Pierwszy weekend po wakacjach obfituje w kilka ciekawych gal MMA. Na pierwszy ogień pójdzie pekińska gala Rebel FC z udziałem legendarnego Antonio Silvy (19-12). Tego samego dnia na Czarnym Lądzie odbędzie się gala EFC 73, podczas której dojdzie do rozdania mistrzowskiego pasa w wadze półśredniej. Piątkowe zmagania zakończy kolejna gala organizacji Brave CF, podczas której zmierzy się między innymi dwójka byłych zawodników UFC – Godofredo Pepey (13-6) oraz Alexander Torres (5-4).
Sobotni poranek fani MMA ponownie spędzą w Chinach – tam odbędą się gale Fight Nights Global 89 oraz One Championship: Beyond The Horizon. Po południu kolejne ciekawe wydarzenie będzie mieć miejsce w europejskiej części Rosji – w Krasnodarze organizacja ACB zorganizuje swoją kolejną gale, gdzie dojdzie do walk o trzy mistrzowskie w trofea, a po jedno z nich będzie miał okazję sięgnąć Piotr Strus (13-3). Na tej samej gali wystąpi również Daniel Omielańczuk (20-8). Weekendowy maraton zamknie gala UFC 228 z dwoma mistrzowskimi pojedynkami, oraz mocnym zestawieniem w kobiecej dywizji z udziałem Karoliny Kowalkiewicz (12-2).

Piątek (07.09.2018)

Rebel FC 9: Battle for the Kingdom

Data: 07.09.2018
Miejsce: Pekin, Chiny
Transmisja: Fite.TV (Od 12:00)
Liczba walk: 9

Walka wieczoru:
265lbs: Wenbo Liu (11-7) vs Antonio Silva (19-12)

Karta główna:
185lbs: Sai Wang (23-6) vs Adriano Balby (16-3)
135lbs: Guangyou Ning (5-4) vs Takeya Mizugaki (22-13)
135lbs: Shuhei Sakano (11-3) vs Yayong Wang (7-5)
155lbs: Hacran Dias (24-6) vs Gadzhi Rabadanov (8-3)
155lbs: Gazavat Suleymanov (8-1) vs Reydon Romero (12-7)
145lbs: Kai Tang (8-2) vs Vikas Dahiya (3-3)
115lbs: Jie Liu (1-0) vs Maria Silva (3-0)
145lbs: Anvar Alizhanov (7-2) vs Felipe Masoni (9-3)

_________________________

Brave CF 15

Data: 07.09.2018
Miejsce: Coliseo Bicentenario, Bucaramanga, Kolumbia
Transmisja: Fite.TV (Od 02:00)
Liczba walk: 7

Walka wieczoru:
155lbs: Godofredo Pepey (13-6) vs Alexander Torres (5-4)

Karta główna:
145lbs: Gabriel Miranda (12-4) vs Fernando Noriega (5-1)
155lbs: Cleiton Silva (13-2) vs Pedro Colman (6-2)
155lbs: Ricardo Tirloni (23-7) vs Ramon Cardozo (5-1)
170lbs: Geraldo Coelho (11-3) vs Jaime Cordoba (10-4)
170lbs: Mauricio Reis (17-10) vs Diego Jaimes Otalora (10-2)
176lbs: Eduardo Garvon (11-30 vs Matias Juarez (9-1)

_________________________

EFC Worldwide 73

Data: 07.09.2018
Miejsce: Sun City, Rustenburg, RPA
Transmisja: Facebook (Karta wstępna – od 17:30) | Fightsport (Karta główna – od 21:30)
Liczba walk: 11

Walka wieczoru:
170lbs: Gunter Kalunda Ngunza (4-0) vs Mauricio da Rocha Jr. (9-4)

Karta główna:
265lbs: Elvis Moyo (8-5) vs Jared Vanderaa (6-3)
155lbs: Cameron Pritchard (4-1) vs Anicet Kanyeba (8-90
265lbs: Juan Bezuidenhout (1-0) vs Ricky Misholas (6-7)
145lbs: Steven Goncalves (5-1) vs Sizwe Mnikathi (10-8)
135lbs: Wade Kerspuy (1-1) vs Asiashu Tshitamba (0-1)

Karta wstępna:
265lbs: Kevin Koekemoer (1-1) vs Matunga Djikasa (1-1)
145lbs: Pierre Botha (8-6) vs Tshilomba Mikixi (2-0)
185lbs: Khulekani Hlongwa (1-2) vs Roy Lokolo (0-0)
170lbs: HP Van Staden (0-1) vs Christian Bobo Mpia (0-0)
145lbs: Jean-Marie Kabeya (0-1) vs Danie Swart (0-0)

_________________________

Sobota (08.09.2018)

Fight Nights Global 89

Data: 08.09.2018
Miejsce: Bozhou, Chiny
Transmisja: Fite.TV (Od 12:00)
Liczba walk: 8

Walka wieczoru:
185lbs: Vladimir Mineev (10-1) vs Julio Cesar Araujo (8-1)

Karta główna:
145lbs: Konstantin Kireev (8-8) vs Ma Shuang (3-5)
115lbs: Daria Mikheeva (1-0) vs Miao Ding (1-1)
155lbs: Makhach Aliev (0-1) vs Zheng Zheng Yue (2-1)
145lbs: Yewen (1-1) vs Bashir Ramazanov (1-1)
145lbs: Rodrigo Anraku (3-4) vs Ba Yer Jeng (0-0)
125lbs: Abdurakhman Askhabov (0-0) vs Daniel Oliveira da Silva (1-0)

_________________________

ONE Championship: Beyond the Horizon

Data: 08.09.2018
Miejsce: Shanghai Oriental Sports Center, Szanghaj, Chiny
Transmisja: PPV (Od 11:30)
Liczba walk: 6

Walka wieczoru:
115lbs: Jingnan Xiong (12-1) vs Samara Santos (11-5)

Karta główna:
115lbs: Honorio Banario (13-6) vs Amir Khan (10-3)
145lbs: Edward Kelly (10-5) vs Christian Lee (9-2)
135lbs: Roman Alvarez (8-2) vs Daichi Takenaka (11-0)

Karta wstępna:
135lbs: Lei Chen (5-0) vs Muhammad Aiman (4-2)
115lbs: Phat Soda (0-2) vs Elipitua Siregar (1-0)

_________________________

ACB 89

Data: 08.09.2018
Miejsce: Basket Hall, Krasnodar, Rosja
Transmisja: PPV (Od 16:00)
Liczba walk: 16

Walka wieczoru
155lbs: A. Abdulvakhabov (15-1) vs Ali Bagov (26-10)

Karta główna:
170lbs: Ciro Rodrigues (22-7) vs Albert Tumenov (19-4)
185lbs: Albert Duraev (11-3) vs Piotr Strus (13-3)
145lbs: Andrew Fisher (17-8) vs Adlan Bataev (10-1)
145lbs: Mukhamed Kokov (13-3) vs Lom-Ali Eskijew (15-3)
145lbs: Murad Machaev (22-2) vs Marat Balaev (8-1)
265lbs: Amir Aliakbari (8-1) vs Daniel Omielańczuk (20-8)
155lbs: Yusup Umarov (11-4) vs Andrey Koshkin (17-6)
125lbs: Goga Shamatava (13-5) vs Valeriy Khazhirokov (4-1)
125lbs: Rasul Albaskhanov (7-3) vs Narek Avagyan (10-3)
205lbs: Amirkhan Guliev (8-1) vs J. Toledo Canellas (7-5)
145lbs: Magomed Sulumov (5-2) vs Akop Stepanyan (25-10)
170lbs: Imran Abaev (5-3) vs Leandro Silva (23-8)
135lbs: Islam Meshev (7-1) vs Makharbek Karginov (9-1)
125lbs: Azamat Kerefov (9-0) vs Kurban Gadzhiev (14-2)
135lbs: Rustam Taldiev (4-3) vs Xavier Alaoui (8-3)

_________________________

UFC 228

Data: 08.09.2018
Miejsce: American Airlines Center, Dallas, USA
Transmisja: UFC Fight Pass (Karta wstępna – od 00:00) | Polsat Sport (Karta główna – od 04:00)
Liczba walk: 13

Walka wieczoru
170lbs: Tyron Woodley (18-3) vs Darren Till (17-0)

Karta główna
125lbs: Nicco Montano (4-2) vs Valentina Shevchenko (15-3)
145lbs: Zabit Magomedsharipov (15-1) vs Brandon Davis (9-5)
115lbs: Jéssica Andrade (18-6) vs Karolina Kowalkiewicz (12-2)
170lbs: Niko Price (12-1) vs Abdul Razak Alhassan (9-1)

Karta wstępna
115lbs: Carla Esparza (13-5) vs Tatiana Suarez (6-0)
135lbs: Aljamain Sterling (15-3) vs Cody Stamann (17-1)
185lbs: Darren Stewart (8-3) vs Charles Byrd (10-4)
135lbs: Jimmie Rivera (21-2) vs John Dodson (20-9)

Karta wstępna (UFC Fight Pass)
170lbs: Diego Sanchez (27-11) vs Craig White (14-8)
155lbs: Jim Miller (28-12) vs Alex White (12-4)
135lbs: Irene Aldana (8-4) vs Lucie Pudilová (8-2)
125lbs: Jarred Brooks (13-2) vs Roberto Sanchez (8-1)
170lbs: Frank Camacho (21-6) vs Geoffrey Neal (9-2)

4 KOMENTARZE

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.