Po ostatnich incydentach związanych z Conorem McGregorem wielu specjalistów zaczęło zastanawiać się czy UFC jako organizacja powinna zakończyć współpracę z niepokornym Irlandczykiem. Z pewnością można stwierdzić, iż wielu zawodników zostałoby z hukiem wyrzuconych z federacji, lecz na ten moment organizacja nie wyciągnęła jeszcze konsekwencji z czynów McGregora. O całej sytuacji wypowiedział się Joe Rogan, popularny komentator oraz podcaster w rozmowie z Kevinem Lee.

Conor cały czas coś odpier*ala i nikt nie mówi żeby się go pozbyć. On jest wart sporo pieniędzy. To fascynujące. Wyobraź sobie, że to Ray Borg jest w jego sytuacji. Jeśli pojawiłby się ze swoimi kumplami i zrobiłby taką zadymę to pożegnałby się z UFC na zawsze. Pomyśl o Paulu Daleyu. Z pewnością siedzi teraz w domu i krzyczy na organizację i Danę White’a.

W momencie gdy stajesz się gwiazdą jak Conor McGregor to zaczynasz generować dla nich ogromne pieniądze. To właśnie problem. Zasady nie mają już znaczenia. Paul Daley uderzył Josha Koschecka po walce, nawet dobrze nie trafił. Mógł przecież wtedy dogadać się z UFC.

Istnieją pewne poziomy w tej grze. Kiedy jesteś tak wartościowy jak Conor McGregor, szczególnie pod względem PPV z potencjalnej walki z Floydem Mayweatherem to ciężko się z Tobą rozstać. Drukowaliby wtedy pieniądze. Niełatwo z tego zrezygnować.

30 KOMENTARZE

 1. tylko jak ciągle wpierdala się w kłopoty i nie walczy to nic na nim nie zarabiają także #idiotlogic

  a odbyta walka conor – floyd to tez nic ?

 2. Czy mnie pamięć nie myli, czy już mówił coś takiego w poprzednim podcaście? Coś mi się kojarzy porównywanie przez Rogana sytuacji Conora i Borga.

 3. Czy mnie pamięć nie myli, czy już mówił coś takiego w poprzednim podcaście? Coś mi się kojarzy porównywanie przez Rogana sytuacji Conora i Borga.

  Zgadza się, w podcaście z Gustafsonem. On w kółko gada to samo, przy tylu podcastach to nic dziwnego

 4. Joe powinien się zatrudnić w dochodzeniówce. Nikt nie ma takiej dedukcji i łączenia faktów jak on.

 5. Śmiało można założyć, że co najmniej przez najbliższy rok będzie to temat poruszany w każdym podcaście z gościem związanym z MMA 😀 Chujową reklamę robi Rayowi, ale może na zasadzie "nie ważne co mówią, byle mówili" i jemu podskoczy popularność 😀

 6. Joe kopci i mędzi godzinami z ciekawymi ludźmi o wszystkim – Conor pojawia sie w prawie każdym Joe Rogan experience.

  Na tej podstawie można produkować newsy o Conorze na strone po każdym jego podkascie – wiec nie pretensje do Joe a do tworcy tego "newsa". Sam Rogan lubi popierdolić o jednym temacie z kolejnymi ludźmi przez tygodnie… i nie odkrywa za kazdym razem ameryki tylko korzysta z szansy poruszenia danego tematu z nowymi osobami.

 7. Floyd ostatnio na Instagramie sugerował że czas na druga runde z McGregorem w MMA, znaczy że źle się dzieje.

 8. Zdajecie sobie sprawę, że gdyby Khabib nie zrobił wagi albo w ogóle by wypadł to Conorowi po tym wszystkim nie zabraliby nawet pasa? :damjan:

 9. Zdajecie sobie sprawę, że gdyby Khabib nie zrobił wagi albo w ogóle by wypadł to Conorowi po tym wszystkim nie zabraliby nawet pasa? :damjan:

  prawdiłowo

 10. Powiedział to co wszyscy mysla, ale nie kłamie jak biała danuta kłamliwa suka. Takich ludzi trzeba w biznesie. Joe rogan na prezydenta ufc!!!! RZONDAM NATENTYCHMIAST

 11. Rogana jak by jeszcze trochę pomyślał to by rozwiązał problem głodu na świecie.

  To jest proste, pytanie co zrobić z tymi wszystkimi kojotami w USA. :fjedzia:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.