Już 2 czerwca na stadionie Stilonu w Gorzowie dojdzie do jednego z najważniejszych wydarzeń tego roku w świecie sztuk walki. Udział w nim wezmą najlepsi zawodnicy mieszanych sztuk walki oraz bokserzy. Tym razem sportowcy nie będą ze sobą rywalizować w ringu, ale na boisku piłkarskim.

U 14-letniego Aleksa lekarze stwierdzili guz złośliwy kości piszczelowej osteosarcoma z patologicznym złamaniem kości. – Niestety lekarze nie zdołali uratować nogi Aleksa i teraz potrzebuje specjalistycznej protezy, która ułatwi mu codzienne funkcjonowanie. Postanowiliśmy podjąć wyzwanie i zorganizować specjalną zbiórkę, dzięki której taka proteza trafi do Aleksa. W całą akcję włączyli się nasi ambasadorzy z Michałem Materlą na czele. Organizowany przez nas w Gorzowie mecz będzie naprawdę dużym wydarzeniem – mówi Marek Kopyść – Prezes Fundacji Cancer Fighters.

W meczu charytatywnym swój udział potwierdzili m.in. Artur Szpilka, Mariusz Wach, Mamed Khalidov, Jan Błachowicz, czy Marcin Różalski. Cała zebrana podczas meczu piłkarskiego kwota zostanie przekazana na zakup protezy dla Aleksa.

Bilety:
Dostępne w salonach empik, Galeria ASKANA i zakładach STS
Online:
https://www.kupbilet.pl/sport/pilka_nozna/pn0843

20 KOMENTARZE

 1. Zawodnicy MMA wygrają ten mecz, bokserzy w ogóle nie potrafią kopać 😉

  izu z szpilsonem cos tak kopnac umio;P a i z bara niektorego straca 😉 swietna inicjatywa, wach pewnie bramkarz albo stoper, mamed chcial wchodzic w nogi to od waszki sie tylko odbije hehe

 2. Ciekawe ilu zawodników jest na zmianę bo taki Akop czy Daniel to 10 minut  na  pełnej piździe i będzie umierał :crazy:

 3. Ciekawe ilu zawodników jest na zmianę bo taki Akop czy Daniel to 10 minut  na  pełnej piździe i będzie umierał :crazy:

  Może się nie znam ale wydaje mi się, że dużo łatwiej jest pokopać (amatorsko) piłkę przez 90 min, niż przewalczyć w dobrą rundę.

 4. Może się nie znam ale wydaje mi się, że dużo łatwiej jest pokopać (amatorsko) piłkę przez 90 min, niż przewalczyć w dobrą rundę.

  Może i tak, ja tylko pije browar i jem chipsy więc pewnie chuja się znam :crazy:. Ogólnie inicjatywa dobra i cel szczytny,  oby zebrali jak najwięcej hajsu dla chłopaka.

 5. Ciekawe ilu zawodników jest na zmianę bo taki Akop czy Daniel to 10 minut  na  pełnej piździe i będzie umierał :crazy:

  No ponad 150ciu , więc może uda się zrobić nawet 9 całościowych zmian obu drużyn :wtf2:

 6. Kurde, wspaniała inicjatywa. Realizacja szczytnego celu + promocja obu dyscyplin. Szpilkę i Mameda zna prawie każdy Polak, ale dla reszty to może być fajna reklama.

 7. Mega fajna akcja, jest doraźna pomoc dzieciakowi, który jej potrzebuje, jest pozytywny PR dla zawodników i dyscyplin.

  Jest też spora porcja cardio dla wszystkich 😀

 8. Kurde, wspaniała inicjatywa. Realizacja szczytnego celu + promocja obu dyscyplin. Szpilkę i Mameda zna prawie każdy Polak, ale dla reszty to może być fajna reklama.

  Chyba z tym Mamedem to trochę przesadzasz. Poza tym nie mówisz o dwóch dyscyplinach, a o trzech.

 9. Chyba z tym Mamedem to trochę przesadzasz. Poza tym nie mówisz o dwóch dyscyplinach, a o trzech.

  piłki to bokserzy raczej promować nie muszą

 10. Może się nie znam ale wydaje mi się, że dużo łatwiej jest pokopać (amatorsko) piłkę przez 90 min, niż przewalczyć w dobrą rundę.

  To jest zupełnie inna kondycja. Piłka jest mega wyczerpująca jak dajesz z siebie dużo

 11. To jest zupełnie inna kondycja. Piłka jest mega wyczerpująca jak dajesz z siebie dużo

  To jest w ogóle ciekawa sprawa… Kiedyś Haye mówił, że może w ringu nakurwiać 12 rund, a w parterze po 2 minutach jest już wykończony

  Z kolei taki Conor może nie jest tytanem kondycji, ale ogólnie jakby mu zrobić komplet testów wydolnoscowych, to pewnie by wypadł lepiej niż stary Floyd. Tymczasem po jakichś 6 rundach w ringu był już mocno  zmęczony…

  Wniosek z tego taki, że kondycja kondycji nierówna

 12. To jest w ogóle ciekawa sprawa… Kiedyś Haye mówił, że może w ringu nakurwiać 12 rund, a w parterze po 2 minutach jest już wykończony

  Z kolei taki Conor może nie jest tytanem kondycji, ale ogólnie jakby mu zrobić komplet testów wydolnoscowych, to pewnie by wypadł lepiej niż stary Floyd. Tymczasem po jakichś 6 rundach w ringu był już mocno  zmęczony…

  Wniosek z tego taki, że kondycja kondycji nierówna

  Łatwe do wytłumaczenia. Haye jest zmęczony w parterze bo nie ma wytrzymałości mięśniowej, uderzając spinasz sie tylko na chwilę, w parterze na długi czas tym bardziej jak jesteś początkujący i nie masz flow.

  Conor był zmęczony bo jest power puncherem, a May nie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.