Paweł Jóźwiak chwilę po gali Fight Exlusive Night 17: Baltic Storm z podsumowaniem wydarzenia i zapowiedzią tego, co czeka w przyszłości organizację FEN.

15 KOMENTARZE

 1. Prezes odleciał z tym, że jest KSW, potem FEN i długo, długo nic. Zapomniał, że to Spartan Fight podebrał im Sararę, Hadasia i ciągle depcze po piętach? 😆

  A pytanie o PLMMA dało trochę do myślenia. Czyżby umowa dżentelmeńska pomiędzy Trenerem, a Prezesem 'wygasła'?

 2. ogólnie FEN z problemami ale się rozwija więc Jóźwiak ma powód do zadowolenia. wczorajsza gala całkiem dobra tylko Wlazło cholernie rozczarował.

 3. Ja tam szanuje Jozwiaka ze dalej jest w grze,i robi gale,jest co ogladac I pcha swoich chlopakow do ufc jak np.Oleksiejczuka pewnie nie przynosi mu to profitow ale co zrobic taki rynek w pl wszyscy trenuja ksw

 4. Ja tam szanuje Jozwiaka ze dalej jest w grze,i robi gale,jest co ogladac I pcha swoich chlopakow do ufc jak np.Oleksiejczuka pewnie nie przynosi mu to profitow ale co zrobic taki rynek w pl wszyscy trenuja ksw

  Z tego co pamiętam to Jóźwiak coś wspominał ze w sytuacji gdyby jego zawodnik poszedł do ufc to on będzie miał chyba 10 albo 20 % z jego wypłaty.

 5. Brawo Fen za wczorajszą Gale. Były emocje i były nokauty. A to ludzie lubią najbardziej. Najlepsze walki oczywiscie ze Szrederem i z Oleksiejczukiem.

 6. Jóźwiak pcha swoich zawodników do UFC bo będzie miał z tego dość spore profity. 20%.

  Poza tym pomylił się trochę stawiając swoją organizacje na drugim miejscu: Najpierw jest KSW potem dłuuuugo dłuuugo nic i potem reszta jak fen plmma spartan itd.

 7. Z tego co pamiętam to Jóźwiak coś wspominał ze w sytuacji gdyby jego zawodnik poszedł do ufc to on będzie miał chyba 10 albo 20 % z jego wypłaty.

  No ale fajnie ze nie blokuje chlopakom marzen zeby bic sie w lidze mistrzow

 8. No ale fajnie ze nie blokuje chlopakom marzen zeby bic sie w lidze mistrzow

  Za 20% sam byś nie blokował. :Duke3d:

 9. Te 10 czy 20% o ktorych mowicie to na pewno nie tyczy sie ich najwiekszych gwiazd czyli Bomby, Michala czy Pletwy. Cala 3 by sie mogla bic w kazdej innej organizacji a nie w FEN gdzie po przejsciu do UFC kosil by jeszcze od nich siano. Na pewno by na to nie poszli. Duzy plus dla Jozwiaka ze tak dobrze mowi o UFC u nie czaruje jak Lewy z Kawulem. Pomimo ostatnich slabych rozpisek i malo interesujacych walk to trzymam caly czas za nich kciuki.

 10. FEN drugą siłą w polski MMA ? Nie oszukujmy się ale, TAK ! Może lata świetlne od KSW ale tak, jak można porównywać spartan fight do fen ???? :siara:

  Teraz ewentualnym zagrożeniem może być PLMMA, ale to tylko dzięki TV Puls i Najmano/Trybsonom. Aczkolwiek uważam, że totalnie nie potrafią wykorzystać ich potencjału medialnego… tak samo jak fen nie potrafiło wykorzystać potencjału Akopa.

  PS Bardzo duży + za klatkę.