Akop Szostak, w wywiadzie dla MMARocks, o negocjacjach z polskimi organizacjami, chęci rewanżu z Tyberiuszem Kowalczykiem, niechęci do Oświecińskiego i pieniądzach za walki.

22 KOMENTARZE

 1. Mądrze gada, nie znam personalnie więc nie oceniam, ale wywiadów z Akopem słucha się całkiem przyjemnie. Życzę powodzenia, przeznacza pieniążki na dobre cele, niech robi swoje, nikomu nie wadzi i w sumie to tyle.

 2. Jak się ćwiczy ze Szpilką to trzeba być prawilnym i je$#! konfitury.

  Nie masz hejtu bo usuwasz komentarze na swoich profilach. DLatego masz tam samych liżydupów.

  Przecież to normalka, że fitnesiaki nie mają do siebie za grosz dystansu 😀

 3. Wywiad ciekawy.

  No cóż zobaczymy czy zrobił postępy przez te 2 lata.

  Cena tego że jest popularny jest taka że dużo od niego wymagamy,a prawda jest taka że na razie to nie jest bawet poziom Wojciecha Balejko.

  Ale daje mu kredyt zaufania.

  A co do walki z Tyberiuszem to nie jest poziom to jakiego może doskoczyć same warunki fizyczne to dużo.

  Więc najlepiej niech robi 93.

 4. Ehh Magda, myślałem że Twój wywiad to bym obejrzał… Tak to nie odpalam, bo mnie za bardzo nie interesuje kariera tego Pana.

  W komentarzach przeczytałem że dobrze się wywiady słucha, kiedyś jakiś jeden słuchałem, to po prostu nie jest głupi facet, dlatego dobrze brzmi.

 5. Akopa się faktycznie dobrze słucha. Tylko nie bardzo rozumiem czemu odłożona decyzja o zmianie wagi skoro mówi ,że ogarnął by na spokojnie.

 6. Akopa się faktycznie dobrze słucha. Tylko nie bardzo rozumiem czemu odłożona decyzja o zmianie wagi skoro mówi ,że ogarnął by na spokojnie.

  Przeciez mowil o tym, ze propozycje poza ta z Babilonu mial wylacznie w ciezkiej. Slucha sie go faktycznie calkiem niezle, ale wiekszosci osob ktore widzialy walki z Kowalczykiem i Chudejem,  mimo najszczerszych checi, ciezko bedzie powaznie traktowac jego przygode z MMA, a odrzucenie walki w 93 z Szymonem Koleckim tylko to poglebia.

 7. Czy jest jakiś inny sport w którym amator może rywalizować w lidze zawodowej? Wyobraźcie sobie to w skokach, pływaniu czy jeździe figurowej na lodzie…

  Akop to fajny, inteligentny chłop, ale w mma zaledwie hobbysta, warto o tym pamiętać oferując mu walki i inwestując w niego.

 8. Polubiłem gościa, mimo, iż dalej sądzę, że niepotrzebnie pcha się w zawodowe MMA ze swoim obecnym poziomem.

 9. Zabrakło najważniejszego pytania od pana w czapce- na jakim cyklu Pan Szostak jechał kiedy startował w konkursach piękności a na jakim cyklu jedzie przygotowując się do FrikFajtu. Bo na tym się pan Szostak zna i chętnie bym posłuchał zawodowego koksiarza.

 10. Zabrakło najważniejszego pytania od pana w czapce- na jakim cyklu Pan Szostak jechał kiedy startował w konkursach piękności a na jakim cyklu jedzie przygotowując się do FrikFajtu. Bo na tym się pan Szostak zna i chętnie bym posłuchał zawodowego koksiarza.

  Pewnie na podobnych cyklach co reszta zawodników w pozostałych organizacjach więc równie dobrze mógłbyś prosić o to pytanie w każdym innym wywiadzie. Ale wiedzę o tym faktycznie ma dużo większą niż reszta pewnie 😀

 11. Akop, przeciez po porazce z Tyberiuszem bylo gadane,ze jesli zawalczysz to na pewno w polciezkiej… lubie Cie mordo ale nie masz niestety warunkow na ciezka , a nie chce widziec znow jak ktos duzo wiekszy Cie dominuje ..

 12. Akop po pokonaniu ogórka na gali WCA ma kontrakt z KSW na 100%

  muszą kogoś sprowadzić dla Popka czy Kondona a Szostak jest idealny! nie za mocny i nie za słaby

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.