Jeden z właścicieli KSW, Maciej Kawulski, zdradził dość ciekawą rzecz w programie Puncher. Ogłosił on mini-turniej, który niebawem ma wyłonić pretendenta w kategorii średniej polskiej organizacji.

Jesteśmy już przygotowani jeśli chodzi o fight card do końca roku. Pierwsza gala 2019 roku też jest już początkowo zaplanowana. Jeżeli chodzi o Anglię, wyszliśmy z kilkoma nazwiskami i właściwie co tydzień będziemy zdradzać przeciwników tych zawodników. Co ważne, powtórzę to co zostało ogłoszone podczas minionej gali, Popek nie będzie się bił z Akopem Szostakiem. To są dwa oddzielne nazwiska w tej kategorii.

Istotne jest to, że kto będzie nowym pretendentem o pas kategorii średniej zadecyduje taki mini turniej. Kategoria średnia, która jest wielkim znakiem zapytania… Nowy pretendent będzie wyłoniony w turnieju, który będzie rozgrywał się na przełomie dwóch gal. Na pewno cały skład tego turnieju, czyli 4 osoby, pojawią się na gali w Anglii. Dzisiaj znamy dwa nazwiska, to Janikowski i Askham. Skoro wiemy, że nie będą walczyć ze sobą to pojawią się jeszcze dwa inne nazwiska. Myślę, że to ciekawa informacja, bo to bardzo interesująca kategoria, aktywna. Jedne z największych nazwisk zawsze jakoś tam się ocierały o tę dywizję, dlatego to będzie bardzo ciekawe.

Zapytany czy fani mogą spodziewać się tam również Michała Materli Kawulski uniknął odpowiedzi. Możliwe, że to właśnie były mistrz zmierzy się z jednym z zapowiedzianych już uczestników. Do udziału w turnieju zgłosił się także były pretendent do tytułu w kategorii półciężkiej, Marcin Wójcik.

33 KOMENTARZE

 1. Przy tej ilości gal, turniej będzie trwał tyle, że albo, któryś zawodnik pomrze ze starości albo my zapomnimy o co w tym w ogóle chodziło

  :fjedzia:

 2. Czyli Wójcik Materla Janikowski Askham :korwinwhat: hmm dosyć tak

  Jakby Janikowski zrobił Askhama to czym prędzej powinien z KSW do UFC lecieć bo to nie jego poziom. IMO prędzej dadzą mu Materlę, który stylistycznie najlepiej by mu leżał.

 3. Przy tej ilości gal, turniej będzie trwał tyle, że albo, któryś zawodnik pomrze ze starości albo my zapomnimy o co w tym w ogóle chodziło

  :fjedzia:

  Przy tej ilości zawodników w kategorii na pewno potrzebny jest turniej

  :razz:jelen:

 4. Jak dla mnie fajny pomysł 🙂 i już nie narzekajcie na ilość gal bo w tym roku były juz 3 więc jak na ksw i połowę roku jest coraz lepiej 🙂

 5. Ja zobaczyłem temat na fb, to już się śmiałem, że pewnie wymyślili to szybciej niż UFC turniej lekkiej:rutekajak:

 6. Jak dla mnie fajny pomysł 🙂 i już nie narzekajcie na ilość gal bo w tym roku były juz 3 więc jak na ksw i połowę roku jest coraz lepiej 🙂

  Spokojnie. W pół roku zrobili 3, ale następna dopiero w październiku

  Zobaczymy czy dadzą radę 5 zrobić

 7. No przeciez jest pretendent – Askham. Na chuj ten turniej? Juz lepiej by zrobili takie cos w lekkiej.

  Proszę Cię , nie szukaj tam logiki. Zmarnujesz sobie życie.

 8. Spokojnie. W pół roku zrobili 3, ale następna dopiero w październiku

  Zobaczymy czy dadzą radę 5 zrobićMogli by zrobić w wakacje jakąś małą galę emitowaną w polsacie sport, chociażby po to żeby wykreować nowych zawodników

 9. Spokojnie. W pół roku zrobili 3, ale następna dopiero w październiku

  Zobaczymy czy dadzą radę 5 zrobić

  Na bank zrobią pod koniec roku.

 10. Proszę Cię , nie szukaj tam logiki. Zmarnujesz sobie życie.

  Ja nie szukam. Uświadamiam tych, którzy widzą w tym logikę.

 11. Fajny pomysł i calkiem sensowny, chociaż zajmowanie miejsca frików na rozpisce, zestawieniami sportowymi, jest trochę slabe.

 12. Niby 150 zawodników a okazuje się, że najbardziej liczna jest dywizja FrikFajt. I o to chodzi, to mje się podoba ::snoopd::

 13. Dopiero co o pas HW i WW walczyli debiutanci w organizacji i było spoko. Teraz ponieważ Mamed grzeje się na Narkuna, zaczyna się pierdolenie o wyłanianiu pretendenta, mimo że jest Askham, ale niech będzie. Mam nadzieję, że Marcin po zejściu do 84 zrobi tam kocioł.

 14. Czekam, aż któryś wypadnie i jego miejsce zajmie serfujący po galaktyce szablozębny delfin z USA

  SPOILER
  :enterthehorwitch:

 15. Skoro to cztero osobowy turniej to mógłby się w całości odbyć na jednej gali 😉

  Bez łokci i pierwsze walki 3×3 albo 2×5. Walki turniejowe przeplatane zwykłymi. Niestety to nie wypali 🙁

 16. 5 zawodnikow na krzyz i jeszcze turniej… Kurwa by mogli zrobic jakis turniej w limicie umownym do 85,5 byloby ciekawie chociaz a takto nuda jak w sredniej:fly:

 17. Fajny pomysł i calkiem sensowny, chociaż zajmowanie miejsca frików na rozpisce, zestawieniami sportowymi, jest trochę slabe.

  Co? W jksw powinny bić się same friki

 18. Ogłosił on mini-turniej

  Jestem zawiedziony. Liczyłem na prawdziwy, duży turniej, 16 albo 32 nazwiska… :jimcarrey:

 19. Co? W jksw powinny bić się same friki

  O tym właśnie pisze. Zajmowanie miejsca na rozpisce zestawieniami sportowymi to porażka.

 20. po chuju turniej :waldeklaugh: rozlozony na kilka gal? to im zajmie dwa lata :waldeklaugh:

  coz, jakos trzeba 'spozytkowac' czas, teraz bedzie rewanz z Narkunem

  SPOILER
  nasz Mamed najlepszy, da da da da da eto Kavkaz

  :beczka:

 21. Mam nadzieję, że Marcin po zejściu do 84 zrobi tam kocioł.

  Oby nie skończyło się tak jak z Narkunem, też liczyłem że Wójcik łatwo to ogranie…

 22. Fajny pomysł i calkiem sensowny, chociaż zajmowanie miejsca frików na rozpisce, zestawieniami sportowymi, jest trochę slabe.

  Też nie rozumiem, umęczą się tylko z tym sportem… Lepiej przejąć tych pato-jutuberów i zrobić galę za donejty.

 23. No przeciez jest pretendent – Askham. Na chuj ten turniej? Juz lepiej by zrobili takie cos w lekkiej.

  Czyli Wójcik Materla Janikowski Askham :korwinwhat: hmm dosyć tak

  No to teraz tsk skoro jest Janikowski i Askham napewno musi być też Materla i ktoś czwarty niech będzie Wójcik. To Askham już walczył z Materlą i z nim wygrał rewanż to by było jakieś nieporozumienie. Janikowski – Askham chyba też nie będzie bo by to ogłosili odrazu. Pozostaje Janikowski Materla i Askham – np. Wójcik. Ale to i tak nie ma sensu.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.