Do nieco strasznej dla fanów MMA sytuacji doszło zaraz po konferencji prasowej promującej UFC 226. Jak wiemy Max Holloway wypadł z gali z powodu problemów zdrowotnych. Teraz, po spotkaniu z dziennikarzami, Daniel Cormier upadł wstając z krzesełka. Jak zapewniają  jednak jego trenerzy nic nie stało się mistrzowi kategorii półciężkiej.

46 KOMENTARZE

 1. Kurwa. Walczo w klatkach, krwawio, duszo, nokautujo, etc. a tu kable i głośniki robio z nimi co chco. Wstyd. Dobrze,, że tam światłowodów nie ma czy innego ustrojstwa, bo by pozabijało…

 2. Agresywne te kable ostatnio. Dobrze, że w klatce za kamerzystą chodzi typ który pilnuje tych bestii bo nie wiadomo co by się mogło stać.

 3. Daniel Cormier upada na konferencji po raz pierwszy…

  Stacja V. Dana z Las Vegas pomaga nieść krzyż Danielowi :DC:

 4. Ostatnie kroki – niemalże poza kadrem – stawiał normalnie. To jakiś wałek, tak jak z ręcznikiem. Po przegranej powie, że konfrontacja z kablem miała znaczący wpływ na przebieg walki.

 5. co to do chuja ma byc? miliardy dolarów budżetu i żeby jakies kable sie plątały jak na szkolnej dyskotece.

  Wypierdalac z tymi kablami pod jakąś mate, korytka, maskownice chuj wiec co tam jeszcze

 6. co to do chuja ma byc? miliardy dolarów budżetu i żeby jakies kable sie plątały jak na szkolnej dyskotece.

  Wypierdalac z tymi kablami pod jakąś mate, korytka, maskownice chuj wiec co tam jeszcze

  Też tego nie rozumiem za chuj, jak robiłem w UK przy jakichś gównianych konferencjach to każdy centymetr kabla, na którym ktoś mógł się potknąć musiał być w maskownicy. Tutaj wielcy panowie z UFC nie potrafią znaleźć ludzi, którzy to ogarną…

 7. Dana patrzył na niego takim sceptycznym wzrokiem. Jakby rozkminiał, czy on tego nie zrobił celowo.

 8. Może zmieńcie w nagłówku to "upada" na "przewraca się", bo już trzeci raz żołądek podszedł mi do gardła gdy przeczytałem "Cormier odpada po konferencji prasowej" :crazy:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.