JESTEŚMY TERAZ NA WWW.MMAROCKS.PL

Dana White osobiście zakomunikował powrót Brandon-a „The Truth” Very. Po udanym początku kariery i paru ładnych KO jakie zafundował weteranom UFC(Justin Eilers, Assuerio Silva, Frank Mir) Brandon zniknał na dłuższy czas z pola widzenia.

Powodem oczywiście była kasa ale podobno to to nie Vera był tak chciwy tylko jego manager działał za jego plecami i odrzucił lukratywny kontrakt jaki zaoferowało UFC. Kiedy wyszło to na jaw „The Truth” sie lekko wkurzył i zmienił swojego managera i teraz już nic nie stoi na przeszkodzie aby zobaczyć go w akcji.

Powrót planowany jest na październik tego roku an gali UFC 77 a tu kilka słów od Danego White:

Brandon Vera jest młodym,przekrojowym i ekscytującym zawodnikiem wagi ciężkiej który kończy swoje walki w pasjonującym stylu. Jego obecność dużo wnosi do ciężkiej dywizji i widze go obecnie jako pretendenta do walki o tytuł w 2008 roku.”

Legitymujący sie wynikiem 8-0 Brandon dodał też pare słów od siebie :

„Jestem bardzo podekscytowany powrotem do UFC. Słowa nie są w stanie oddać tego co czuje.Jednocześnie zdaje sobie sprawe żę waga ciężka jest znacznie silniejsza teraz ale podoba mi sie to że będe miał wiecej wyzwań i to właśnie zmotywuje mnie do treningów. Czuje że kiedy jestem w szczytowej formie nikt nie jest w stanie mnie pokonać. Moim celem jest zostać mistrzem HW i aby to osiągnąć mam zamiar trzymać się planu jaki ułożył moj managment razem z moimi trenerami. Chce udowodnić że jestem najlepszy i zrobie to dla mojej rodziny, przyjaciół i wszystkich moich fanów”
Nic tylko się cieszyć . Waga cieżka dawno już nie miała takiego talentu . Miejmy tylko nadzieje że problemy z managerem i przerwa od walk nie wpłyneły negatywnie na zdolność gaszenia światła przeciwnikom Brandona. Plotka głosi że następnym przeciwnikiem Very będzie były mistrz HW UFC Tim Silvia.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.