Kilkunastominutowym wspólnym treningiem Aleksandra Emelianenki (MMA 17-4) z Mariuszem Pudzianowskim zakończyła się dzisiejsza konferencja Strefy Walk przed ich galą zaplanowaną na 28 października na warszawskim Torwarze.

Wcześniej organizatorzy niestety nie ogłosili rywala dla młodszego z braci Emelianenko zapewniając, że toczą rozmowy i rywal ma być jednym z notowanych zawodników w naszym rankingu. Prócz tego na gali reklamowanej hasłem „Bitwa Polsko-Ruska” zobaczymy pięć następujących pojedynków:

70 kg.: Paweł Jóźwiak (6-3) vs. Mikhail Malyutin (18-10)
76 kg.: Marcin Klaja vs. Sheikh-Magomed Arapkhanov (7-1)
90 kg.: Filip Kuncewicz vs. Andrey Mikhalidis
84 kg.: Piotr Muszyński (4-1) vs. Beslan Amagov (1-0)
Open.: Rafał Czarnecki (0-2) vs. Denis Goltsov (2-3)

Ponadto organizatorzy przedstawili badania Emelianenki przeprowadzone w warszawskiej klinice Lux-Med, które dały w wypadku HIV i HCV wynik negatywny. Walki na Strefie Walk odbędą się w pełnowymiarowym oktagonie sponsorowanym przez firmę Tapout na zasadach zbliżonych do UFC z jedynym wyjątkiem zakazu uderzeń łokciami. Dopinana jest kwestia przyjazdu na gale w charakterze gościa Fedora Emelianenki ale nie chcieli potwierdzić przyjazdu „Ostatniego Cara” na sto procent.

Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.