Walki zawodowe :

70kg: Ivan Śliwiński (Alians Ivano-Frankovsk) vs Adrian Bober (Silesian Fighters)
72kg: Ivan Vulchin (Alians Ivano-Frankovsk) vs Mateusz Wieczorek (Silesian Fighters)
70kg: Mateusz Makarowski (Spartakus Rzeszów) vs Michał Szczepański (Silesian Fighters)
93kg: Tomasik Adam (MMA Krosno)  vs Mateusz Gądek (Silesian Fighters)
77kg: Said Mogomed-Abdulkadirov (Spartakus Rzeszów) vs Sergey Ersh (Bashnya Belarus)

 

Walki – amatorskie / semi-pro :

61kg: Bartłomiej Rewera (Spartakus Rzeszów) vs Patryk Lihens (Silesian Fighters)
61kg: Sebastian Decowski (Spartakus Rzeszów) vs Robert Koszowski (Silesian Fighters)
66kg: Kamil Pryjda (Spartakus Rzeszów) vs Robert Gajda (Silesian Fighters)
66kg: Szymon Biłas (Spartakus Rzeszów)vs Robert Ruchała (Grappling Kraków)
70kg: Patryk Horynecki (Spartakus Rzeszów) vs Tomasz Nowak (Silesian Fighters)
84kg: Dawid Mazur (Spartakus Rzeszów) vs Andrij Czurewicz (Alians Ivano-F rankovsk)
84kg: Oskar Sanderek (MMA Jarosław) vs Dawid Haraś ( Corio Team)
+93kg: Tomasz Kolcun (Spartakus Rzeszów) vs Mateusz Baron (Silesian Fighters)

5 KOMENTARZE

  1. Z tego ziomka może być konkret fighter

    jedno mi sie nasuwa na mysl – przyjechali z czeczeni i uczą Polaków prawdziwego MMA

  2. 84kg: Oskar Sanderek (MMA Jarosław) vs Dawid Haraś ( Corio Team)

    Powodzenia Harnaś, czas na pierwsze zwycięstwo:crazy:

    Mały błąd wkradł się w nazwisko Oskara, należy poprawić na Senderek.

  3. Łapcie fightcard Carpathian Warriros – Bitwa o San !

    1. 61kg: Sebastian Decowski (Spartakus Rzeszów) vs Robert Koszowski ( Silsesian Fighters)

    2. 66kg: Szymon Biłas (Spartakus Rzeszów) vs Robert Ruchała ( Silsesian Fighters)

    3. 66kg: Kamil Pryjda (Spartakus Rzeszów) vs Robert Gajda( Silsesian Fighters)

    4. 70kg: Patryk Horynecki (Spartakus Rzeszów) vs Tomasz Nowak ( Silsesian Fighters)

    5. 84kg: Oskar Senderek (Jarosław MMA) vs Dawid Haraś (Corio Team)

    6. 84kg: Dawid Mazur (Spartakus Rzeszów) vs Andrij Czurewicz (Alians Ivano-Frankovsk)

    7. 70kg: Ivan Śliwiński (Alians Ivano-Frankovsk) 1-2 vs Adrian Bober 2-1 ( Silsesian Fighters)

    8. 72kg: Ivan Vulchin (Alians Ivano-Frankovsk) 3-2 vs Mateusz Wieczorek (Silesian Fighters) 2-0

    9. 77kg: Said Mogomed-Abdulkadirov (Spartakus Rzeszów) 3-0 vs Sergey Ersh (Bashnya Belarus) 1-1

    10. 70kg: Mateusz Makarowski 0-0 (Spartakus Rzeszów) vs Michał Szczepański 1-0 ( Silsesian Fighters)

    11. -93kg: Tomasik Adam0-0 (MMA Krosno) vs Mateusz Gątek 0-1 ( Silsesian Fighters)

    12. +93kg: Tomasz Kolcun (Spartakus Rzeszów) vs Mateusz Baron ( Silsesian Fighters)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.