Fot: One Championship

Włodarze największej polskiej organizacji są ostatnio bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Z Facebooka i Twittera pozyskujemy ciekawe informacje publikowane przez Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego. Ten pierwszy postanowił dziś kolejny raz poruszyć fanów. Lewandowski zaproponował walkę… Benowi Askrenowi (MMA 18-0):

Askren zawiesił karierę po zwycięstwie z Shinyą Aokim, którego zastopował ciosami w pierwszej rundzie pojedynku na listopadowej gali One Championship: Immortal Pursuit. Niepokonany w zawodowej karierze, 33-letni „Funky” uważa się za najlepszego zawodnika wagi półśredniej na świecie. Wielu fanów poddaje to pod wątpliwość, bowiem Askren nigdy nie miał okazji zawalczyć w największej organizacji MMA, gdzie zostałyby zweryfikowane jego umiejętności.

W KSW mogłoby go czekać kilka ciekawych starć, jak choćby pojedynek ze zwycięzcą boju aktualnego mistrza wagi półśredniej Roberto Soldica z Dricusem Du Plessisem, ale też ciekawą opcją byłaby kolejna super-walka z udziałem Mameda Khalidova.

76 KOMENTARZE

 1. Z kim?…  Zamiast jakichś zawodników pokroju Ricka Story i wielu podobnych kontaktować, to ci wolą napierdalac kulami w płot :applause:

 2. Kto z Januszy zna Askrena, ile KSW musialoby za niego zaplacic, jak bardzo w plecy byliby na kazdej jego walce ? Mysle, ze to tylko chwyt marketingowy zeby na twiterze zablysnac .

 3. Nie widzę  żadnego powodu, dla którego miałby walczyć w ksw.

  Nawet dywizja półśrednia w KSW jest silniejsza niz ta którą miał w ONE.

 4. Kolejny raz się nabieracie na trolling czy to Pana Macieja, czy Martina. Sami widzicie ile to wywołuje szumu, tego właśnie oczekują

 5. How about you give me my money back Mr Lewandowski?

  Fucking 40 pln za transmisje która nie działała. Thanks

 6. Czy tylko ksw jest na tyle zjebane, aby proponować fajterom współpracę przez Twittera?

  Nie wiedzieli jak zagadać.

 7. Zajebisty pomysł, fajnie jakby się dogadali.

  Serio piszesz?

  Przecież to taka sama ściema jak to robią bokserzy, którzy "idą" do mma- wiadomo że nie pójdą, ale szumu wokół siebie narobią. Aż dziw, że Jóźwiak jeszcze o Andersona nie poprosił.

  Chyba że chcą pozbyć się Soldicia (bo naszych wszystkich tam On zajebie) i potem zwolnią Go za przegraną, a Askren jako że zatrudniony na jedną walkę, to do domu.

  No i o pas znowu będzie walczył Polak z prawdziwym ogórkiem, a nie tak jak Soldic- podrabianym :razz:jelen:

 8. Kto z Januszy zna Askrena, ile KSW musialoby za niego zaplacic, jak bardzo w plecy byliby na kazdej jego walce ? Mysle, ze to tylko chwyt marketingowy zeby na twiterze zablysnac .

  Myślę, że bardziej taki angaż byłby ukierunkowany na promocję na świecie i podbicie PPV za granicą.

 9. Serio piszesz?

  Przecież to taka sama ściema jak to robią bokserzy, którzy "idą" do mma- wiadomo że nie pójdą, ale szumu wokół siebie narobią. Aż dziw, że Jóźwiak jeszcze o Andersona nie poprosił.

  Chyba że chcą pozbyć się Soldicia (bo naszych wszystkich tam On zajebie) i potem zwolnią Go za przegraną, a Askren jako że zatrudniony na jedną walkę, to do domu.

  No i o pas znowu będzie walczył Polak z prawdziwym ogórkiem, a nie tak jak Soldic- podrabianym :razz:jelen:

  Piszę serio, Askren dojeżdżający Borysa/Gamera to spełnienie moich hejterskich snów.

 10. Piszę serio, Askren dojeżdżający Borysa/Gamera to spełnienie moich hejterskich snów.

  Tak, ale jaki sens miało by KRS1 żeby zatrudnić Askrena? :beczka:Znany nie jest, kasy by kosztował w chuj, wpierdoli jednemu i drugiemu i to na jednej gali.

  Oczywiście, że to tylko ściema, dla podbicia w świecie swojej  "marki".

 11. Matko bosko, 2018 rok, a niektórzy nadal wierzą w szczere intencje twitterowych propozycji kontraktów KSW. No jak dzieci.

 12. Tak wkurwiający typ pasuje idealnie do KSW. Po Daleya mieliście ruszyć kurwa, to sie wyjebaliście, wy chuje wy.

 13. Kolejny raz się nabieracie na trolling czy to Pana Macieja, czy Martina. Sami widzicie ile to wywołuje szumu, tego właśnie oczekują

  myslisz, ze nie wiemy?:)

 14. myslisz, ze nie wiemy?:)

  Ja wiem, że wy wiecie, że ja nie wiem widząc, że wy możecie nie wiedzieć, że ja jednak mogę to wiedzieć

 15. Matko bosko, 2018 rok, a niektórzy nadal wierzą w szczere intencje twitterowych propozycji kontraktów KSW. No jak dzieci.

  Raczej wszyscy bekę cisną

 16. Ja wiem, że wy wiecie, że ja nie wiem widząc, że wy możecie nie wiedzieć, że ja jednak mogę to wiedzieć

 17. Stara śpiewka, Okami też miał propozycję przez neta zamiast wysłać oficjalną ofertę (bo wątpię że dostał oficjalną i wolał walczyć tylko w Japonii), zresztą to ta sama śpiewka co w przypadku McGregora czy GsP.

 18. Z tłitami Kawula czy Lewego jest jak z inteligentnym humorem. Większość będzie pierdolić, że chujnia, a tylko garstka zrozumie o co chodzi.

 19. Jaja to dopiero będą jak Askren powie "yes" i nasz wesoły duet będzie miał nie lada zagwostkę jak wybrnąć z tej potencjalnej rzeźni na ich gwiazdach :DC:

 20. Jaja to dopiero będą jak Askren powie "yes" i nasz wesoły duet będzie miał nie lada zagwostkę jak wybrnąć z tej potencjalnej rzeźni na ich gwiazdach :DC:

  Zaproponują Mu kontrakt jak Rudemu, opiewający na 3mln. Musi jedynie odpowiedzieć co to jest cweloreduktor.

 21. Askren mówił, że mógłby walczyć za darmo w UFC. Pieniędzmi to go nie przekonają. Poza tym według mnie Ben w końcu wyląduje w tym UFC.

 22. How about you give me my money back Mr Lewandowski?

  Fucking 40 pln za transmisje która nie działała. Thanks

  Oj tam, zbierali na Askrena, daj im napiwek…Tylko nie wiem, czy jeśli ściągną w końcu Askrena, to czy ktokolwiek będzie chciał z nim walczyć…

  Choć z Soldic'em bym go zobaczył. Nawet może kupiłbym ppv? Kto wie?

 23. Askren mówił, że mógłby walczyć za darmo w UFC. Pieniędzmi to go nie przekonają. Poza tym według mnie Ben w końcu wyląduje w tym UFC.

  Dany nie przekonuje Ben walczący za darmo, to na chuj miałby mu płacić? Nie dostanie się do UFC, według mnie.

 24. Askren mówił, że mógłby walczyć za darmo w UFC. Pieniędzmi to go nie przekonają. Poza tym według mnie Ben w końcu wyląduje w tym UFC.

  Idąc tym tokiem rozumowania, to może by płacił, żeby walczyć w KSW, szefowie KSW ci to mają łeb.

 25. Jaja to dopiero będą jak Askren powie "yes" i nasz wesoły duet będzie miał nie lada zagwostkę jak wybrnąć z tej potencjalnej rzeźni na ich gwiazdach :DC:

  Nierealne, ale uśmiałbym się zdrowo, gdyby Ben powiedział "tak".

 26. W ogóle odpowiedział coś wózkarzom, czy olał ich? :jimcarrey:

  Narazie polubił, teraz szuka w google co to KSW

 27. To dlatego Conor, zwleka z kolejną walką, włodarze pewnie mają tajny plan, żeby zdetronizować UFC i już wkrótce, zobaczymy Askren vs McGregor w KRS1… w snach Kawula. :crazy:

 28. Pytanie brzmi…kogo Askren pokonał że jest najlepszy na świecie?

  Samego siebie, jak wiadomo jest to najtrudniejsza walka

 29. Zdziwił bym się jak by zaakceptował walkę na Ksw, za duże szanse na porażkę z nizinami rankingów światowych.

  Wat?

 30. krs1 i ich 'pozyskiwanie' 'negocjacje' zawodnikow przez twittera

  :mjsmile:

  przez tweetera jak cos robia to tylko dla rozglosu

 31. Popajacują trochę na twitterze , poudają zainteresowanych , kibice się pośmieją a na koniec dyrektor artystyczny powie że Askren zrezygnował bo suma jaką mu zaproponowali za bardzo go przytłoczyła i nigdy wcześniej nie walczył za tak kolosalne pieniądze. I zamiast niego jeb jakiś mistrz dżungli.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.