ksw26
(fot. KSW)

Walką wieczoru gali KSW 26 – bez zaskoczenia – zostało starcie Michała Materli (MMA 20-4) z Jayem Silvą (MMA 9-9). Był to bój pełen emocji, w którym pomimo decyzji Jay był blisko ponownego znokautowania Michała, a „Magic” poddania „Da Spyda Killa”.

To, czego nie udało się zrobić Silvie, osiągnął Dan Henderson (MMA 30-11), który znokautował Mauricia Ruę (MMA 22-9) na UFC Fight Night: Shogun vs. Henderson 2. Za ten wyczyn 43-latek dostał od UFC bonus w wysokości 50 000 dol. Dodatkowo, obaj zawodnicy zgarnęli również wyróżnienie za „Walkę wieczoru”. Drugim „Występem wieczoru” nagrodzony został Godofredo Castro (MMA 10-3) za nokautujące latające kolano na Noadzie Lahatu (MMA 7-1).

W czasopiśmie "Sztuki Walki" zajmował się okazyjną publicystyką. Z uwagi na przebiegunowanie zainteresowań ze sztuk walk ściśle na MMA, zamienił papier na Internet. Zgodnie z dewizą "jak pisać, to dla najlepszych" zwrócił się w stronę MMA Rocks i tak już zostało. Obecnie pracuje jako analityk, prześwietlając przy okazji rywali zawodników z którymi współpracuje.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.