Niedawno poinformowano, iż Cody Garbrandt może nie być gotowy na walkę z TJ Dillashawem na UFC 213 z powodu problemów z kręgosłupem. Starcie to ma odbyć się już 8 lipca. No Love przed kilkoma dniami wyleciał do Berlina, aby przejść zabieg, który ma pomóc mu w rehabilitacji kontuzji. Dillashaw ma już jednak plan zapasowy – chciałby on starcia z dominatorem kategorii muszej, Demetriousem Johnsonem.

Jestem w stanie zrzucić do kategorii muszej, aby zawalczyć z Demetriousem Johnsonem. On będzie chciał pobić rekord obron tytułu, to duża sprawa. Nikt nie chce oglądać tak wielkiego pojedynku z kimś z kim już walczył czy z jakimś nieznanym zawodnikiem. DJ cały czas gada o większych pieniądzach – nie zarobi walcząc z kimkolwiek. To nie będzie super-fight, zejdę do jego kategorii i tam dam mu największe wyzwanie w jego karierze. Tego właśnie Johnson się boi. Chce łatwiejszej walki, aby pobić rekord największej ilości obron tytułu UFC. Nie możesz mówić, że jesteś najlepszy jeśli unikasz walki ze mną. Mam szacunek dla Johnsona, ale koniec końców musimy sprzedać tę walkę. Chce zarobić sporo pieniędzy? Zróbmy to. To będzie największy pojedynek jego kariery.

Johnson niedawno obronił swój tytuł, kiedy to na UFC on FOX 24 pokonał Wilsona Reisa.

21 KOMENTARZE

 1. Zajebiste podejście Dillashawa. Bez pierdolenia głupot, schodzi wagę niżej i mamy świetną walkę.

 2. Rozpisałeś się baju, a starczyłoby krótkie: Tomek z VIc proponuje solówkę Darkowi z IVa

  Po polskim za garażami!!!

 3. Dawać tą walkę. Jak bić rekord to na poważnie. Pierwsza walka od dawna Myszy, którą bym się jarał.

  *pierwsza walka ever chyba 😛

 4. Jak on chce zejść, jak normalnie jest wycięty do granic możliwości O.o Szacun, ale to się odbije na jego zdrowiu.

 5. Jeśli Garbrandt vs Dillashaw ma się przesunąć, to takim rozwiązaniem byłbym zachwycony. No i byłaby to pierwsza od nie wiem jak dawna walka Demetriousa, którą obejrzałbym na żywo. Może nawet pierwsza w ogóle, nie jestem pewien.

 6. Byłbym za, jak DJ chce bić ten rekord, to niech nie robi scen i zmierzy się z kimś konkretnym. Dillashaw to byłoby w końcu jakieś wyzwanie.

 7. Jak on chce zejść, jak normalnie jest wycięty do granic możliwości O.o Szacun, ale to się odbije na jego zdrowiu.

  Patrząc na TJ to przy Codym wydaje się mega malutki. Myślę, że zejdzie bez większych problemów.

 8. ciekawe co na to myszka, bo wydaje mi się, że nie będzie zachwycony, liczył pewnie na jakiegoś kelnera.

  Już powiedział, że nie jest zainteresowany. Jego zdaniem TJ wskoczy w miejsce muszych, którzy ciężko pracują na title shot. :fjedzia:

 9. Już powiedział, że nie jest zainteresowany. Jego zdaniem TJ wskoczy w miejsce muszych, którzy ciężko pracują na title shot. :fjedzia:

  serio? czyli wyszedł na tchórza.

 10. Już powiedział, że nie jest zainteresowany. Jego zdaniem TJ wskoczy w miejsce muszych, którzy ciężko pracują na title shot. :fjedzia:

  Przecież tam title shota się dostaje po 2 walkach, a czasem bez… :siara:

  Co za pajac