Chuck Lidell nie odpuszcza Jonowi Jonesowi. Ostatnio były 48-letni były mistrz UFC stwierdził, że wraca do MMA, a ostatecznie chciałby zmierzyć się właśnie z jednym z najlepszych zawodników bez podziału na kategorie wagowe. Jones odpowiedział Lidellowi z humorem, nie mając zamiaru naprawdę zmierzyć się z Chuckiem. Ten jednak nie ma zamiaru przestać próbować otrzymania walki z Jonem.

Mówiąc jednak poważnie. Chuck, doceniam ofertę walki, ale mam nieco zajęty 2019 rok. W nadchodzących miesiącach zmierzę się z podobnie niebezpiecznymi jak Ty rywalami – Riciem Flair oraz Georgem Foremanem.

Pomyślałem, że przy takiej walce mógłbyś nauczyć się jak walczy i zachowuje się prawdziwa legenda oraz mistrz. Zarówno w jak i poza oktagonem.

Jako pierwszego rywala po powrocie z emerytury Lidell wskazał swojego odwiecznego przeciwnika, Tito Ortiza, jednakże na ten moment nadal nic nie zostało ogłoszone oficjalnie.

23 KOMENTARZE

 1. Kurwa. Przecież on by to zabił

  Zabiłby go na śmierć. Ostatnio jak oglądałem filmik poniżej to Czak już trochę wyglądał jak trup:

  SPOILER
  .     

 2. Zabiłby go na śmierć. Ostatnio jak oglądałem filmik poniżej to Czak już trochę wyglądał jak trup: ..

  Fajna ekipa była w jego czasach, w UFC: Ortiz, Rampage, Wand, Franklin, Couture, złote czasy. Mam nadzieje, że Chuck się nie zbłaźni niczym głupim.

 3. Fajna ekipa była w jego czasach, w UFC: Ortiz, Rampage, Wand, Franklin, Couture, złote czasy. Mam nadzieje, że Chuck się nie zbłaźni niczym głupim.

  Każdy z nich był jakiś jednocześnie będąc innym od reszty. Wyraziste postacie powstałe przed erą tworzenia zawodników na spotkaniach działu marketingu.

 4. Każdy z nich był jakiś jednocześnie będąc innym od reszty. Wyraziste postacie powstałe przed erą tworzenia zawodników na spotkaniach działu marketingu.

  Ja nie lubiłem jego stylu walki, ale teraz doceniam tą bitkę:razz:ray:

 5. Jak dalej ma taką szklaną szczękę jak miał gdy odchodził z MMA, to nie ma szans nie tylko z Bonesem ale z większością Bellatora.

 6. Gdyby te korporacyjne jaszczury z uefce nie zwolniły biednego Czaka z posadki, którą bądź co bądź Dana obiecał Icemanowi, to nie musiałby teraz prosić się jak łajza o parę groszy… co zrobili z człowiekiem:jon:

 7. Dość już zrobił w swojej karierze. Czas odpuścić na dobre. Nie chcę znów go oglądać nieprzytomnego.

  Czemu nie ? Niech dostanie lekcję

 8. Dziwki i koks to drogi interes. Chuck lubi to tak bardzo że ryzykuje życie !

  Przecież ma apetyczną żonę, komu by się chciało dziwki za kasę pierd…  pukać

  zajebista milf :lizoremotmaly2:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.