UFC potwierdziło informacje o następnym pojedynku legendy MMA, Andersona Silvy. Spider zawalczy z Kelvinem Gastelumem na gali w Chinach.

Silva (MMA 34-8, 1 NC) zawalczy po raz pierwszy od czasu kontrowersyjnego zwycięstwa z Derekiem Brunsonem, którego pokonał jednogłośną decyzją na UFC 208 w lutym. To była pierwsza wygrana Silvy od pięciu lat.

Gastelum (MMA 14-3) już kiedyś miał zawalczyć z Brazylijczykiem, ale zestawienie odwołano z powodu tymczasowego zawieszenia Kelvina. Teraz UFC powraca do tego pomysłu. Gastelum będzie próbował wrócić na zwycięski szlak po porażce z Chrisem Weidmanem, której doznał na gali UFC on FOX 25. Amerykanin wygrał wcześniej trzy pojedynki, m.in. z Johnym Hendricksem i Timem Kennedym. Późniejsze zwycięstwo z Vitorem Belfortem zmieniono na no contest z powodu wpadki dopingowej Gasteluma.

Gala odbędzie się 25 listopada.

16 KOMENTARZE

  1. Silva przez 14:30 minut będzie go ośmieszał próbując np stylu modliszki a potem dopuści jak z bispingiem albo Krzysiem i padnie od przypadkowego ciosu. No ale obejrzę

  2. A ile jeszcze walk zostało Pająkowi do końca tego kontraktu? Bo to zaczyna wyglądać jakby rzucali nim bez ładu i składu.

  3. Kurdę bele, wysyp dobrych zestawień dziś. Jeśli grubas będzie potrafił bez respektu narzucić swój styl, to nie widzę Pająka w tej walce. Ciekawe to będzie, ciekawe. 😎

  4. Taką legendę jak Anderson zawsze chętnie będę oglądał, więc jakoś tam się jaram. Gastelum miał po walce z Weidmanem wracać do 77, a tu dupa, ale w sumie nie dziwię się, walki z Andersonem się nie odmawia. Liczę, że Silva ogarnie, głównie ze względu na warunki fizyczne, ale nie będę zaskoczony, jeśli Kevin trafi jakimś lujem pająka

  5. Gruby ma chyba kwity na Danę, niemożliwe jakie on dostaje nazwiska po swoim odpierdalaniu z wagą i zawieszeniem. Mam nadzieję, że Spider ogarnie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.