar Polski gdzie można zestawić dwa kluby z kompletnie różnych lig.

  Sam podjazd do Normana tak samo słaby jak myśl o takim zestawieniu.

  Żeby nie było; Grześka szanuję za to co robi poza klatką, ale już podjazdy do Gamera były dla mnie z kosmosu.

 5. Bałem się że mu po polsku napisał 😆

  Ja tam lubię Szuliego bo to koleś który ma jakąś osobowość w tym naszym smutnym polskim mma i życzę mu tej walki.

 6. Niech Szulakowski odjebie tego nudziarza Szymuszowskiego, i w następnej walce będzie się mógł bić o pas (ktokolwiek go będzie miał).

 7. szuli napierdol im wszystkim po kolei. ale kurwa stojke popraw, wtedy bedziesz w chuj kompletny

  ten kadr jest zajebisty 😀 szuli wariacie

 8. Szuli w KSW ma rekord 3-0 jak się nie mylę. To kogo on ma wyzywać do walki jak nie najlepszych? Nie wiem jakie plany co do niego mają włodarze ale jak kolejną walkę by wygrał to dałbym mu szansę walki o pas.

 9. Mi to pasuje. Szulakowski niech walczy z Normanem o TS, a Szymuszowski (należy mu się jak nikomu innemu walka o pas) z Gamerem.

 10. Mi to pasuje. Szulakowski niech walczy z Normanem o TS, a Szymuszowski (należy mu się jak nikomu innemu walka o pas) z Gamerem.

  Czym wg Ciebie Szymuszowski zasłużył na walkę? Możliwe że z Borysem wagę wyżej, ale do Gamera jest zbyt długa kolejka żeby dostał walkę o pas z jedną walka w 70.

 11. Czym wg Ciebie Szymuszowski zasłużył na walkę? Możliwe że z Borysem wagę wyżej, ale do Gamera jest zbyt długa kolejka żeby dostał walkę o pas z jedną walka w 70.

  Kolejka jak kolejka, ale kolejna walka bedzie pewnie rewanz z Normanem. Kazdy wielki mistrz KSW musi miec na koncie trylogie. Borysowi sie nie udalo, bo Aslan spierdolil do ACB.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.