Bellator MMA planuje zorganizować jedno z największych wydarzeń w historii federacji. 24 czerwca w Madison Square Garden w Nowym Jorku fani będą świadkami jednej z najlepszych karty walk w historii tej organizacji. Walką wieczoru ma być pojedynek Chaela Sonnena z jego odwiecznym rywalem, Wanderleiem Silvą. Informację jako pierwszy podał portal AP Sports.

Będzie to druga gala PPV zorganizowana przez Bellator MMA. Tak Scott Coker wypowiedział się o tym przedsięwzięciu.

Zawsze chcieliśmy przyjechać do Nowego Jorku. Damy tamtejszym fanom największą oraz najlepszą kartę walk w historii federacji. Zamierzamy stworzyć naprawdę świetną rozpiskę. To czas, aby wejść w biznes PPV.

Bellator MMA ogłosiło również, że na karcie walk prawdopodobnie znajdą się zawodnicy, którzy niedawno podpisali kontrakt z federacją – Fedor Emelianenko, Rory MacDonald, Ryan Bader czy Lorenz Larkin.

 

26 KOMENTARZE

  1. Niech się lepiej za walki mistrzowskie wezmą. Co roku coraz mniej. W 2016 Bellator miał mniej walk o pas niż KSW. Coker obiecał nowego mistrza HW w pierwszym kwartale 2017 i gdzie ten mistrz? Wiadomo gdzie.

  2. IF YOU'RE THE GREATEST FIGHTER IN THE WORLD TODAY, THEY'VE GOT A NAME FOR YA. THEY DON'T CALL YOU A GREAT FIGHTER, THEY CALL YOU CHAEL SONNEN. BEAT ME. IF YOU CAN.

  3. Wanderlei miał godne pożegnanie, wygrał po świetnej walce w swoim stylu i to w miejscu w którym rodziła się jego legenda. Mam nadzieję, że nie będzie jednym z tych, którzy zaliczyli największy wpierdol po powrocie z emerytury.

    Sonnena lubię, ale on też powinien już skończyć.

  4. mam nadzieje że żaden nie wypadnie, bo chociaż to dziadki to wyjątkowo chętnie zobaczył bym to starcie.