Rozmowy o walce Conora McGregora oraz Floyda Mayweathera Jr. nadal trwają. Otwarcie o tym starciu zaczął także komentować całą sytuację sam prezydent UFC, Dana White. Wczoraj w programie The Herd wypowiedział się on na temat potencjalnych zarobków obu uczestników tej walki.

To zależy ile sprzedalibyśmy PPV. Jeśli poszłoby to tak dobrze jak myślę, to Floyd zarobiłby ponad 100 milionów dolarów, a Conor około 75 milionów.

Mayweather myśli, że jest większą gwiazdą i powinien dostać więcej. Tak naprawdę to jeszcze nic nie negocjowaliśmy. Chcę najpierw dogadać się z Conorem ponieważ on ma kontrakt ze mną. Czy ta walka ma w ogóle dla mnie sens? Nie bardzo, jednakże McGregor bardzo chce takiego starcia, a ja powtarzałem to już kilkukrotnie, on zrobił dla nas bardzo i chcę mu się odwdzięczyć. Jakoś się dogadamy.

Oczywiście w boksie to wygląda całkowicie inaczej. Negocjacje dotyczą rękawic, sędziów, wielkości ringu. Nie rozmawiałem jeszcze z Mayweatherem, kto wie jak to się potoczy. Z Conorem wszystko jest dobrze. Nie wiem czy uda się dogadać z Floydem, zobaczymy. Obiecałem McGregorowi, że zrobię wszystko, aby ta walka się odbyła.

To nie będzie gala UFC, tylko pojedynek bokserski. Takie starcie nie będzie miało nic wspólnego z UFC. To moja marka, a ja będę po prostu jednym z promotorów walki mojego zawodnika. To tyle.

Od zawsze dawaliśmy ludziom to, co chcą zobaczyć. Nie mam wątpliwości, że wielu fanów czeka na to starcie. Wszyscy mnie o to pytają więc zrobię wszystko co w mojej mocy, aby zorganizować ten pojedynek. Nie mówię, że będę w stanie to zrobić, ale będę się starał.

19 KOMENTARZE

 1. Czy ta walka ma w ogóle dla mnie sens? Nie bardzo, jednakże McGregor bardzo chce takiego starcia, a ja powtarzałem to już kilkukrotnie, on zrobił dla nas bardzo i chcę mu się odwdzięczyć.

 2. Od zawsze dawaliśmy ludziom to, co chcą zobaczyć.

  a Mameda w UFC chcieliśmy zobaczyć i się nie doczekaliśmy, wiem wiem wybrał Strikeforce 🙁

  Fedor vs Lesnar ?

  GSP  vs Spider ?- na to jeszcze jakaś szansa jest 😉

 3. Po takim zarobionym sianie Conora zobaczymy w UFC dopiero w 2025… Niech wakuje pas bo i tak go nigdy nie obroni. Od hydraulika na zasilku do walki z Floydem za taki hajs:razz:enn: szacuneczek!!!

 4. Mayweather myśli, że jest większą gwiazdą

  a nie jest? moja 80 letnia babcia wie co to za jeden ten floyd a o conorze nawet nie slyszala:werdum:

 5. Mnie najbardziej ciekawi ile zarobi White, zapomniał wspomnieć o tym 😀

  To samo pomyślałem. 🙂 Krasomowca o swoim procenciku nie wspomniał.

 6. Ja to bym chcial wiedziec kiedy rudy zakuje pas. Ile mozna w chuja walic.

  Niektórzy potrafią 5 lat a potem dostają papier magistra.

 7. a Mameda w UFC chcieliśmy zobaczyć i się nie doczekaliśmy, wiem wiem wybrał Strikeforce 🙁

  Fedor vs Lesnar ?

  GSP  vs Spider ?- na to jeszcze jakaś szansa jest 😉

  Fedor nie miał nic wspólnego z UFC, a GSP wolał zostać porwanym przez kosmitów (Rashad Evans świadkiem), niż walczyć z Silvą.

  Kluczem do wszystkiego, by sami zawodnicy chociaż tego chcieli 😉

 8. Mayweather myśli, że jest większą gwiazdą i powinien dostać więcej

  O ile jeszcze rozumiem Danutę bo w sumie i UPC dostanie coś z gaży którą wynegocjuje Conor to zupełnie nie rozumiem ludzi którzy choć przez chwilę pomyśleli że Conor jest większą gwiazdą w tym starciu. Tu trzeba cierpieć na niedojebanie mózgowe :boystop:

 9. O ile jeszcze rozumiem Danutę bo w sumie i UPC dostanie coś z gaży którą wynegocjuje Conor to zupełnie nie rozumiem ludzi którzy choć przez chwilę pomyśleli że Conor jest większą gwiazdą w tym starciu. Tu trzeba cierpieć na niedojebanie mózgowe :boystop:

  Oczywiście że Conor jest większą gwiazdą. Floyd jest stary i czarny, i jego popularność spada. Nie wiem czy wspominałem jest też czarny, a jak świecą czarne gwiazdy? Bardzo lekko.

 10. GSP  vs Spider ?- na to jeszcze jakaś szansa jest 😉

  GSP mówił, że cały czas jest otwarty na ten pojedynek, a sama propozycja jego walki ze Spiderem padła raz i to jak już powiedział, że idzie "odpocząć". Więc Dance się raczej nie spieszyło i nie spieszy z tym.

 11. Masz @yonigga pod ręką obrazek z cytatem Floyda o tym jak Dana mu walizki nosił? 🙂

  Trzeba trochę podregulować łysego.

  Nie ma co się śmiać, McGregor stał w kolejce po zasiłek dla bezrobotnych, i to całkiem niedawno.