Prezydent UFC kolejny raz był niezadowolony z pracy brazylijskiego sędziego, Mario Yamasakiego. Już w przeszłości Dana White atakował arbitra np. przy okazji przerwania walki Kevina Lee z Michaelem Chiesą. Tym razem krytyka dotyczyła braku przerwania ze strony Mario w walce Valentiny Shevchenko z Priscillą Cachoeirą. Bullet zdominowała rywalkę, zadając ponad 200 ciosów, na które Brazylijka odpowiedziała… jednym uderzeniem.

Priscilla Cachoeira, pokazałaś wielkie serce do walki, byłaś naprawdę twarda. Jestem zaszczycona, iż występujesz w UFC. Niestety sędzia powinien tam być, aby Cię chronić, a Mario NIE ZROBIŁ tego co do niego należy. To nie jest jego pierwszy tak obrzydliwy występ w oktagonie. Do tego nie mogę z tym nic zrobić, bo podlega on brazylijskiej komisji. Mam nadzieję, że po tym pokazie niesamowitej niekompetencji Mario nigdy nie wejdzie już do oktagonu UFC. Statystyka ciosów w tej walce wynosiła 230-3.