Najbliższy weekend ponownie otwiera azjatycka gala – tym razem One Championship przenosi się do Singapuru, gdzie najjaśniejsza gwiazda tejże organizacji, Angela Lee (8-0) stoczy swoją trzecią obronę pasa. Dzień później rozpoczyna się festiwal europejskich gal, rozpoczynając od gali Fight Nights Global 87 w europejskiej części Rosji, z udziałem m.in. rewelacyjnego Nikity Krylova (24-5). Przeskakując do Skandynawii, organizacja Superior Challenge zorganizuje swój siedemnasty event z udziałem dwóch byłych zawodników KSW wagi ciężkiej. Z kolei na Półwyspie Apenińskim odbędzie się pierwsza w tym roku gala organizacji Venator FC, z czterema pojedynkami o pasy mistrzowskie, na czele z interesującym pojedynkiem pomiędzy lokalnym Mattią Schiavolinem (15-2), a mocnym Jonesem Billsteinem (19-5). Polska publiczność nie przejdzie jednak obojętnie obok gali ACB 87, gdzie w pierwszej walce wieczoru wystąpi Piotr Strus (12-3). Maraton zwieńczy gala UFC Fight Night 129 w stolicy Chile.

Piątek (18.05.2018)

ONE Championship: Unstoppable Dreams

Data: 18.05.2018
Miejsce: Singapore Indoor Stadium, Singapur
Transmisja: PPV (Od 13:00)
Liczba walk: 8

Walka wieczoru:
115lbs: Angela Lee (8-0) vs Mei Yamauchi (17-10)

Karta główna:
145lbs: Martin Nguyen (10-2) vs Chriastian Lee (9-1)
155lbs: Shinya Aoki (39-8) vs Rasul Yakhyaev (11-6)
155lbs: Eduard Folayang (18-6) vs Kharun Atlangeriev (11-0)
155lbs: Amir Khan (9-3) vs Sung Jong Lee (4-1)

Karta wstępna:
145lbs: Meas Meu (6-1) vs Chao Xie (8-3)
135lbs: Shi Hao Huang (0-0) vs Xie Bin (3-1)
135lbs: Roel Rosauro (4-2) vs Sunoto Peringkat (8-3)

_________________________

Sobota (19.05.2018)

Fight Nights Global 87

Data: 19.05.2018
Miejsce: KSK Express, Rostów nad Donem, Rosja
Transmisja: Fite.TV / Match TV (Od 17:00)
Liczba walk: 11

Walka wieczoru:
155lbs: David Khachatryan (24-3) vs Peter Queally (10-4)

Karta główna:
205lbs: Nikita Krylov (24-5) vs Fabio Maldonado (24-11)
155lbs: Adriano Martins (28-9) vs Alexandr Shabliy (17-3)
205lbs: Malik Merad (23-16) vs Khalid Murtazaliev (10-2)
155lbs: Jorge Patino (38-19) vs Vener Galiev (29-10)
170lbs: Daniil Voevodin (2-2) vs Nikolay Gaponov (5-2)
170lbs: Mike Graves (6-1) vs Murat Khasanov (6-6)
170lbs: Elias Silverio (13-3) vs Saygid Izagakhmaev (8-0)
135lbs: Alexander Yanyshev (3-1) vs Vladimir Egoyan (17-6)
170lbs: Chermen Kobesov (2-0) vs David Gladun (4-2)
185lbs: Evgeny Gontarev (3-5) vs Makhach Khvadzhayev (1-0)

_________________________

Superior Challenge 17

Data: 19.05.2018
Miejsce: Cirkus, Sztokholm, Szwecja
Transmisja: Viaplay (Od 18:00)
Liczba walk: 11

Walka wieczoru:
135lbs: Martin Akhtar (10-5) vs Ryo (7-3)

Karta główna:
265lbs: Fernando Rodrigues Jr. (11-5) vs James McSweeney (15-15)
155lbs: Simon Skold (8-5) vs Jerry Kvarnstrom (13-10)
205lbs: Karl Albrektsson (6-2) vs Dmitry Tebekin (9-3)
205lbs: Martin Hamlet (2-0) vs Koray Cengiz (6-2)
155lbs: Guram Kutateladze (7-2) vs Nicolas Joannes (17-13)

Karta wstępna:
155lbs: Arman Popal (3-1) vs Roberto Pastuch (5-3)
170lbs: Rostem Akman (2-0) vs Holivan Vieira (5-6)
145lbs: Tobias Harila (0-0) vs Kenneth Evensen (1-0)
125lbs: Serdar Altas (0-0) vs Luan Jashari Frantzen (0-0)
134lbs: Bartosz Wójcikiewicz (0-0) vs Joel Moya (1-1)

_________________________

Venator FC 4: Schiavolin vs Billstein

Data: 19.05.2018
Miejsce: Fabrique Milano, Milan, Włochy
Transmisja: Venatorfc.com (Od 20:30)
Liczba walk: 16

Walka wieczoru:
185lbs: Mattia Schiavolin (15-2) vs Jonas Billstein (19-5)

Karta główna:
170lbs: Roberto Rigamonti (4-2) vs Maurício Reis (16-10)
154lbs: Ivan Musardo (25-11) vs Leonardo Zecchi (14-9)
146lbs: Federico Mini (6-0) vs Emrah Sonmez (8-1)
134lbs: Davide Baneschi (10-6) vs Imad Bouamri (3-4)
146lbs: Rafael Henrique (10-3) vs Paata Tsxapelia (11-3)
146lbs: Luca Puggioni (12-12) vs Antonio Roberto (6-4)
154lbs: Danilo Belluadro (8-3) vs Marco Manara (8-8)
265lbs: Pietro Cappelli (3-1) vs Mohamed Ali (11-13)
205lbs: Matteo Minonzio (21-21) vs Giuseppe Ruotolo (5-5)

Walki amatorskie:
185lbs: Michael Ghirlanda (0-1) vs Federico Dettori (0-0)
154lbs: Matteo Lambardi (0-0) vs Mihail Yordanov (0-0)
185lbs: Edwin Velasquez (0-0) vs Michael Reali (0-0)
170lbs: Andrei Oniscenco (0-0) vs Danilo Messina (0-0)
185lbs: Giacomo Michelis (0-0) vs Andrian Murug (5-0)
205lbs: Emmanuele Troia (1-0) vs Mario Mingaj (1-2)

_________________________

ACB 87: Nottingham

Data: 19.05.2018
Miejsce: Motorpoint Arena, Nottingham, Anglia
Transmisja: Youtube (Od 19


:00)
Liczba walk: 14

Walka wieczoru:
145lbs: Robert Whiteford (14-4) vs Kane Mousah (10-1)

Karta główna:
185lbs: Piotr Strus (12-3) vs Fernando Gonzalez (27-15)
135lbs: Takeya Mizugaki (21-13) vs Pietro Menga (13-1)
135lbs: Rob Emerson (19-12) vs Shamil Shakhbulatov (9-1)
135lbs: Dean Garnett (9-2) vs Dominique Wooding (5-1)
155lbs: Andre Winner (21-11) vs Adam Aliev (8-2)
170lbs: Ashley Reece (6-0) vs Adam Proctor (8-1)
145lbs: Alex Gilpin (10-1) vs Adlan Mamaev (4-0)
155lbs: Regis Sugden (4-1) vs Stephen Martin (6-4)
170lbs: Sam Boult (10-2) vs Stanislav Vlasenko (11-3)
155lbs: Tim Wilde (12-3) vs Alibek Akhazaev (8-2)
135lbs: Carlos Abreu (6-2) vs Chris Miah (8-1)
185lbs: Ibragim Chuzhigaev (11-5) vs Mike Rhodes (10-5)

_________________________

UFC Fight Night 129

Data: 19.05.2018
Miejsce: Movistar Arena, Santiago, Chile
Transmisja: UFC Fight Pass (Od 00:30) / Fight Pass / Polsat Sport
Liczba walk: 12

Walka wieczoru:
170lbs: Demian Maia (25-8) vs Kamaru Usman (12-1)

Karta główna:
125lbs: Alexa Grasso (10-1) vs Tatiana Suarez (5-0)
205lbs: Dominick Reyes (8-0) vs Jared Cannonier (10-3)
135lbs: Guido Cannetti (7-3) vs Diego Rivas (7-1)
125lbs: Veronica Macedo (5-1) vs Andrea Lee (8-2)
170lbs: Vicente Luque (12-6) vs Chad Laprise (13-2)

Karta wstępna:
170lbs: Michel Prazeres (24-2) vs Zak Cummings (21-5)
125lbs: Brandon Moreno (14-4) vs Alexandre Pantoja (18-3)
115lbs: Poliana Botelho (6-1) vs Syuri Kondo (6-0)
145lbs: Gabriel Benitez (20-6) vs Humberto Bandenay (14-4)

Karta UFC Fight Pass:
145lbs: Enrique Barzola (14-3) vs Brandon Davis (9-4)
135lbs: Frankie Saenz (11-5) vs Enrique Briones (16-7)
155lbs: Felipe Silva (8-1) vs Claudio Puelles (7-2)

19 KOMENTARZE

  1. Organizacje nadal nie dogadały się z wiz1 jako oficjalnym kanałem dystrybucji przekazu na cały świat?

  2. od kilku gal juz nie ma ACB na FITE :yellowcard2:

    Ale jest na twojej tubie :fjedzia:

    SPOILER
    Poprawiłem, dzięki za czujność. 🙂

  3. @Spike napewno fng będzie na youtubie? Chyba nigdy nie robili tam transmisji?

    Dokopałem się do takiego info, poza tym gala z udziałem Tomczaka na Słowacji (FNG 84 bodajże?) była na YT. 😆 Poszperam jeszcze, bo teraz widzę na stronie organizatora, że będzie można to legalnie w PPV obejrzeć, czego w momencie robienia rozkładu nie było.

  4. Dokopałem się do takiego info, poza tym gala z udziałem Tomczaka na Słowacji (FNG 84 bodajże?) była na YT. 😆 Poszperam jeszcze, bo teraz widzę na stronie organizatora, że będzie można to legalnie w PPV obejrzeć, czego w momencie robienia rozkładu nie było.

    jak by nie było na yt to będzie transmisja na match tv od 21 ale pewnie tylko pare ostatnich walk puszcza

  5. ACB 87: Nottingham

    Transmisja: Youtube (Od 17:00)

    jak by nie było na yt to będzie transmisja na match tv od 21 ale pewnie tylko pare ostatnich walk puszcza

    jednak od 21:45

  6. Całe FNG śmiga TUTAJ, trzeba tylko IP zmienić. 😆 Venator ruszy od karty głównej, jak będzie hulać bez problemu to wrzucę transmisję.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.