Damian Grabowski (21-5) przerywa serię trzech porażek z rzędu i odprawia Brazylijczyka Guelke już w pierwszej odsłonie pojedynku!

Brazylijczyk rozpoczął od niskiego kopnięcia. Ponowił akcję, ale Polski Pitbull wystrzelił prawym. Damian złapał klincz, jednak zrezygnował z szarpania się z oponentem. Grabowski w pewnym momencie trafił celnym podbródkowym, jednak rywal zdawał się nie przejmować siłą ciosu Polaka. Mniej więcej w połowie walki Polak złapał klincz i docisnął rywala pod siatką, ale Guelke na chwilę odwrócił pozycję. Grabowski rzucił rywalem na ziemię i rozpoczął parterową walkę z rywalem, najpierw próbując naciskówki, potem duszenia, aż zaszedł zza plecy i mocnymi ciosami okładał Brazylijczyka do momentu aż sędzia przerwał pojedynek.