Jak informowaliśmy 17 lipca, organizacji Fight Exclusive Night planuje zorganizować starcie dwóch raperów. Pojedynek „Araba” i „Rubego” z „Ganja Mafia” zostało potwierdzone podczas gali FEN 18 w Koszalinie.

Starcie odbędzie się na gali FEN 19 we Wrocławiu, już 14 października.

Sprawdź więcej informacji o uczestnikach tego pojedynku w naszym artykule z lipca, klikając tutaj.

55 KOMENTARZE

 1. Jóźwiak mówił że będą dwa friki na tej gali i walka raperów nie będzie tym co ma rozjebać całą Polskę i okolice. Szkoda, liczyłem że to ogłoszą dzisiaj…

 2. Jóźwiak ogłosił, że podczas tej gali odbędzie się rewanż Biszczaka z Wierzbickim o pas77 w K-1.

 3. Jak chcieli artystów to lepiej było wziąć piosenkarzy disco polo bo tych ludzie nie znają. A na gwiazdy disco polo to ludzie chętnie by kupili bilety.

 4. pamiętam, że Arab ma spoko flow i fajnie na wolno jedzie, a drugi to jakiś głos z GM, aha, nie rozróżniam tam zbytnio głosów

 5. Jak chcieli artystów to lepiej było wziąć piosenkarzy disco polo bo tych ludzie nie znają. A na gwiazdy disco polo to ludzie chętnie by kupili bilety.

  Domy na Martyniuka!

 6. Przez takie news odchodzi mi ochota na oglądanie mma. Jeden koleś mówi do drugiego że cos tam trenuje tamten odpowiada ze tez wiec ugadali sie ze beda sie bic. Miszcz

 7. Będąc kontrowersyjnym, stwierdzę, że Demetrius Dźonson jest bardziej znany.

  Arab ma ponad 2x więcej polubień na fejsie niż Demetrious J. :mjsmile:

  Zresztą to nawet nie jest freak fight tylko pierwsza zawodowa walka 2 amatorskich zawodników, którzy zdobyli jakąś tam popularność jeszcze przed karierą w sztukach walki.

 8. Czy to jest ten wielki freak co ma wysadzić fen w kosmos ?

  Nie, ten bombowy freak fight ma się odbyć w następnym roku.

 9. Nie, ten bombowy freak fight ma się odbyć w następnym roku.

  W kuluarach mówi się o pojedynku :Wilku vs. jego dentysta

 10. Jak chcieli artystów to lepiej było wziąć piosenkarzy disco polo bo tych ludzie nie znają. A na gwiazdy disco polo to ludzie chętnie by kupili bilety.

  Bardz0 d0bre.

 11. Lepiej nie pierdolic kocopołów bo jak sie okaże, że ktoryś z nich ma skille czy talent to pozniej smiesznie tu kilku userów bedzie wygladalo.

  Narazie tyle wiadomo, ze robia muze.

 12. Lepiej nie pierdolic kocopołów bo jak sie okaże, że ktoryś z nich ma skille czy talent to pozniej smiesznie tu kilku userów bedzie wygladalo.

  Narazie tyle wiadomo, ze robia muze.

 13. Tak szczerze to wątpię żeby się ten freak fight sprzedał.. tv puls było niezadowolone z oglądalności Trybsona z Niedzwiedziem gdzie oboje są dość znani. Adam był w top model który jest popularnym programem a o Trybsonie nie trzeba dużo pisać bo większość go zna.  Araba i tego drugiego nie znają nawet Janusze. . Jedyną ,,atrakcją " jest to ze dwóch raperów będzie się ze sobą biło.  Wątpię żeby to przyciągnelo tłumy ale życzę prezesowi jak najlepiej. Jóźwiak powinien pogadać z Okninskim i zrobić jakąś fuzje, myśle że pomogło by to obydwum. Co myślicie ?

 14. Ten freak to będzie kompletny niewypał , lepiej żeby dali jakimś młodym zawodnikom się pokazać a tak to tylko miejsce na fight card  zajmą 2  zupełnie nieznane szerszemu gronu osób rapery 😆 i nijak się to przełoży dla Fenu  na zainteresowanie, sprzedaż biletów itd. A zresztą …

  :stevecarell:

 15. Czesto wkurwia mnie K-1 na FEN, ale coraz bardziej obawiam sie, ze rewanz Wierzbickiego z Biszczakiem bedzie najwieksza atrakcja tej gali. Cien nadziei rzuca zapowiedz ewentualnej walki Ziolkowskiego z Pletwa. Za te walke raperow FEN zaplaci pewnie solidne siano, ktore w ogole nie przelozy sie na zainteresowanie.

 16. Ten freak to będzie kompletny niewypał , lepiej żeby dali jakimś młodym zawodnikom się pokazać a tak to tylko miejsce na fight card  zajmą 2  zupełnie nieznane szerszemu gronu osób rapery 😆 i nijak się to przełoży dla Fenu  na zainteresowanie, sprzedaż biletów itd. A zresztą …

  :stevecarell:

  a ile tych dwoch mlodych biletow sprzeda? 20 max

 17. Czesto wkurwia mnie K-1 na FEN, ale coraz bardziej obawiam sie, ze rewanz Wierzbickiego z Biszczakiem bedzie najwieksza atrakcja tej gali. Cien nadziei rzuca zapowiedz ewentualnej walki Ziolkowskiego z Pletwa. Za te walke raperow FEN zaplaci pewnie solidne siano, ktore w ogole nie przelozy sie na zainteresowanie.

  Mi się wydaje ze wcale dużo siana Ci goście nie wezmę bo nie są jacys popularni

 18. Mi się wydaje ze wcale dużo siana Ci goście nie wezmę bo nie są jacys popularni

  To po chuj maja walczyc na FEN, ALMMA jest niemal co tydzien.

 19. To po chuj maja walczyc na FEN, ALMMA jest niemal co tydzien.

  Ale ALMMA nie jest wspierana transmitowana przez Polsat. A co do K1, które też mnie trochę irytuje, to trzeba przyznać że najczęściej FEN organizuje je na lepszym poziomie niż te w formule MMA.

 20. To po chuj maja walczyc na FEN, ALMMA jest niemal co tydzien.

  Na almmie nie płacą to raz a dwa tak jak @Spike napisał ze nie jest transmitowana w telewizji

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.