wszystkie walki od zaprzyjaźnionego Biskupa007

6 KOMENTARZE

1. jakby po tej petardzie ich nie rozdzielil inaczej by sie to potoczylo chodzi mi o walke Wilka z Czajczynskim. W sumie nie wiem dlaczego ta akcje przerwal moze sie spece wypowiedza;-)

2. Tomasz Wilk vs Jacek Czajczyński moze mi ktos wytlumaczyc czemu 1:37 sedzia nie pozwolil kontynuowac walki?

3. To co odwalił nasz „pierwszoligowy sędzia” KSW w walce Wilka to jest po prosty kuźwa skandal!!! Przecież Wilku go pojechał w 1 minucie!!! to była wygrana Wilka. Podobno po tej walce sędzia przyznał się do błędu , ale co z tego jak przegrana zapisana w rekordzie.
    Skandal i jeszcze raz SKANDAL!!!!

4. Przyznał jednemu z naszych kolegów po walce, że powinien przerwać, no ale i co z tego. Pisałem już wcześniej, walka powinna skończyć się w momencie wkroczenia sędziego. Szkoda tylko Tomka i że przez takie błędy ma porażke w rekordzie.