szmigielski

Damian Szmigielski (8-1 MMA) wygrał kolejną walkę na gali ACB. Tym razem Polak znokautował Evgeniy Lazukova już w pierwszej rundzie pojedynku. Nie obyło się jednak bez kontrowersji – gdy Damian posłał Rosjanina na deski, sędzia ringowy automatycznie przerwał walkę, kiedy to Lazukov… złapał w tym samym momencie balachę. Po chwili zawodnicy zorientowali się, że pojedynek został przerwany więc Damian spokojnie wyszedł z próby poddania i cieszył się z wygranej. Należy zaznaczyć, iż Szmigielski świetnie prezentował się w stójce, spokojnie trafiając rywala.

Zobaczcie wideo z tej sytuacji:

Poniżej transmisja, na której możecie zobaczyć całą walkę:

19 KOMENTARZE

1. Z jednej strony rusek obudził się jak tylko walnął ryjem o matę, z drugiej, w tym samym momencie leciała już kolejna bomba na głowę, którą sędzia zablokował nogą. Nigdy się nie dowiemy co by było gdyby sędzia to puścił, ale ja wchodząc do walki chciałbym, żeby w takiej sytuacji nastąpiło przerwanie. Szkoda głowy.

2. Jak dla mnie to on nie tyle złapał tą balachę, so sędzia wpadł na nich i wepchnął Damiana, który szykował się do spuszczania młotków z bocznej w tą balachę. Rusek był nieprzytomny, kiedy leciał na glebę, gdyby nie fizyczne wejście Ashota, który go wepchnął w gardę i przewrócił na plecy, to Damian po prostu dalej by go okładał z bocznej.

3. Jak byk widać, gdyby nie sędzia, nie byłoby balachy, a Rusek leżałby nieprzytomny.

4. baju

Nie obyło się jednak bez kontrowersji

Kontrowersyjne to przerwanie może być chyba tylko dla tego Ruska i jego narożnika…

5. Większych kontrowersji nie widzę.
    Gdy sędzia podejmował decyzje o przerwaniu walki Lazukow leciał nieprzytomny na matę. Dopiero uderzenie w matę i reakcja sędziego sprawiły, że odzyskał część świadomości. Do zapięcia balachy przyczynił sie po części sędzia, który wkroczył pomiędzy zawodników odpychająć Damiana i jego rękę, która już była gotowa zadawać ciosy.

6. Charles Bronson

Nie pierdolcie że rusek chuj wie jak odpłynął bo jak jebnął na ziemie to od razu podciągnął nogi do odwróconego żółwia

To częściowo byl odruch 🙂 Bronder na ostatnim KSW po przerwaniu walki tez uciekał z techniki kończącej 🙂

7. W UFC by to puścili, Rusek z miejsca złapał łapę polaka i gdyby nie sędzia to by to ciągnął, ale jebać go, ważne że Polak wygrał, Dajcie rewanż i po kłopocie.