W listopadzie ubiegłego roku Conor McGregor miał wdać się w bójkę w jednym z irlandzkich barów z 50-letnim mężczyzną, który skojarzony jest z kartelem narkotykowym. Po tym incydencie pojawiły się plotki o tym, iż Irlandczyk będzie zmuszony zapłacić gangowi 900 tysięcy euro, albo ci będą mścić się na McGregorze. Do całej akcji odniósł się dziś Floyd Mayweather, który wrzucił w Internet tweeta o treści „Dojebałem cię w 2017, a teraz oni ciebie dojebią w 2018. Rozpoczniesz nowy rok z hukiem!”, a jako ikonek użył: noża, młotka, kilofa, bomby i trumny.

McGregor szybko jednak odpowiedział pisząc, że to on jest kartelem.

Według informatorów International Business Times, za głowę Conor McGregora została wyznaczona całkiem niezła suma, a gang Kinahan, z którym rzekomo McGregor zadarł, ma już na swoim koncie nie jedno zabójstwo. Nie wiadomo jeszcze czemu Mayweather się nagle obudził ze sprawą, która zdarzyła się trzy miesiące temu.

39 KOMENTARZE

 1. Floyd gdyby gdzieś się pokazał bez tych jego małpek wykoksowanych oraz dużych czarnych grubasów to dzieci by mu ten plecak siana zabierały i goniły.

 2. jak go odjebią to ufc zabierze mu pas ? czy khabib bedzie bil sie z tonym o tymczasowy, a dana dalej powie że czekają czy conor chce jescze troche poleżeć ?

 3. jako ikonek użył: noża, młotka, kilofa, bomby i trumny.

  Wiele razy apelowałem o tłumaczenie twittów, ale to przerosło moje oczekiwania. Dzięki Tomek!

 4. Don złożył mu propozycję nie do odrzucenia – bronisz kurwo pasa z Fergusonem albo betonowe buty. Conor wybrał zgodnie z honorem wojownika….

  SPOILER
  …poprosił jedynie, żeby mu wyżlobić logo Gucci na laczkach z betonu

 5. Conor jak zwykle rozpierdala haha

  No,dojebal do pieca ze ja pierdole,jak zwykle wzbudzil powszechny aplauz.ja prawie sie zesralem ze smiechu taki zajebisty ten conor,chyba zostane fanem tak on wszystko rozpierdala(dywizje w szczegolnosci)

 6. No,dojebal do pieca ze ja pierdole,jak zwykle wzbudzil powszechny aplauz.ja prawie sie zesralem ze smiechu taki zajebisty ten conor,chyba zostane fanem tak on wszystko rozpierdala

  tak bylo, wszyscy nie hejterzy sie usmiali po pachy

 7. tak bylo, wszyscy nie hejterzy sie usmiali po pachy

  Tylko uwazaj zeby cie brzuch nie rozbolal od tej kupy smiechu

 8. Daniel Kinahan odpowiedział Floydowi, żeby nie wierzył we wszystko co mówią, tylko pomyślał o rewanżu z Conorem :beczka:

 9. To co ? Może rewanż na zasadach MMA ? Moim zdaniem sensowny pomysł – po co bronić jakieś pasy. skoro znowu można kupę hajsu wciągnąć nosem ?

 10. Floyd jest stary i ma tak słaby refleks, że po 2 miesiącach zorientował się w problemach Rudego.

  Pomyślcie teraz, jak wolny jest Konur, skoro ten wolny Mejłeder był od niego 10x szybszy :DC:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.