Dzisiaj odbyła się pierwsza rozprawa sądowa w sprawie ataku Conora McGregora na autobus przewożący zawodników UFC przed galą UFC 223. Spotkanie w Brooklyn Criminal Court potrwało jednak zaledwie nieco ponad minutę, a jedyną ustaloną kwestią została data kolejnej rozprawy: 26 lipca. Irlandczyk w dalszym ciągu będzie starał się uzyskać ugodę.

Były mistrz UFC w dwóch kategoriach wagowych wydał również krótkie oświadczenie. McGregor żałuje swoich czynów, rozumie powagę sytuacji i liczy, że sprawa dojdzie wkrótce do rozstrzygnięcia.

Audie Attar, manager Conora, nie zdradził żadnych szczegółów dotyczących kolejnej walki McGregora. Obecnie obaj skupiają się na rozwiązaniu sprawy w sądzie.

28 KOMENTARZE

 1. najlepiej na cwelowni

  Pójdzie na ochronki, tak jak z obronami pasów. Danka mu załatwi 🙂

  Ale za to będzie miał raz w miesiącu wizytę małżeńską z Khabibem.

 2. Spotkanie w Brooklyn Criminal Court potrwało jednak zaledwie nieco ponad minutę,

  kolejne ko w 1ej rundzie

 3. kolejne ko w 1ej rundzie

  Tak. Sędzia go znokautował w pierwszej i kazał wypierdalać z sądu. Leciał do NYC tylko żeby usłyszeć kolejną datę :beczka:

 4. Tak. Sędzia go znokautował w pierwszej i kazał wypierdalać z sądu. Leciał do NYC tylko żeby usłyszeć kolejną datę :beczka:

  A Aldo się podłożył, Max był gówniakiem, Mendes z kanapy, a Alvarez to najgorszy mistrz w historii. To sie nigdy nie zmieni, eh ci nienawistnicy.

 5. A Aldo się podłożył, Max był gówniakiem, Mendes z kanapy, a Alvarez to najgorszy mistrz w historii.

  Cholera, najtrafniejsze podsumowanie osiągnięć rudego jakie widziałem

 6. A Aldo się podłożył, Max był gówniakiem, Mendes z kanapy, a Alvarez to najgorszy mistrz w historii. To sie nigdy nie zmieni, eh ci nienawistnicy.

  A lizodupy conera wciąż żyją przeszłością :beczka:

 7. Sam nie wiem, mam przeczucie, że im dłużej to będzie trwało, tym większe szanse że rudemu uda się wywinąc od poważnych konsekwencji. Grzywny nie licze bo dla niego to będą grosze

 8. Pójdzie na ochronki, tak jak z obronami pasów. Danka mu załatwi 🙂

  Ale za to będzie miał raz w miesiącu wizytę małżeńską z Khabibem.

  Krul zawsze znajdzie wyjście z sytuacji.

  SPOILER

 9. Sam nie wiem, mam przeczucie, że im dłużej to będzie trwało, tym większe szanse że rudemu uda się wywinąc od poważnych konsekwencji. Grzywny nie licze bo dla niego to będą grosze

  Wg mnie za taka akcje zwykly jasiu dostanie grzywne i MAX jakies smieszne zawiasy, wiec zarobasom nic nie grozi, co najwyzej jeszcze wiecej hajsu, bo robi sie szum w mediach. Takie zycie :einsteinsmoke:

 10. Wg mnie za taka akcje zwykly jasiu dostanie grzywne i MAX jakies smieszne zawiasy, wiec zarobasom nic nie grozi, co najwyzej jeszcze wiecej hajsu, bo robi sie szum w mediach. Takie zycie :einsteinsmoke:

  Proste ze tak, sprawa na pewno już jest ogarnięta tylko robią publiczke pod media.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.