Zestawienie Donalda Cerrone z Robbiem Lawlerem to jedno z najlepszych starć na papierze jakie widzieli fani MMA. Walka odbędzie się 8 lipca na gali UFC 213. Będzie to powrót Lawlera po prawie roku przerwy od startów. Cerrone również przegrał w ostatniej walce – pokonał go Jorge Masvidal. Teraz Kowboj zapowiada wojnę w oktagonie, z której musi wyjść zwycięsko.

Robbie reprezentuje starą szkołę, tak jak ja. Ktoś z nas przegra, ale myślę, że on się tym nie przejmuję. Ja zresztą też. Wejdę tam i będę się z nim napier*alał, dam fanom widowisko. To walka dla mnie. Kocham takie starcia. Nie ma innego miejsca, w którym wolałbym być. Szansa bójki z jednym z najlepszych? Proszę Was, uwielbiam takie pojedynki!

To będzie walka roku. Walka o wszystko,  walka mojego życia. Nie mogę się doczekać. Jestem podekscytowany. Nie wiem dlaczego muszę w ogóle sprzedawać tę walkę. Jeśli jesteś fanem MMA i nie będziesz oglądał tego starcia to pier*ol się. Tyle mam do powiedzenia.

Na ten moment główną walką UFC 213 nadal jest starcie Cody’ego Garbrandta z TJ Dillashawem, jednakże nie wiadomo czy No Love nie będzie zmuszony wycofać się z tego pojedynku z powodu problemów z kręgosłupem.

25 KOMENTARZE

 1.  Jeśli jesteś fanem MMA i nie będziesz oglądał tego starcia to pier*ol się. Tyle mam do powiedzenia.

  Prosto i na temat :cowboy:

 2. na papierze rzeczywiście wygląda to bombowo.

  oby nikt z zainteresowanych się nie zepsuł do tego czasu.

 3. Król wraca kurwie!! :robbie: Dwóch moich ulubionych zawodników na jednej karcie. Piękne.

  War Robbie! War Snake!

 4. Moim zdaniem Cerrone podda Lawlera, tak jak barboze. Gdy walczy z zabòjczymi strajkerami to sprowadza i zajeżdża swoim parterem. To będzie koniec Robbiego

 5. My też takie walki kochamy :goldi:

  Ja tam mu wierzę, jak nie wyjdzie z tego jakiś solidny kandydat do walki roku to poczuję się nieco rozczarowany. Świetne starcie :robbie:

 6. Na prawde jedno z lepszych zestawień dla mnie w tym roku. Wracaj Robbie na tron bo w 77 odkąd traciłeś pas to mega nuda.

 7. A ja myślę,  że dostanie mocną tube od robbiego i się złoży tak jak w ostatniej walce

  Widzę to podobnie, choć bardziej mi tu śmierdzi TKO. A zacznie się od serii na korpus.

 8. Jeśli (a na 99% tak) Donald zawalczy z takim kijem w dupie jak w pojedynku z Masvidalem, to zobaczymy ciężki nokaut na nim.

 9. To jesr starcie, które powoduje dreszczyk emocji, na takie coś się kurwa czeka, przy takich starciach warto nieludzko pierdzieć w nocy (pozdro @MMAkłowicz :wink:) i czuć się jak Człowiek-Gówno następnego dnia.

  Obu lubię, ale Robbie niech wraca po swoje, wejdzie w beast mode od pierwszej rundy i zrobi z Woodleya prototyp kombajnu do bawełny!!!

 10. Czołg wraca po swoje, czyli po kolejną walkę roku. W końcu jest na co czekać w tym nudnym jak pizda MMA.

  Od 3 lat nie przygotowywał się pod walkę, krótszą niż 5-rundowa, więc tym razem może ruszy trochę skowyrniej i nie trzeba będzie czekać aż się rozpędzi w 4-5 rundzie.

 11. Moim zdaniem Cerrone podda Lawlera, tak jak barboze. Gdy walczy z zabòjczymi strajkerami to sprowadza i zajeżdża swoim parterem. To będzie koniec Robbiego

  Wątpię.

  Robbie wyrobił sobie chore TDD jak bił się z Rumcajsem, co było widać też potem z Macdonaldem.Więc jak mu skille nie pospadały, albo się nie poślizgnie przy high kicku czy innej głupocie, to mała szansa, że go Cerrone obali…

  Pytanie jaką Robbie ma formę po nokaucie od tego zjeba wudleya.

 12. Zestawienie Donalda Cerrone z Robbiem Lawlerem to jedno z najlepszych starć na papierze jakie widzieli fani MMA. Walka odbędzie się 8 lipca na gali UFC 213. Będzie to powrót Lawlera po prawie roku przerwy od startów. Cerrone również przegrał w ostatniej walce – pokonał go Jorge Masvidal. Teraz Kowboj zapowiada wojnę w oktagonie, z której musi wyjść zwycięsko.

  Robbie reprezentuje starą szkołę, tak jak ja. Ktoś z nas przegra, ale myślę, że on się tym nie przejmuję. Ja zresztą też. Wejdę tam i będę się z nim napier*alał, dam fanom widowisko. To walka dla mnie. Kocham takie starcia. Nie ma innego miejsca, w którym wolałbym być. Szansa bójki z jednym z najlepszych? Proszę Was, uwielbiam takie pojedynki!

  To będzie walka roku. Walka o wszystko,  walka mojego życia. Nie mogę się doczekać. Jestem podekscytowany. Nie wiem dlaczego muszę w ogóle sprzedawać tę walkę. Jeśli jesteś fanem MMA i nie będziesz oglądał tego starcia to pier*ol się. Tyle mam do powiedzenia.

  Na ten moment główną walką UFC 213 nadal jest starcie Cody'ego Garbrandta z TJ Dillashawem, jednakże nie wiadomo czy No Love nie będzie zmuszony wycofać się z tego pojedynku z powodu problemów z kręgosłupem.

  Ostatnio Donald w jakimś wywiadzie twierdził, że przeleciałby faceta w otwartej TV za 25 mln $. Byłby ciekawy artykuł. :corn:

  http://mmaimports.com/2017/05/cerrone-ill-have-sex-with-a-man-on-live-t-v-for-25-million/

 13. Czuje, ze po pierwszej wymianie z Robbiem szybko zorientuje sie, ze teksty o zabieraniu duszy to nie jakies czcze gadanie :robbie: