Andrzej Grzebyk (11-3) po pokonaniu Marcina Naruszczki (18-8-1, #6 w Rankingu PL) na gali FEN 18: Summer Edition w Koszalinie.

42 KOMENTARZE

 1. Okropnie słabo działał mi tam internet :///

  Eee tam, są wywiady i jest instastory. Udowodniłas ze da się to robić na raz! 😆 Właśnie sobie na spokojnie oglądam wszystkie i staram się zostawiać przynajmniej jeden komentarz pod każdym żeby naczelny potem nie pisał ze mało popularne 😉

 2. No dobre na itc są wywiady od Klimek, możemy sobie teraz porównać kto jest lepszy kto gorszy. Ogólnie transfer Klimek do itc mega zaskoczenie.

 3. No dobre na itc są wywiady od Klimek, możemy sobie teraz porównać kto jest lepszy kto gorszy. Ogólnie transfer Klimek do itc mega zaskoczenie.

  Ogłoszono jakieś zawody na najlepszą reporterkę portalu mma? Nie rozumiem po co porównywać na siłe, wstawiać znaki większości, mysticpanpan, jak doświadczenie w temacie jest po stronie duubertowej zdecydowanie. Najlepsze wywiady wiadomo @duubertowa żeby nie było nie domówień. Klimek sie wyrobi

 4. Eee tam, są wywiady i jest instastory. Udowodniłas ze da się to robić na raz! 😆 Właśnie sobie na spokojnie oglądam wszystkie i staram się zostawiać przynajmniej jeden komentarz pod każdym żeby naczelny potem nie pisał ze mało popularne 😉

  :gabi_much_love:

 5. Dobry wywiad

  Nie oglądałem bo fen nic mi nie mówi.  Nawet streamu nie mają nielegalnego więc nie istnieją dla mnie

 6. Dobry wywiad

  Nie oglądałem bo fen nic mi nie mówi.  Nawet streamu nie mają nielegalnego więc nie istnieją dla mnie

  Serio szkoda Ci 4,9 zł na stream legalny?

 7. Serio szkoda Ci 4,9 zł na stream legalny?

  Tak. Szkoda.

  Pewnie dla tego że nikt tam nie walczy sensowny i z moim szczęściem najpierw musiałabym pobrać jawę srawę, zaktualizować , zalogować a potem się okaże że gówno nie działa.

  Na ACB bym wydał bez problemu ale poza nielicznymi najsłabszymi galami z Polski mają za free. Za KSW płaciłem zawsze ale w TV (u kogoś bo w domu nie mam) no ale KSW ma Popka i Żakarezinio i hjustona Aleksandra to warto

 8. Dobry wywiad

  Nie oglądałem bo fen nic mi nie mówi.  Nawet streamu nie mają nielegalnego więc nie istnieją dla mnie

  Byl :deniro:

  ——–

  Nie poznalem go bez zelu 😮 o:

 9. No dobre na itc są wywiady od Klimek, możemy sobie teraz porównać kto jest lepszy kto gorszy. Ogólnie transfer Klimek do itc mega zaskoczenie.

  To nie był transfer. Po prostu się nie dogadaliśmy z Pauliną i rozstali w koleżeństwie.

 10. Spoko koleś ten Grzebyk. Dobre podejście. Marcin słabą zagrywkę zrobił z tymi zeznaniami.

  Co do walki to Andrzej ładnie rozpracował Naruszczkę, ta jego stójka poukładana całkiem.

 11. To nie był transfer. Po prostu się nie dogadaliśmy z Pauliną i rozstali w koleżeństwie.

  Z takimi dwiema damami to mógłbyś oszaleć :???::bye::deniro:

 12. Na lajfie u Wojciecha widziałem prezia i Naruszczke.  Aż żal mi było prezia,jak chwalił swój nowy zajebisty nabytek w FEN…:stevecarell:

 13. Na lajfie u Wojciecha widziałem prezia i Naruszczke.  Aż żal mi było prezia,jak chwalił swój nowy zajebisty nabytek w FEN…:stevecarell:

  Naruszczka byl promowany w plmma i teraz w fen, tylko nie wiem po co.

  Ani interesującą postać, ani ekscytujący zawodnik….

 14. Naruszczka byl promowany w plmma i teraz w fen, tylko nie wiem po co.

  Ani interesującą postać, ani ekscytujący zawodnik….

  Dokładnie.

  Na dodatek,brzydki

 15. Kobiety bywają zmienne: zostawiła nas Moonia i Klimek, pozostała tylko Magda, wierna do końca. 😉

  Przecież ja nikogo nie opuściłam, dalej działam; mało tego! Rotterdam za pasem i baner Cohones na UFC Gdańsk, zresztą kto zorientowany, ten wie 🙂

 16. ,,Czekaliśmy by wejść do środka. W pewnym momencie przeszedł obok nas Marcin, szedł w okularach uśmiechnięty, ale już wtedy poczułem jakby chciał podejść do Grzebyka jednak ostatecznie bez żadnego słowa z uśmiechem na pełnym luzie przeszedł obok i wszedł do Bajki. Staliśmy tam jeszcze chwilę i po kilku minutach Naruszczka wyszedł z klubu i szedł w naszą stronę. Osobiście pomyślałem, że jak to najczęściej bywa przyjdzie zbić pionę, bo ostatecznie dali jedną z lepszych walk gali FEN 18. Ku mojemu zdziwieniu Marcin stanął czoło w czoło z Grzebykiem i powiedział „chodź kurwa zrobimy sobie dogrywkę”, jak Andrzej spokojnie mówił żeby sobie dał spokój i że jest sportowcem Naruszczka uderzył go czołem w czoło, coś podobnie jak było na ważeniu, tylko trochę mocniej, okulary, które Naruszczka miał na sobie rozbiły się w pył. Po kilku sekundach zrobił to drugi raz i znów Grzebyk ku mojemu olbrzymiemu zaskoczeniu zachował spokój i powtórzył tylko, że jest sportowcem, że przed chwilą z nim wygrał i żeby sobie dał spokój, bo ile on ma lat etc. W chwili, gdy sytuacja stawała się coraz bardziej gorącą pojawili się ochroniarze odciągając Naruszczkę. Zastanawiałem się chwilę czy opisywać tę sytuację, jednakże zachowanie Marcina było najgorsze i mocno odbiegające od tego co kocham"

 17. ,,Czekaliśmy by wejść do środka. W pewnym momencie przeszedł obok nas Marcin, szedł w okularach uśmiechnięty, ale już wtedy poczułem jakby chciał podejść do Grzebyka jednak ostatecznie bez żadnego słowa z uśmiechem na pełnym luzie przeszedł obok i wszedł do Bajki. Staliśmy tam jeszcze chwilę i po kilku minutach Naruszczka wyszedł z klubu i szedł w naszą stronę. Osobiście pomyślałem, że jak to najczęściej bywa przyjdzie zbić pionę, bo ostatecznie dali jedną z lepszych walk gali FEN 18. Ku mojemu zdziwieniu Marcin stanął czoło w czoło z Grzebykiem i powiedział „chodź kurwa zrobimy sobie dogrywkę”, jak Andrzej spokojnie mówił żeby sobie dał spokój i że jest sportowcem Naruszczka uderzył go czołem w czoło, coś podobnie jak było na ważeniu, tylko trochę mocniej, okulary, które Naruszczka miał na sobie rozbiły się w pył. Po kilku sekundach zrobił to drugi raz i znów Grzebyk ku mojemu olbrzymiemu zaskoczeniu zachował spokój i powtórzył tylko, że jest sportowcem, że przed chwilą z nim wygrał i żeby sobie dał spokój, bo ile on ma lat etc. W chwili, gdy sytuacja stawała się coraz bardziej gorącą pojawili się ochroniarze odciągając Naruszczkę. Zastanawiałem się chwilę czy opisywać tę sytuację, jednakże zachowanie Marcina było najgorsze i mocno odbiegające od tego co kocham"

  W sumie #nikogo

 18. No dobre na itc są wywiady od Klimek, możemy sobie teraz porównać kto jest lepszy kto gorszy. Ogólnie transfer Klimek do itc mega zaskoczenie.

  Wywiady Klimek z tego FEN a z LFN w grudniu to kolosalna różnica. Aż jestem w szoku, nieźle ogarnęła. Ciągle daleko do ideału, ale wiadomo to jej chyba druga taka gala. Nie mówię że posypuję głowę popiołem, bo ciągle ma wiele do poprawy, ale teraz jestem skłonny bardziej uwierzyć, że się wyrobi

 19. To przeczytałeś 🙂

  Niby tak ale chciałem się tym podzielić 🙂 Naruszczka to buc i niech o tym każdy wie !

 20. Naprawdę chciałbyś o tym czytać? 🙂

  Pisaliscie juz wielokrotnie o sprawach majacych znacznie mniejszy zwiazek z MMA jako dyscyplina sportu niz to zdarzenie.

  Nawiazujac do dyskusji na temat "rywalizacji" @klimek1 z @duubertowa, to troche jak z walkami Popka czy Pudziana w KSW. Bardziej interesujaca byla konkurencja miedzy Mateuszem Smoterem czy @Jakub Madej a Wojciechem Mrozowskim, ale ostatecznie to ludzie decyduja o tym co chca ogladac. Niestety sa to z reguly ci sami ludzie, ktorzy zapelniali trybuny na galach MMAtack, ProMMAC czy ACB.

 21. Przecież ja nikogo nie opuściłam, dalej działam; mało tego! Rotterdam za pasem i baner Cohones na UFC Gdańsk, zresztą kto zorientowany, ten wie 🙂

  Zapomnialas dodać:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.