Bellator MMA w ostatnim czasie odwiedza coraz więcej różnych państw, w którym istnieje zainteresowanie MMA. Jak wiemy, w Polsce sport ten cały czas się rozwija. Prezydent drugiej federacji na świecie, Scott Coker, zapytany o potencjalną galę w naszym kraju stwierdził, że jeśli zdecydowaliby się oni na organizację takiego wydarzenia, to współpracowaliby z dobrze wszystkim znanym KSW.

To nie tak, że nie chcemy tam zorganizować gali, ale jeśli się na to zdecydujemy to na pewno zadzwonimy do KSW i zrobimy coś razem. Nie jestem przeciwny takim akcjom. Martin Lewandowski to mój dobry kolega, uważam, że zrobił tam wiele dobrego. Nie wyobrażam sobie zorganizować galę w Polsce bez współpracy z największą lokalną organizacją. To nie byłoby w porządku.

Najbliższa gala Bellator 179 odbędzie się w Londynie w Anglii. Coker zapowiedział także wydarzenia w Brazylii oraz Rosji.

40 KOMENTARZE

 1. Bellator ma to do siebie, że właśnie współpracuje z lokalnymi organizacjami. Nie dziwi też takie określenie w stosunku do KSW patrząc na rynek polski w odniesieniu do możliwej gali.

 2. KSW vs Bellator chętnie bym zobaczył. Na wspólnej gali po dwa pojedynki z każdej kategorii wagowej najlepszych zawodników tych federacji 😉

 3. Cocker nie pierdol, kto by chciał oglądać tych twoich zdziadziałych emerytów.

  Takiego Mameda z Czejlem bym obejrzał :corn::homer:

 4. Akurat nie tak dawno pomyślałem sobie o potencjalnej gali Bellatora w Polsce,  w sumie skoro robią ostatnio gale np. w Izraelu czy na Węgrzech, to czemu nie Polsza?.

 5. Gala Bellatora w Polsce to byłby jeden wielki niewypał. Niestety. Chyba, że KSW oddałoby im jakąś gwiazdę, ale nie liczyłbym na to.

 6. Gala Bellatora w Polsce to byłby jeden wielki niewypał. Niestety. Chyba, że KSW oddałoby im jakąś gwiazdę, ale nie liczyłbym na to.

  JEŚLI jakimś cudem udałoby się im dogadać i transmisja byłaby prowadzona równolegle w mójnickTV i Polsacie, a Scott wrzuciłby na galę jakieś konkretne nazwiska, to może i miałoby to rację bytu. Bo umówmy się, starcie Daleya/Page'a z Mańkowskim, Weichela z Kornikiem czy epicki powrót Lubońskiej na starcie z Yankovą to nie jeden cohonesiak by obejrzał. 😆

 7. JEŚLI jakimś cudem udałoby się im dogadać i transmisja byłaby prowadzona równolegle w mójnickTV i Polsacie, a Scott wrzuciłby na galę jakieś konkretne nazwiska, to może i miałoby to rację bytu. Bo umówmy się, starcie Daleya/Page'a z Mańkowskim, Weichela z Kornikiem czy epicki powrót Lubońskiej na starcie z Yankovą to nie jeden cohonesiak by obejrzał. 😆

  Cohonesiaki tak, ale czy to przyciągnie ludzi na halę? Może być ciężko. Bellator nie ma takich nazwisk żeby przyciągnąć niedzielnych fanów mma. Nie wiem, nie wiem. Jakoś tego nie widzę. Chciałbym, ale ciężko mi to sobie wyobrazić.

 8. Cohonesiaki tak, ale czy to przyciągnie ludzi na halę? Może być ciężko. Bellator nie ma takich nazwisk żeby przyciągnąć niedzielnych fanów mma. Nie wiem, nie wiem. Jakoś tego nie widzę. Chciałbym, ale ciężko mi to sobie wyobrazić.

  Przyciągnie, bo właśnie do tego potrzebne im KSW. Jakby mieli zrobić u nas galę sami to byłby niewypał. Jednak myślę, że tu rozchodzi się o wymieszanie zawodników i walki gwiazd KSW z ludźmi z Bellatora. Skoro odezwaliby się do Martina to ten wie jak przyciągnąć Januszy i zarobić hajsiwo;)

 9. Przyciągnie, bo właśnie do tego potrzebne im KSW. Jakby mieli zrobić u nas galę sami to byłby niewypał. Jednak myślę, że tu rozchodzi się o wymieszanie zawodników i walki gwiazd KSW z ludźmi z Bellatora. Skoro odezwaliby się do Martina to ten wie jak przyciągnąć Januszy i zarobić hajsiwo;)

  W sedno. Kwestia tego, że Kawule i Lewe nie dadzą sobie wejść na głowę, bo jeśli już Bellator robił z kimś gale, to np. BAMMA pokrywała kartę wstępną, a Scott wystawiał zawodników na kartę główną. W tym wypadku to nie przejdzie. 😆

 10. W UK mogliby zrobić dobrą galę. Pudzian, Mamed, Daley, Fedor, Wand to mogłoby wypełnić jakiś mniejszy stadion.

 11. W sedno. Kwestia tego, że Kawule i Lewe nie dadzą sobie wejść na głowę, bo jeśli już Bellator robił z kimś gale, to np. BAMMA pokrywała kartę wstępną, a Scott wystawiał zawodników na kartę główną. W tym wypadku to nie przejdzie. 😆

  Najlepszym rozwiązaniem byłoby zrobienie gali w formule KSW vs Bellator. Z tym ze K&L na to nie pójdą bo nasi dostaliby w trombę.

 12. Przyciągnie, bo właśnie do tego potrzebne im KSW. Jakby mieli zrobić u nas galę sami to byłby niewypał. Jednak myślę, że tu rozchodzi się o wymieszanie zawodników i walki gwiazd KSW z ludźmi z Bellatora. Skoro odezwaliby się do Martina to ten wie jak przyciągnąć Januszy i zarobić hajsiwo;)

  Ja to rozumiem, ale o jakiej hali my mówimy? Torwar? Ok. Nie liczyłbym na większe. KSW naprawdę musiałoby się to mocno opłacać żeby wypożyczali swoje gwiazdy, większe lub mniejsze po to by inna organizacja robiła sobie fejm na ich terenie.

 13. Gamrot vs Chandler walka mega. 😆

  marne szanse na KSW vs Bellator ale kurwa pomarzyć można. Ciekawe by to było.

 14. Ja to rozumiem, ale o jakiej hali my mówimy? Torwar? Ok. Nie liczyłbym na większe. KSW naprawdę musiałoby się to mocno opłacać żeby wypożyczali swoje gwiazdy, większe lub mniejsze po to by inna organizacja robiła sobie fejm na ich terenie.

  Mówiąc o takiej gali mam na myśli największe gwiazdy i sprzedaż dużego obiektu. Wsadziliby do karty Mameda, Pudziana walczącego z gladiatorem Dada 5000 mówiąc, że w swoich morderczych bojach prawie zginął w klatce i Janusze odliczają kaskę na bilety. Kto zapłaci za wynajem hali i jaki byłby podział wydatków, tego nie wiem ale myślę, że KSW krzywdy by sobie nie dało zrobić

 15. Mówiąc o takiej gali mam na myśli największe gwiazdy i sprzedaż dużego obiektu. Wsadziliby do karty Mameda, Pudziana walczącego z gladiatorem Dada 5000 mówiąc, że w swoich morderczych bojach prawie zginął w klatce i Janusze odliczają kaskę na bilety. Kto zapłaci za wynajem hali i jaki byłby podział wydatków, tego nie wiem ale myślę, że KSW krzywdy by sobie nie dało zrobić

  ksw bellator nie jest potrzebny do tego, zeby sprzedac bilety januszom, tylko na odwrot, wiec po co mieliby sie dzielic hajsem z cocksuckerem?

 16. ksw bellator nie jest potrzebny do tego, zeby sprzedac bilety januszom, tylko na odwrot, wiec po co mieliby sie dzielic hajsem z cocksuckerem?

  Pisząc to wcześniej myślałem bardziej o wspólnej gali, nie takiej pod szyldem Bellatora. Tylko coś typu Bellator vs KSW. Myślę, że miałoby to potencjał duży promocyjny i stadion też by zapełnili.

 17. Pojedynki Bellator vs KSW? Maciek wystawi swoich misczczóf na pewną klęskę a potem co? Nic z tego nie będzie

 18. Mówiąc o takiej gali mam na myśli największe gwiazdy i sprzedaż dużego obiektu. Wsadziliby do karty Mameda, Pudziana walczącego z gladiatorem Dada 5000 mówiąc, że w swoich morderczych bojach prawie zginął w klatce i Janusze odliczają kaskę na bilety. Kto zapłaci za wynajem hali i jaki byłby podział wydatków, tego nie wiem ale myślę, że KSW krzywdy by sobie nie dało zrobić

  Wydaje mi się, że mogą to robić bez udziału Bellatora. Nie znam się na biznesie tak jak oni, ale wątpię by to było dla nich opłacalne. Jedynie transmisja w stanach, ale czy warto? Raczej nie.

 19. ja pierdole, ktos go zapytal to odpowiedzial, nigdy takiej gali nie bedzie XD

  dokaldnie, tak samo jak nigdy nie bedzie pojedynku McGregor vs Mayweather

 20. Wy piszecie o pojedynkach Bellator vs. KSW, a jakby to organizowali to tak jak np. z BAMMĄ. Wtedy KSW robi swoją galę i Bellator swoją. Jedna karta jest jako wstępna(KSW), a druga główna która idzie na USA(Bellator). Żadnego mieszania nie będzie.

 21. tak btw ma ktoś link do karty wstępnej bellatora który właśnie trwa?

  Z adresem na USA są już trzy pojedynki do obejrzenia na stronie Spike.

 22. Przecież walki

  Fedor vs Pudzian

  Mamed vs Rory

  Daley vs Mankowski

  Chandler vs Gamrot

  To by był miód i snikeres na moje serce