acb-eagle-logo

ACB to jedna z najbardziej liczących się obecnie organizacji na europejskim, a może nawet światowym rynku. Rozwój i coraz częstsze kontraktowanie zawodników na wyłączność pozwoliły na uruchomienie wewnętrznego rankingu, który przedstawia TOP 10 zawodników każdej kategorii wagowej. Wśród jak wiadomo przeważającej ilości zawodników rosyjskich znalazły się też w zestawieniu nazwiska Polaków, walczących dla Absolute Championship Berkut.

W zestawieniu zawodników wagi ciężkiej na trzecim miejscu znalazł się Michał Andryszak (MMA 17-6). „Longer” stoczył dla organizacji pięć pojedynków i tylko jeden z nich zakończył się porażką. Każda z jego wygranych walk nie wyszła poza pierwszą rundę. Następny pojedynek Andryszak stoczy 21 stycznia na gali ACB 52 w Wiedniu. Jego rywalem będzie Denis Smoldarev.

Kolejnym i zarazem najwyżej notowanym Polakiem w rankingu ACB jest Aslambek Saidov (MMA 19-5). Reprezentant olsztyńskiego Arrachionu dla ACB stoczył trzy walki. Ostatnią, mistrzowską przegrał po kontrowersyjnym przerwaniu sędziego i obecnie jest on drugim zawodnikiem dywizji półśrednich.

Na ósmym miejscu dywizji koguciej znalazł się Damian Szmigielski (MMA 8-1). Zawodnik z Łodzi dla ACB walczył dwa razy i oba starcia wygrał już w pierwszej rundzie.

Na najniższym miejscu notowanych znaleźli się Adam Zajac (MMA 9-2-1) w dywizji średnich oraz Marcin Lasota (MMA 9-4) w wadze muszej. „Zajcu” dla ACB zawalczył już trzy razy i tylko raz musiał uznać wyższość rywala. Ostatni raz w klatce zaprezentował się w lutym ubiegłego roku. Lasota natomiast ani jednego ze swoich trzech pojedynków dla rosyjskiej organizacji nie wygrał.

Cały ranking organizacji ACB można zobaczyć tutaj.

16 KOMENTARZE

 1. Ochujenia zaraz dostanę z tą ich zjebaną stroną. Po paru sekundach otwiera się wielka grafika z napisem "less show more fighting" (zajebiste hasło swoją drogą, zupełne przeciwieństwo KSW) i nie mogę tego ścierwa zamknąć, nie ma żadnego krzyżyka ani nic, wszystko zasłonięte. Rzecz jasna na 100% da się to jakoś łatwo wywalić, ale oczywiście ja nie mam pojęcia jak, nienawidzę najbardziej na świecie wszystkich komputerów i tych pierdolonych informatyków, którzy tworzą te wszystkie strony dla innych informatyków, a nie dla normalnych ludzi, w sensie oni naprawdę mają jakiś swój sposób rozumowania, który dla mnie zawsze będzie kompletnie pojebany. Zawsze chciałem to powiedzieć, ulżyło mi.

  Nacisnąłem na to i zniknęło. A wcześniej naciskałem i nic. Pojebane, jakby nie mogli dać po prostu krzyżyka.

 2. Ochujenia zaraz dostanę z tą ich zjebaną stroną. Po paru sekundach otwiera się wielka grafika z napisem "less show more fighting" (zajebiste hasło swoją drogą, zupełne przeciwieństwo KSW) i nie mogę tego ścierwa zamknąć, nie ma żadnego krzyżyka ani nic, wszystko zasłonięte. Rzecz jasna na 100% da się to jakoś łatwo wywalić, ale oczywiście ja nie mam pojęcia jak, nienawidzę najbardziej na świecie wszystkich komputerów i tych pierdolonych informatyków, którzy tworzą te wszystkie strony dla innych informatyków, a nie dla normalnych ludzi, w sensie oni naprawdę mają jakiś swój sposób rozumowania, który dla mnie zawsze będzie kompletnie pojebany. Zawsze chciałem to powiedzieć, ulżyło mi.

  Nacisnąłem na to i zniknęło. A wcześniej naciskałem i nic. Pojebane, jakby nie mogli dać po prostu krzyżyka.

  To strona z wyborem języka 🙂 Klikasz flage w prawym dolnym rogu.

 3. Umieszczanie w rankingu na dwoch pierwszych miejscach zawodników którzy nawet jeszcze nie walczyli dla federacji jest dobrym podsumowaniem tego rankingu, ale ogòlnie dobrze że jako jedna z niewielu federacji na świecie wogóle publikują jakiś ranking

 4. Ochujenia zaraz dostanę z tą ich zjebaną stroną. Po paru sekundach otwiera się wielka grafika z napisem "less show more fighting" (zajebiste hasło swoją drogą, zupełne przeciwieństwo KSW) i nie mogę tego ścierwa zamknąć, nie ma żadnego krzyżyka ani nic, wszystko zasłonięte. Rzecz jasna na 100% da się to jakoś łatwo wywalić, ale oczywiście ja nie mam pojęcia jak, nienawidzę najbardziej na świecie wszystkich komputerów i tych pierdolonych informatyków, którzy tworzą te wszystkie strony dla innych informatyków, a nie dla normalnych ludzi, w sensie oni naprawdę mają jakiś swój sposób rozumowania, który dla mnie zawsze będzie kompletnie pojebany. Zawsze chciałem to powiedzieć, ulżyło mi.

  Nacisnąłem na to i zniknęło. A wcześniej naciskałem i nic. Pojebane, jakby nie mogli dać po prostu krzyżyka.

  Polecam pobrać rozszerzenie BehindTheOverlay i dodać. Gdy wyskakuje Ci grafika, której nie wyłapuje uBlock Orgin(wierzę, że wyjebałeś AdBlocka w pizdu), używasz skrótu klawiszowego ctrl+shift+x i natrętna grafika znika.