Conor McGregor postanowił przeprosić za swoje zachowanie podczas gali Bellator 187. Przypomnijmy, Irlandczyk w trakcie walki swojego kolegi wtargnął do klatki, po czym szarpał się z arbitrem tego pojedynku, Marciem Goddardem.

I sincerely apologize for my behavior at last weekends fight event in Dublin. While trying to support a loyal teammate and friend, I let my emotions get the best of me and acted out of line. As a multiple weight UFC champion, executive producer, role model and public figure, I must hold myself to a higher standard. The referee Marc Gonard was making a horrendous decision in trying to pick an unconscious fighter up off the floor and force the fight to continue into the second round. Even against the wishes of the said fighters coach. The fight was over. After witnessing my fighter in a fight where the worst happened and the opponent passed away from his injuries on the night, I thought the worst was about to happen again, and I lost it and over reacted. I am sorry to everyone. I sincerely apologize to the Director of the Mohegan Tribe Department of Athletic Regulation, Mike Mazzulli, all the officials and staff working the event, Andy Ryan and his fighter John, two stonch ones that put up a great fight every time. That side will always have my respect, and lastly every one of my fans. I love yous all! I’ve always learned from my mistakes and this will be no different.

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

Szczerze przepraszam za swoje zachowanie podczas ostatniego weekendu na gali w Dublinie. Próbując wspierać swojego lojalnego przyjaciela, pozwoliłem emocjom przejąć kontrolę, przez co zachowałem się w naganny sposób. Jako mistrz UFC, producent filmowy, idol oraz osoba publiczna muszę wymagać od siebie więcej.

Sędzia Marc Goddard chciał podjąć okropną decyzję, próbując podnieść znokautowanego zawodnika i zmusić go do walki w drugiej rundzie. Nawet jego trenerzy nie chcieli, aby ten kontynuował. Walka była zakończona.

Po tym jak widziałem śmierć w klatce MMA oraz liczne omdlenia czy kontuzje, pomyślałem, że nie chcę, aby znowu się to wydarzyło. Przestałem myśleć i zareagowałem w pochopny sposób. Przepraszam za to wszystkich.

Chciałbym przeprosić także Dyrektora ABC, Mike’a Mazzulliego, wszystkich pracowników komisji oraz organizacji. Andy Ryan oraz jego zawodnik John dali świetne widowisko. Mam do takich ludzi ogromny szacunek, jak i do swoich fanów. Kocham Was! Uczę się na swoich błędach i tak będzie również w tym przypadku.

26 KOMENTARZE

 1. Kurwy jak możecie się srać, przeciez wiadomo, że Conor interweniował, bo Goddard przekupiony przez przeciwny team, chciał podnieść znokautowanego gościa i pchnąć go dalej pod śmiercionośne ręce Warda. Conor zapobiegł temu, a potem biegał wokół oktagonu krzycząc "Ludzie obudźcie się wreszcie! Chcecie, żeby ten sport tak wyglądał? Chcecie takich skorumpowanych sędziów jak Goddard?!". Na koniec wskoczył na ogrodzenie klatki, żeby jego dramatyczny apel był lepiej usłyszany, ale jakaś kurwa z komisji od razu chciała zatuszować ten skandal i próbował zdjąć Conora, to dostał lepca od Krula. No co kurwa? Każdy prawilny postąpiłby tak samo!!

 2. UFC QUESTIONNAIRE

  1. Training?

  Food, Afternoon session, Food, Evening session, Food, Sleep, Repeat.

  2. When and why did you start training for fighting?

  When I was a kid, to be able to defend myself in an unarmed combat situation.

  3. Do you have any heroes?

  None, but I take inspiration from everyone and everything. I’m inspired by current champions, former champions, true competitors, people dedicated to their dream, hard workers, dreamers, believers, achievers.

  4. What does it mean for you to fight in the UFC?

  It is a lifelong dream to compete here. It truly shows me the power of visualization and the power of an unshakeable belief. It is just the beginning.

  5. Did you go to college and if so what degree did you earn?

  None. I have a masters in unarmed combat.

  6. What was your job before you started fighting?

  Plumber for 1 year, quit and pursued the combat dream ever since.

  7. Specific accomplishments in amateur competition?

  National Boxing Champion

  8. Favorite grappling technique?

  Rear Naked Choke

  9. Favorite Striking technique?

  Knee

  – conormcgregor.com

 3. Yo rudy gypsy, na kolana, później zobaczymy co z tobą zrobić.

  A to nie jest jedno i to samo? :damjan:

  To samo, jeszcze crossfitterzy.

 4. Chciał ratować ludzkie życie, prawdziwy wzór do naśladowania.

  Brawo Conor :applause::applause::applause::applause:

  SPOILER
  :werdum:

 5. Ja pierdole….niech ten klaun zawalczy wreszcie z Fergusonem

  Komisarz Association of Boxing Commissions Mike Mazzulli, który miał za zadanie nadzorować galę Bellator 187 w 3Arena w stolicy Irlandii Dublinie stwierdził w programie The MMA Hour, że UFC osobiście poinformowało go o karze, którą ma nałożyć na Conora McGregora.


  „Najważniejsze jest to, że [McGregor] zachował się nieprofesjonalne oraz okazał brak szacunku, co jest nie do przyjęcia w moich oczach w jakiejkolwiek sytuacji. Nie obchodzi mnie, czy ktoś inny skakał w klatce, nie robimy tego jako profesjonalista. McGregor nie jest większy niż MMA. Kierownictwo UFC skontaktowało się ze mną w ciągu dwóch godzin po tym, co się wydarzyło.”


  Według Mazzulliego, UFC zdecydowało o usunięciu McGregora z karty walk gali UFC 219 zaplanowanej na 30 grudnia. Nieoficjalnie lecz bardzo prawdopodobnie na tej gali Conor McGregor miał bronić tytułu w walce z tymczasowym mistrzem Tonym Fergusonem.


  „W zasadzie powiedzieli mi, że jest to całkowicie nie do przyjęcia w ich oczach i będą coś z tym robić. Poinformowali mnie, że [McGregor] miał być obecny na karcie 30 grudnia, ale został już z niej skreślony.”

  Jeśli to prawda, to chuja z oborny. Ryży wie co robi.

 6. Jak by nie patrzec na to mcpika jest teraz na podium mojej list top10 najwikeszych glupot jakie czytalem ;]

  A zeby to lepiej ujac zacytuje mojego irlandzkiego kolege '' there is cowshit all over the place''

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.